9990 відвідувачів онлайн
4 113 26

Суд продовжив до 21 грудня строки розслідування у справі полковника Червінського

червінський

За клопотанням прокуратури судом продовжено строки досудового розслідування у справі полковника Романа Червінського до 21 грудня.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ розповів адвокат ексрозвідника Сергій Лисенко.

Лисенко також додав, що сьогодні мало відбутись судове засідання в Київському апеляційному суді з приводу скарги адвокатів на рішення слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва про продовження строку тримання ексрозвідника під вартою, яке в вересні було ухвалено без присутності його адвокатів.

Але його перенесли через відсутність прокурорів.

Раніше ЗМІ повідомляли, що українські військові кілька місяців вербували пілота РФ для викрадення літака. Серед них, за даними ЗМІ, був Роман Червінський. Згодом, як зазначили в СБУ, "операція" проводилася попри заперечення СБУ та без згоди відповідних державних органів. У результаті ворог отримав дані про розміщення на аеродромі "Канатове" особового складу Повітряних сил ЗСУ та українських літаків. Це дало змогу ЗС РФ обстріляти летовище.

Згодом Червінський дав Цензор.НЕТ ексклюзивне інтерв'ю, де розповів про операцію на аеродромі "Канатове".

У квітні 2023 СБУ повідомила про підозру Червінському у справі про обстріл окупантами аеродрому "Канатове" на Кіровоградщині. Його затримали на Тернопільщині.

Генерал-майор Віктор Ганущак, у підпорядкуванні якого перебувала військова частина, в яку був зарахований на посаду заступника командира полковник Червінський, розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ, що операцію на аеродромі "Канатове" було погоджено з вищим керівництвом ЗСУ. Проте суд відмовився заслухати Ганущака та не приймав докази на користь Червінського.

Роман Червінський був одним із розвідників, які у 2020 організовували операцію із затримання російських найманців з ПВК "Вагнер", виманюючи їх у Білорусь. Там найманці мали б сісти на літак, який згодом українські спецслужби аварійно посадили б в Україні. Проте операція зірвалася. 24 червня 2021 президент Зеленський підтвердив підготовку спецоперації щодо "вагнерівців". Також Зеленський заявив, що спецоперація щодо "вагнерівців" - ідея інших країн і Україну максимально втягували в це питання.

У грудні 2021 року розвідники ГУР МО Червінський та Семенюк розповіли про зраду операції. За словами Червінського, кілька людей з Офісу Президента могли "злити" інформацію щодо операції із затримання "вагнерівців". Також він розповів, що Офіс Президента погрожував ексрозвідникам кримінальними провадженнями.

Топ коментарі
+30
Зелений цирк з конями продовжується далі
показати весь коментар
16.10.2023 22:07 Відповісти
+28
Це свідчить про повний контполь опи над судовою владою та перетворенням денжави в бананову республіку
показати весь коментар
16.10.2023 22:13 Відповісти
+22
Червінський не втік - тому по ньому справа, а Наумов, права рука Бакланова, втік, тому по ньому справи нема...
показати весь коментар
16.10.2023 22:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зелений цирк з конями продовжується далі
показати весь коментар
16.10.2023 22:07 Відповісти
Конь там один. Вернее пони сраный.
показати весь коментар
16.10.2023 22:32 Відповісти
показати весь коментар
17.10.2023 08:41 Відповісти
показати весь коментар
17.10.2023 08:43 Відповісти
Free Roman Chervinskiy
показати весь коментар
16.10.2023 22:11 Відповісти
Free Roman Chervinskiy
показати весь коментар
16.10.2023 22:30 Відповісти
На що сподіваються шулєри від права? Сподіваються, що до 21 грудня ЩОООО?
показати весь коментар
16.10.2023 22:12 Відповісти
Сподіваються, шо розвідник частково визнає свою вину та піде на сделку з слідством. І йьому дадуть умовно. Саме так поводять себе навідники рашистьских ударів по Україні. І оті галимі українськи судді йдуть на це. Забувся суддя.
показати весь коментар
16.10.2023 22:42 Відповісти
Це свідчить про повний контполь опи над судовою владою та перетворенням денжави в бананову республіку
показати весь коментар
16.10.2023 22:13 Відповісти
Червінський не втік - тому по ньому справа, а Наумов, права рука Бакланова, втік, тому по ньому справи нема...
показати весь коментар
16.10.2023 22:13 Відповісти
Та й ще скіки з собою секретки вивіз - а шоб було чим спекулювати та шантажувати.
показати весь коментар
16.10.2023 22:44 Відповісти
А навіщо Червінському було втікати? Якось не правильно ставити його і Наумовп на одну дошку, робляси різницю лише в тому, що один втік, а інший - ні. Адже один - зрадник, а інший все-таки патріот.
показати весь коментар
16.10.2023 23:32 Відповісти
Та тут і казати нічого - цей офіцер персональний ворог самого Єрмака і поки цей боров буде при владі Червінський не вийде на волю. Єрмак розуміє, що Червінський з тих людей, що ніколи не злякаються і доведуть діло до кінця. А кінця Єрмак і боїться, бо його розірвуть на частини.
показати весь коментар
16.10.2023 22:15 Відповісти

І закривати в буцегарнях найкращих бігунів.
показати весь коментар
16.10.2023 22:26 Відповісти
Помните монолог учителя Голобородько?
Как он там власть распекал
Через каждое слово матюк
Хуже этого конченого Голобородьки
В истории Украины не было
И мы это так оставим?
А на фига тогда мы все это проживаем?
Чтобы ОНО в трениках по миру каталось?
показати весь коментар
16.10.2023 22:37 Відповісти
Нажаль дуже небагато з тих хто обирав гниду зрозуміли - це зрадник. Дехто зрозумів, але ніколи в своєму нікчемному житті цього не визнає. І їх нічого не хвилює.
показати весь коментар
16.10.2023 22:47 Відповісти
Згадайте, щоб ніхто не забув, як в кутузці тримали воїна - рок музиканта, лікаря - волонтера і дівчину - воїна!!!...
Це по тупій прихоті ВІСЛЮКА ОМАНСЬКОГО !...
Давайте НЕ ЗАБУДУМО , та НЕ ВИБАЧЕМО ВСЕ!!! ...
Хай зрадники мріють про смерть!...
Хай Боженько пошле на нас СПРАВЕДЛИВІСТЬ!...
показати весь коментар
16.10.2023 22:46 Відповісти
Тільки на цей раз вже без бріфінга але також з "брефінгом".
показати весь коментар
16.10.2023 22:55 Відповісти
Но там, где все горды развратом,

Понятия перемешав,

Там правый будет виноватым,

А виноватый будет прав.

Не стало ничего святого.

Все разбрелись и тянут врозь.

Расшатываются основы,

Которыми все создалось.

И честный человек слабеет,

Так все кругом развращено.

Когда судья карать не смеет,

С преступником он заодно...

Иоганн Вольфганг Гете "Фауст"

Поки є в країні лохи в Коломойского та Зе-братви діла неплохи!)
показати весь коментар
17.10.2023 08:38 Відповісти
у словаччині сформували уряд україноскептиків (https://censor.net/ua/news/3449870/*************************************************)?

що ж, вкотре прочитавши новину про свавілля зеленого "судочинства", це - не дивно...
показати весь коментар
16.10.2023 23:01 Відповісти
На що сподівається влада?Чого ж ми чекаємо ?Люди ?Вони роблять те,що ми дозволяємо!
показати весь коментар
16.10.2023 23:07 Відповісти
!!!!!1000%!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
17.10.2023 08:07 Відповісти
Зрадників України, призначених Зеленським на посади, через кордон вивезли, а спецпризначенця, що боровся з вагнерівцями, до тюряги…
Щось не те робить, ота купа осіб, яка клялася у ВРУ …2019 року
показати весь коментар
16.10.2023 23:45 Відповісти
***** Україні.
показати весь коментар
17.10.2023 00:36 Відповісти
У мене немає запитань до цієї влади українофобів, та зрадників, все більше виникає питань до українських військових, колег Червінського.
показати весь коментар
17.10.2023 06:41 Відповісти
Чекають поки спробує вирватись самостійно, щоб вбити. Як уже було.
показати весь коментар
17.10.2023 08:08 Відповісти