10763 відвідувача онлайн

Трамп не виключає, що може зустрітися із Путіним, "щоб врятувати життя"

Зустріч Трампа та Путіна. Чи відбудеться вона

Президент США Дональд Трамп припустив, що може зустрітися із диктатором Путіним в Туреччині.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Clash Report.

За словами лідера Штатів, його щільний графік не завадить йому зустрітися з Путіним, "щоб врятувати життя".

Також Трамп сказав, що не знає, чи з'явиться Путін на переговорах.

Що передувало?

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до зустрічей і перемовин у будь-якому форматі після повного припинення вогню.

Своєю чергою, російський диктатор Володимир Путін відкинув пропозицію "Коаліції охочих" про перемир’я з 12 травня і запропонував відновити прямі переговори між Україною та РФ у Стамбулі.

Президент США Дональд Трамп переконаний, що Україна та РФ можуть розпочати перемовини про мир і цей день стане великим для України та РФ.

11 травня президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган провів телефонну розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном, під час якої наголосив, що його країна готова зробити все можливе для забезпечення припинення вогню та тривалого миру в Україні.

Пізніше президент США Дональд Трамп закликав Україну прийняти пропозицію про зустріч з Росією в Туреччині.

Згодом з'явилась заява Зеленського про припинення вогню та переговори з РФ.

Топ коментарі
+8
Це ж трамп, може він і морських свинок мав на увазі. Зрештою, завтра скаже, що то був у нього такий гумур чи, що взагалі він це не говорив.
показати весь коментар
14.05.2025 13:52 Відповісти
+6
пуйлу життя врятувати?
показати весь коментар
14.05.2025 13:50 Відповісти
+6
Та йди ти вже лісом, руде чмо!
показати весь коментар
14.05.2025 13:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пуйлу життя врятувати?
показати весь коментар
14.05.2025 13:50 Відповісти
Це ж трамп, може він і морських свинок мав на увазі. Зрештою, завтра скаже, що то був у нього такий гумур чи, що взагалі він це не говорив.
показати весь коментар
14.05.2025 13:52 Відповісти
Фицо Трамп Орбан іе все одне й те саме. просто трампу частина респів за Україну і демократи насідають - тому воно виварачуеться- це ворог!
показати весь коментар
14.05.2025 15:51 Відповісти
А може й своє.
показати весь коментар
14.05.2025 13:58 Відповісти
Та йди ти вже лісом, руде чмо!
показати весь коментар
14.05.2025 13:50 Відповісти
Як цілування сраки та вилизування взуття злочинця може врятувати життя?!?!
показати весь коментар
14.05.2025 13:51 Відповісти
показати весь коментар
14.05.2025 13:52 Відповісти
сталин трамп думает о нас в кремле на поле для гольфа 24 часа в сутки...
показати весь коментар
14.05.2025 13:53 Відповісти
Ещё один дебил собрался смотреть в глаза }{уйлу "в поисках там мира". Оружие давай !!!
показати весь коментар
14.05.2025 13:55 Відповісти
І неймовірно красіво склав губи трубочкою...
показати весь коментар
14.05.2025 13:55 Відповісти
Кому врятувати життя? Кремлівському пОцієнту?
показати весь коментар
14.05.2025 13:56 Відповісти
та не для цього. насправді це привід ще раз поцьомкати пуцькіна куди той скаже
показати весь коментар
14.05.2025 14:00 Відповісти
Воно довго ще буде плазувати перед ******? Краще б репутацію США рятував,ідіот.
показати весь коментар
14.05.2025 14:01 Відповісти
Врятувати нікчемне життя *****. Все для цього робить, навіть не зустрічаючись з ним
показати весь коментар
14.05.2025 14:07 Відповісти
ой ,це шось !!!
показати весь коментар
14.05.2025 14:31 Відповісти
Кого же ты собираешься спасать, все что было за пол года, указывает явно не на Украину... но надежда умирает последней
показати весь коментар
14.05.2025 14:33 Відповісти
Трамп схиблений на уяві про власну велич, все, до чого він торкається - обов'язково "велике", біда в тому, що розум, рівень освіти і культури мізерний.
показати весь коментар
14.05.2025 14:45 Відповісти
Лох, піздабол, банкрут.
показати весь коментар
14.05.2025 15:28 Відповісти
Врятувати життя кому, ботоксному недофюреру?
показати весь коментар
14.05.2025 15:32 Відповісти
"щоб врятувати життя" кому ?? ***** чи собі