4551 відвідувач онлайн
3 122 56

Трамп закликав прихильників утриматися від насильства і вандалізму

Трамп закликав прихильників утриматися від насильства і вандалізму

Президент США Дональд Трамп закликав американців відмовитися від актів насильства і вандалізму під час виступів.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У світлі повідомлень про нові виступи я закликаю не допускати насильства, порушення законів і вандалізму. Це не те, за що виступаю я і Америка", - сказано в заяві.

Трамп також звернувся до американців із закликом "допомогти знизити градус напруженості" в країні.

Нагадаємо, 6 січня у Вашингтоні відбулася масова акція на підтримку Трампа. Частині демонстрантів вдалося прорватися до конгресу і навіть - проникнути в саму будівлю. Внаслідок події загинули п'ятеро людей. Мер Вашингтона Мюріел Баузер розпорядилася запровадити комендантську годину. Кількох учасників штурму взяли під варту. Влада США завела 25 справ про внутрішній тероризм.

11 січня Конгрес США оприлюднив резолюцію для імпічменту Трампа. Президента в документі звинувачують у підбурюванні до заколоту. 

13 січня Палата представників почала розгляд резолюції. Капітолій охороняють сотні військовослужбовців Національної гвардії США.

Топ коментарі
+7
руде опудало пізно всралось, все вже було - і насильство, і вандалізм...
Не буде імпічменту, тоді притягнути до кримінальної відповідальності пізніше,після 20-го, всі пам'ятають, як ти гавкало, щоб твої мавпи-реднеки показали всім пекло.
показати весь коментар
13.01.2021 22:36 Відповісти
+7
Трамп призвал сторонников воздержаться от насилия и вандализма - Цензор.НЕТ 5376
показати весь коментар
13.01.2021 22:46 Відповісти
+4
Знизять рудий лис, знизять
показати весь коментар
13.01.2021 22:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знизять рудий лис, знизять
показати весь коментар
13.01.2021 22:31 Відповісти
Цікаво а закликав з якого майданчику. Однокакашніків? Лузер року, в бан відправили всі. Уявіть президента наймогутнішої країни світу послали в бан. Стидоба руда. Меланка сьогодні по нашому обряду твоє свято, кидай цього лузера.
показати весь коментар
13.01.2021 22:40 Відповісти
Добий посіпаку х@йла
показати весь коментар
13.01.2021 22:42 Відповісти
Свобода слова от Цукерберговски. . Ну или фашизм обычный. Соціальна мережа Facebook https://about.fb.com/news/2021/01/december-2020-coordinated-inauthentic-behavior-report/amp/?__twitter_impression=true%D0%BC%D0%B5 повідомила 12 січня, що видалила в грудні 2020 року десятки профілів, пов'язаних із партією «Європейська солідарність» та громадською організацією «Справа громад», а також громадською організацією «Антикорупційний блокпост».
Стыдоба-то какая,стыдоба....
показати весь коментар
13.01.2021 22:52 Відповісти
Сльози тотальної несправедливості мішают мнє чітать ваш пост
показати весь коментар
13.01.2021 22:57 Відповісти
вандал призывает отказаться от насилия и вандализма как то не клеится это
показати весь коментар
13.01.2021 22:57 Відповісти
У Facebook видалили десятки фейкових(!) акаунтів, пов'язаних із партією Порошенка «Європейська солідарність»
показати весь коментар
13.01.2021 23:05 Відповісти
Доні, не допоможуть твої заклики! Вирушай у ростов.
показати весь коментар
13.01.2021 22:33 Відповісти
Здавалося б, ну яка тобі до цього справа...? Без юродивих розберемося.
показати весь коментар
13.01.2021 22:48 Відповісти
В Ростов нельзя - россияне не простят Трампу Северный поток-2 и джавеллины.
показати весь коментар
13.01.2021 22:35 Відповісти
Ну, тогда в Воронеж !!!
Хотя не, в Воронеж тоже нельзя: не сегодня, завтра *****, таки, может начать его бомбить.
Да-а, задача для рыжего дурака...
показати весь коментар
13.01.2021 22:48 Відповісти
Если шо,то я договорюсь. Не бзди!)
показати весь коментар
13.01.2021 22:55 Відповісти
ДжавелЛины? Всё понятно, шло бы ты отсюда лаптеногое
показати весь коментар
13.01.2021 23:17 Відповісти
Ну вот те джавеллины, с брифинга министра обороны Украины, делов-то, лапоть. С нашего сайта Левый берег...

https://rus.lb.ua/news/2019/12/26/445869_gosoboronzakaz_zakrit_.html
показати весь коментар
13.01.2021 23:22 Відповісти
руде опудало пізно всралось, все вже було - і насильство, і вандалізм...
Не буде імпічменту, тоді притягнути до кримінальної відповідальності пізніше,після 20-го, всі пам'ятають, як ти гавкало, щоб твої мавпи-реднеки показали всім пекло.
показати весь коментар
13.01.2021 22:36 Відповісти
А шож такоє, а пуйло ж як...?!
показати весь коментар
13.01.2021 22:37 Відповісти
Трампушко нє хочет в импичмент. Оно хочет в ростов! С баблалайкой,какашником и блинами с лопаты!)
показати весь коментар
13.01.2021 22:45 Відповісти
Поздно, его голос уже никто не услышит... Трампа заблокировали не только в соц.сетях, но и в Ютубе!
показати весь коментар
13.01.2021 22:46 Відповісти
Трамп призвал сторонников воздержаться от насилия и вандализма - Цензор.НЕТ 5376
показати весь коментар
13.01.2021 22:46 Відповісти
не, давайте **********, капитоль окружен тройной стеной, дерзайте, дедушке засунут башню в первоисточники
показати весь коментар
13.01.2021 23:01 Відповісти
что ж ты frayer сдал назад... хотя у тебя и так долги в минус, ещё и в альктарасе сидеть. не хочецца...
показати весь коментар
13.01.2021 23:07 Відповісти
Ой, дурак!
показати весь коментар
13.01.2021 23:11 Відповісти
Фашисткая символика запрещена🌷××
показати весь коментар
13.01.2021 23:18 Відповісти
Глупость
показати весь коментар
13.01.2021 23:24 Відповісти
Це ти збив МН-17? Краще визнавайсь, бо все одно на тебе вийдуть
показати весь коментар
13.01.2021 23:18 Відповісти
Молодець. Ця теза має стояти попереду всіх політичних речей.
показати весь коментар
13.01.2021 23:14 Відповісти
Этот хитрожоп, все это организовал, а теперь громче всех кричит, что насилие зло )
показати весь коментар
13.01.2021 23:17 Відповісти
Не факт. Доня міг ляпнути твіт здуру. А потім зрозумів, що накоїв.
показати весь коментар
13.01.2021 23:20 Відповісти
Справжній неадекват. Таке враження, що права півкуля його моску не в курсє, шо там задумала ліва півкуля. Такого наробив, шо страшне. Скоріше б американці здихалися цього гембеля.
показати весь коментар
13.01.2021 23:18 Відповісти
Не - он не дурак и не идиот, он знает, что делает! Он всю жизнь занимался мошенничеством! Даже на пересчете голосов он заработал миллионы долларов....
показати весь коментар
13.01.2021 23:21 Відповісти
Походу, Трамп в заднице оказался: судя по всему импичмент.
показати весь коментар
13.01.2021 23:22 Відповісти
Только что было на Медузе. Конгресс объявил Трампу импичмент. Проголовали не только демократы, но и некоторые республиканцы. Наш Цензор запаздывает с новостями.
показати весь коментар
13.01.2021 23:32 Відповісти
Хороша новина. Рудий таки заслужив.
показати весь коментар
13.01.2021 23:41 Відповісти
Дарма. Америка може вибухнути.
показати весь коментар
13.01.2021 23:50 Відповісти
Уже утро,а Америка все еще там! Может потому,что возбуждены почти 200 уголовных дел на предыдущих буйных? И сейчас настоящих буйных становится все меньше и меньше... Да и те уже прячутся под половиком.
показати весь коментар
14.01.2021 08:25 Відповісти
тільки нижня палата, сенат малоймовірно, що оголосить... А палата представників оголошуює імпічмент цьому зраднику своєї країни, рудій гебешні консерві вже вдруге.
показати весь коментар
14.01.2021 00:15 Відповісти
Банить за Ip маразм баньте Медвечука и Бойко
показати весь коментар
13.01.2021 23:25 Відповісти
232 (10 республіканців) - 197
показати весь коментар
13.01.2021 23:42 Відповісти

Трамп закликав прихильників утриматися від насильства і вандалізму - Цензор.НЕТ 4645
показати весь коментар
14.01.2021 00:20 Відповісти
всё верно Трамп заявил.
показати весь коментар
14.01.2021 07:44 Відповісти
Что он заявил,лапоть?
показати весь коментар
14.01.2021 08:36 Відповісти
снова ты его сам себе лишь о себе.
на вот прочти ещё раз сам себе о себе перед зеркалом: "Что он заявил ,лапоть? "
показати весь коментар
14.01.2021 08:42 Відповісти
А ну-ка Голос!
показати весь коментар
14.01.2021 08:44 Відповісти
молодец, ты кацапо-псинка, хорошо ты сам себе команды подаёшь и выполняешь, продолжай подавать голос,
показати весь коментар
14.01.2021 08:48 Відповісти
Голос https://censor.net/ru/user/470316!
показати весь коментар
14.01.2021 08:59 Відповісти
зачем ты себя назвал https://censor.net/ru/user/470316?
Пиши сам себе о себе правильно: "Голос https://censor.net/ru/user/107841 !
показати весь коментар
14.01.2021 09:01 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2021 09:14 Відповісти
хорошо ты само себе намалевало
показати весь коментар
14.01.2021 09:20 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2021 09:25 Відповісти
Поздно пить Боржоми!
показати весь коментар
14.01.2021 08:12 Відповісти