7134 відвідувача онлайн

Індійські НПЗ призупинили закупівлю російської нафти через мита Трампа, - Bloomberg

НПЗ Індії припинили купувати нафту РФ після мит Трампа

Державні нафтопереробні заводи Індії відмовляються від закупівель російської нафти, оскільки Вашингтон посилює тиск на Нью-Делі, запровадивши жорсткі мита у розмірі 25%.

Про це пише Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ.

Такі компанії, як Indian Oil, Bharat Petroleum та Hindustan Petroleum, планують відмовитися від закупівель сирої нафти в майбутньому циклі закупівель, доки не буде чітких урядових рекомендацій.

"Це вплине на закупівлю російських вантажів Urals для завантаження в жовтні", - йдеться в матеріалі.

Наразі в Індії офіційно не оголосили жодних вказівок НПЗ припинити купувати нафту РФ.

Колишній директор нафтопереробних заводів Bharat Petroleum сказав, що "протягом певного періоду будуть деякі перебої в роботі, але попит і пропозиція сирої нафти збалансуються", і близькосхідна нафта стане основною заміною, якщо з російськими постачаннями буде складніше.

Раніше агентство Reuters писало, що індійські нафтопереробні заводи очікують на вказівки уряду щодо того, чи продовжувати купувати російську нафту після рішення США ввести додаткові мита у 25% на індійські товари.

Мита США проти Індії за купівлю нафти РФ

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп анонсував, що з 1 серпня 2025 року запроваджує 25% мита на імпортні товари з Індії, оскільки країна є однією з найбільших імпортерів російської нафти.

Радник президента США Дональда Трампа Стівен Міллер заявляв, що Індія фактично фінансує війну Росії проти України, оскільки купляє нафту у Москви.

У середу, 6 серпня, президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження додаткового 25% мита на імпорт з Індії у відповідь на продовження нею закупівель російської нафти.

Згодом у МЗС Індії прокоментувала рішення президента США Дональда Трампа запровадити додаткові 25-відсоткові мита, назвавши такі дії "несправедливими та нерозумними".

6 серпня Трамп підписав указ про введення додаткових 25% мит на імпорт із Індії. Таку ставку мит застосовуватимуть до товарів, які потраплять на американський ринок, починаючи з 12:01 ранку через 21 день після дати оприлюднення указу.

Топ коментарі
+4
Хінді русскіх нах.й нах.й! (Фраза "Хинди руси пхай пхай" (хинди हिंदी रूसी भाई भाई) переводится как "Индийцы и русские - братья")
показати весь коментар
07.08.2025 19:29 Відповісти
+3
От і добре... А то старий пердун модя починає вийожуватись...
показати весь коментар
07.08.2025 21:09 Відповісти
+2
Ага. Так нарегулював, що індуси їдуть на перемовини до свого ворога - Китаю! Риторичне питання: і проти кого вони збираються домовитись дружити?
показати весь коментар
07.08.2025 19:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хінді русскіх нах.й нах.й! (Фраза "Хинди руси пхай пхай" (хинди हिंदी रूसी भाई भाई) переводится как "Индийцы и русские - братья")
показати весь коментар
07.08.2025 19:29 Відповісти
Схоже, у світі таки з"являється регулювальник і впорядкувальник міжнародних процесів.
показати весь коментар
07.08.2025 19:31 Відповісти
Ага. Так нарегулював, що індуси їдуть на перемовини до свого ворога - Китаю! Риторичне питання: і проти кого вони збираються домовитись дружити?
показати весь коментар
07.08.2025 19:43 Відповісти
І про що індійці домовляться з Китаєм ??? Головне, що кацапську нафту припинять купувати. Протиріччя між Індією і Китаєм є територіальними, а значить, без вирішення.
показати весь коментар
07.08.2025 19:48 Відповісти
А про що можна домовлятися з міжнародно визнаним злочинцем з Кремля? Однак же про щось домовляються! Про що можуть домовлятися представники "Заходу" з країною, яка їх вважає ворогом і всесвітнім злом? Але ж перемовини йдуть, посланці їздять, телефони дзвонять...

А тут можуть просто домовитись про паузу в територіальних претензіях і почати "дружити проти" в економічному плані...
Це просто один з можливих варіантів розвитку подій, моє ІМХО...
показати весь коментар
07.08.2025 20:01 Відповісти
а будуть ще більші коли комуняки побудують каскад ГЕС на Брахмапутрі, яка напуває половину населення Індії.. комуняки коли захочуть, тоді і перекриють індусам воду, тіпа ремонт якийсь там роблять на греблях. а без води довго не посидиш. доведеться до комуняк у прямому сенсі іти на поклони.
показати весь коментар
07.08.2025 20:10 Відповісти
Цікови що вони надружать з Китаю, якщо весь розвиток індусів останніх років, повязаний тільки з перенесенням з Китаю американського виробництва. Та те що їм віддали великі ІТ гіганти багато замовлень.
показати весь коментар
07.08.2025 19:50 Відповісти
Враховуючи те, що трампон хоче перенести все американське виробництво до США, то це ні про що. А ІТ у індусів і так було на висоті і Індія отримує за це непагані гроші. Ще фармацевтика у них теж непагана була. Звісно, індійський автопром китайців не зацікавить, а от сумісні розробки на основі технологій, що їм передавала московія (кожному окремо) - можуть.
У них обох (Китая та Індії) є спільний знаменник - московія. І тут вони зможуть найти спільну мову, якщо буде бажання
Але це я так собі думаю, а як воно буде насправді - подивимось...
показати весь коментар
07.08.2025 20:08 Відповісти
Останній раз коли вони знайшли спільну мову і знаменником совком то одні доменні печі в дворах робили інші корова хвости крутили.

ІТ у індусів на висоті суто на замовленнях аериканських або європейських компаніях, свій ринок у них слабкий, китайцям їх ІТ нах... не треба
показати весь коментар
07.08.2025 20:55 Відповісти
Здорово, но Китай купит излишки с дополнительным дисконтом скажет спасибо и попросит исчо. Но и дисконт этот тоже важен.
показати весь коментар
07.08.2025 19:32 Відповісти
Чушь. Китаю хватает нефти.
показати весь коментар
07.08.2025 19:49 Відповісти
трамп пам пам!
показати весь коментар
07.08.2025 19:38 Відповісти
Потужно!
показати весь коментар
07.08.2025 19:47 Відповісти
Шо там Китай? 🍿
показати весь коментар
07.08.2025 20:41 Відповісти
Брехня.
По-перше прем'єр індії послав трампа.Сказав,що без рашен-нафтен буде погано індійським фермерам і рибалкам,і нафту як купували,так і купуватимуть.

По-друге,санкції введуть в дію через 21 день,і то,якщо«хороший хлопець володья»не піде на угоду.
Коротше,агресору карт-бланш ще на 21 день.
показати весь коментар
07.08.2025 21:00 Відповісти
От і добре... А то старий пердун модя починає вийожуватись...
показати весь коментар
07.08.2025 21:09 Відповісти
і будуть купувати її через посередників....
показати весь коментар
07.08.2025 22:14 Відповісти
Гімалайським циганам один хрін - що їпти підтягувати, що ******* відтягувати. За гроші можуть і ×уйла на фарш пустити, не проблема.
показати весь коментар
07.08.2025 22:17 Відповісти
Вот смотришь как ведут себя Китай, Индия и прочие и невольно возникает вопрос: А так ли уж были не правы европейские колонизаторы в своем отношении к этим самобытным народам?
показати весь коментар
08.08.2025 10:43 Відповісти
Смердюча Індія не могла не здружитись із смердючою кацапією. Там цінності приблизно однакові, якщо це можна назвати цінностями.
показати весь коментар
08.08.2025 10:58 Відповісти