9246 відвідувачів онлайн
3 767 23

Микитася доставили в суд для обрання йому запобіжного заходу

Микитася доставили в суд для обрання йому запобіжного заходу

Ексглаву "Укрбуду", колишнього народного депутата Максима Микитася доставлено в четвер на засідання Шевченківського районного суду Києва щодо обрання йому запобіжного заходу.

Також на засідання прибули його адвокати, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Захист заявив, що вранці Микитась був викликаний на допит до слідчого, тому не з'явився на засідання вранці, слідча дія була скасована.

Раніше повідомлялося, що Шевченківський райсуд зобов'язав примусово доставити Микитася на засідання.

Нагадаємо, захист Микитась вважає, що листування, яке є в матеріалах кримінальної справи, могло бути сфальсифіковане іншим підозрюваним - Черновим.

9 грудня юриста Микитася викрали і вимагали $800 тис. неіснуючого боргу, зловмисників затримано. Коментуючи цю інформацію, Микитась попросив Зеленського про допомогу: Викрадення мого адвоката - це підстава. Нагорі вирішили, що я мушу замовкнути! Операцію ведуть із сусіднього від Вас кабінету.

29 грудня поліція повідомила Микитасю про підозру у викраденні юриста його фірми. За версією слідства, він організував викрадення свого адвоката за допомогою лідера злочинного угруповання, що перебуває під вартою. У будинку Микитася провели обшук. Поліція і прокуратура проситимуть відправити його під арешт. У НАБУ побоюються, що підозра Микитасю може перешкодити розслідувати справу проти Татарова.

Топ коментарі
+7
Вовка не доставили хоча той ігнорував повістки.
Татрова не доставили.
Тупицького недоставили.
Ще купу усілякого лайна привезти в суд яєць не вистачає.
А тут - на тобі!

Показушники грьобані.

Вони спарвді народ за довбойобів тримають.
показати весь коментар
31.12.2020 14:12 Відповісти
+4
Надо было расстрелять типа при попытке к бегству. Вдруг начнет про Татарова говорить не то, что нужно???
показати весь коментар
31.12.2020 14:14 Відповісти
+4
ведь могут же когда захочут!! порошенке пете приготовиться!
показати весь коментар
31.12.2020 14:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зачем избирать меру, если и так понятно - закріть. что бы в суд являлся по первому вызову
показати весь коментар
31.12.2020 14:08 Відповісти
На налыгаче привели скота.
показати весь коментар
31.12.2020 14:08 Відповісти
Сейчас показательно его доведут до "самоубийства" чтобы остальным неповадно было.
показати весь коментар
31.12.2020 14:10 Відповісти
Вовка не доставили хоча той ігнорував повістки.
Татрова не доставили.
Тупицького недоставили.
Ще купу усілякого лайна привезти в суд яєць не вистачає.
А тут - на тобі!

Показушники грьобані.

Вони спарвді народ за довбойобів тримають.
показати весь коментар
31.12.2020 14:12 Відповісти
Надо было расстрелять типа при попытке к бегству. Вдруг начнет про Татарова говорить не то, что нужно???
показати весь коментар
31.12.2020 14:14 Відповісти
Вот и поел оливьешки
показати весь коментар
31.12.2020 14:14 Відповісти
ведь могут же когда захочут!! порошенке пете приготовиться!
показати весь коментар
31.12.2020 14:14 Відповісти
Угу. Щоб стати нев"їзними у цивілізований світ
показати весь коментар
31.12.2020 14:18 Відповісти
Що ти скажеш про Татарова?
показати весь коментар
31.12.2020 14:20 Відповісти
А что тут говорить - весь провонялся статьями о корупции !
показати весь коментар
31.12.2020 14:28 Відповісти
Микитася доставили в суд для обрання йому запобіжного заходу - Цензор.НЕТ 9992 Якби вони могли то порошенко вже давно б сидів.Та тільки ніяк не проковтнуть.
показати весь коментар
31.12.2020 14:37 Відповісти
Какой солидный... В галстуке...
Скоро на фото он будет в очках и книгой в руках.
А потом его начнут цитировать.
Про обманутых им людей можно забывать.
показати весь коментар
31.12.2020 14:16 Відповісти
И УКРЫТ КЛЕТЧАТЫМ ПЛЕДОМ... 😆😅🤣😂😝
показати весь коментар
31.12.2020 14:23 Відповісти
Ну, да він не кривлявся і органом по клавішах не лупив
показати весь коментар
31.12.2020 14:27 Відповісти
Сегодня ты отгавкиваешься?
показати весь коментар
31.12.2020 14:37 Відповісти
Корупционеров в расход по укороченной процедуре !!!
показати весь коментар
31.12.2020 14:26 Відповісти
Ой, тоді у нас в країні тільки невинні діти залишаться
показати весь коментар
31.12.2020 14:35 Відповісти
Можуть коли хочуть.А за татаровим і тупицьким поїхали?
показати весь коментар
31.12.2020 14:31 Відповісти
На мою думку Микитася ганяють і менти, і судді, і прокурори тому що він почав своїх подільників видавати, і, взагалі, багато знає.
Тому цей "важель" і забрали у НАБУ. Бо "співи" Микитася можуть багато кому закінчитися гучними процесами.
І зараз піде торгівля з Микитасем уже з ОП, чи СБУ.
показати весь коментар
31.12.2020 14:33 Відповісти
Зелені , брехливі скотиняки. Для них : "Закон як дишло , куди повернеш , так і вийшло". Де зрадник Тупицький , де продажний корупціонер Татаров , інші " друзі гаранта "?! Хто і коли їх доставить ( приволоче ) в суд ?!
показати весь коментар
31.12.2020 14:40 Відповісти
Як Микитася вчора в суд викликали. Дивись проставлений час на повістці (обведено червоним)
Микитася доставили в суд для обрання йому запобіжного заходу - Цензор.НЕТ 3648
показати весь коментар
31.12.2020 14:42 Відповісти
Законослухняний громадянин.Клейма ніде ставить.
показати весь коментар
31.12.2020 15:14 Відповісти
Сейчас начнутся обмороки, клетчатое одеяло, скорая помощь...а дома у Микитася уже шампанское разлито!
показати весь коментар
31.12.2020 15:41 Відповісти