8908 відвідувачів онлайн

Член НКРЕКП Пушкар, який фігурує на плівках Міндіча, вночі покинув Україну, - Железняк

Сергій Пушкар

Член НКРЕКП Сергій Пушкар сьогодні вночі покинув територію України.

Про це пише у фейсбуку нардеп "Голосу" Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Железняка, саме він фігурує на плівках, щодо отримання "зарплати" 20 штук $ від бізнесмена Тімура Міндіча. 

Також нардеп зауважив, що ще три місяці тому Пушкар був виконавчим директором з правових питань "Енергоатому". З 2022 по 2025 рр. Пушкар – виконавчий директор з правового забезпечення АТ "НАЕК "Енергоатом".

03 вересня 2025 року за результатами відкритого конкурсного відбору призначений на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

"І ще одне цікаве співпадіння, Пушкар Сергій з 2010 по 2015 рр був на різних посадах у Фонді державного майна України.Саме в той час, коли заступником Фонду був Ігор Миронюк… радник Деркача і Германа Галущенко, вже відомий на плівках як "Рокет" та "смотрящій" за енергетикою від бізнесмена Тімура Міндіча))))) Ось так співпадіння))", - резюмує Железняк.

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
  • Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
  • Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
  • НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
  • Чинна міністерка енергетики Світлана Гринчук фігурує на записах НАБУ в рамках розслідування корупції в енергетиці.
  • Згодом Національне антикорупційне бюро викрило офіс у центрі Києва, що належав родині екснардепа й нинішнього сенатора РФ Андрія Деркача. Там вели "чорну бухгалтерію", облік грошей і організовували відмивання.
Топ коментарі
+73
Покинув в супроводі кортежу СБУ і з "мигалками"? А погранці "честь" віддавали, коли тіло перетинало державний кордон, сльозу пускали?
показати весь коментар
11.11.2025 15:33 Відповісти
+31
А зелена Оманська Гнида мовчить, начебто нічого не сталося.
Або його це не стосується.
показати весь коментар
11.11.2025 15:42 Відповісти
+30
Через 2-3 дні ночі всі "фігуранти" покинуть Україну, а НАБУ ще 1000 годин буде нам "втирати" про корупцію....
показати весь коментар
11.11.2025 15:33 Відповісти

Завантаження...