6652 відвідувача онлайн

У Раді зареєстрували постанови про звільнення Галущенка та Гринчук

У Раді зареєстрували постанови щодо звільнення Галущенка та Гринчук

У понеділок, 10 листопада, у Верховній Раді зареєстрували проєкти постанов про звільнення міністерки енергетики Світлани Гринчук та колишнього очільника цього відомства, а нині главу Міністерства юстиції Германа Галущенка.

Відповідні постанови №14200 та №14201 опубліковані на сайті парламенту, інформує Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, що ініціатором обох постанов є депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"У парламенті зареєстровано дві мої постанови про звільнення Германа Галущенко та Світлани Гринчук. З посади Міністра юстиції та Міністра енергетики. Найближче засідання Ради відбудеться 18 листопада", - повідомив парламентар у соцмережі фейсбук.

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
  • Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
  • Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
  • НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
  • Чинна міністерка енергетики Світлана Гринчук фігурує на записах НАБУ в рамках розслідування корупції в енергетиці.
  • Згодом Національне антикорупційне бюро викрило офіс у центрі Києва, що належав родині екснардепа й нинішнього сенатора РФ Андрія Деркача. Там вели "чорну бухгалтерію", облік грошей і організовували відмивання.
Топ коментарі
+17
Якже хочеться дожити і подивитись чим це все закінчиться. Сподіваюсь зеленого ублюдка лінчують
показати весь коментар
10.11.2025 19:03 Відповісти
+17
показати весь коментар
10.11.2025 19:04 Відповісти
+14
Чому ці під@р і під@рка, ще не в СІЗО за державну зраду? Де той членограй, де його заява і звернення до народу?
показати весь коментар
10.11.2025 18:57 Відповісти

Завантаження...