9203 відвідувача онлайн

Зеленський відреагував на викриття масштабної корупції в енергетиці: Вироки мають бути

Зеленський про корупцію в енергетиці: Це не має завершитись заявами, потрібна чітка відповідь

Президент Володимир Зеленський відреагував на операцію антикорупційних органів "Мідас" щодо викриття корупції у сфері енергетики. Глава держави наголосив, що "кожен, хто будував схеми, повинен отримати чітку процесуальну відповідь".

Про це він сказав у вечірньому відеозверненні, повідомляє Цензор.НЕТ.

Вироки мають бути 

"Будь-які результативні дії проти корупції дуже потрібні. "Енергоатом" забезпечує Україні найбільшу частку енергогенерації зараз. Чистота компанії — це пріоритет. Енергетика, кожна галузь, кожен, хто будував схеми, повинен отримати чітку процесуальну відповідь", - сказав глава держави.

Він додав, що "урядовці мають працювати разом з Національним антикорупційним бюро та іншими правоохоронними органами".

"Вироки мають бути. Урядовці мають працювати разом з НАБУ, разом з правоохоронними органами, і так, як потрібно — на результат", - сказав Зеленський. 

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
  • Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
  • Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
  • НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
  • Чинна міністерка енергетики Світлана Гринчук фігурує на записах НАБУ в рамках розслідування корупції в енергетиці.
  • Згодом Національне антикорупційне бюро викрило офіс у центрі Києва, що належав родині екснардепа й нинішнього сенатора РФ Андрія Деркача. Там вели "чорну бухгалтерію", облік грошей і організовували відмивання.
Топ коментарі
+46
Шашличний судорожно намагається очолити процес, бо зупинити не вдається
показати весь коментар
10.11.2025 20:30 Відповісти
+37
показати весь коментар
10.11.2025 20:38 Відповісти
+30
На пачках доларів запломбованих ще в США (видно штати мінесота і ТД..тобто де вони були упаковані мін фінансів) ці гроші вилучили з корупційної схеми, це фактично допомога штатів ДЛЯ України, але це тільки верхівка айсбергу, що робиться на закупівлях для армії...
показати весь коментар
10.11.2025 20:33 Відповісти

Завантаження...