9476 відвідувачів онлайн

МЗС про переговори в Стамбулі: Делегація РФ мала досьє на українських перемовників і пропонувала обговорення через WhatsApp

переговори,перемовини

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця розповів, що російська делегація на переговорах у Стамбулі не планувала обговорювати суттєві питання миру.

Про це він сказав у коментарі The Times, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, представники Кремля заперечували українську національність, намагалися переводити розмову у історичні суперечки та пропонували створювати робочі групи та чати у WhatsApp.

"Вони чудово знають біографію кожного з нас і навмисно говорять провокаційні та бридкі речі", - зазначив Кислиця. Російська сторона прийшла "озброєною" детальною інформацією про кожного українського перемовника, включно з колишніми міністрами оборони, генералами та дипломатами.

Українська делегація зосередилася виключно на порядку денному, щоб уникнути провокацій. Єдиною пропозицією, яку росіяни погодилися розглянути, була двогодинна пауза для збору тіл загиблих на полі бою. Всі інші питання, включно з тимчасовим припиненням вогню, вони відмовлялися обговорювати.

Кислиця підсумував, що перемовники діяли виключно за вказівками Кремля. "У диктатурі неможливо вести творчу дискусію з людьми, які представляють диктатора. Вони приходять із жорстким мандатом і мають захищати лише його позицію", - зазначив заступник міністра.

Нагадаємо, мирні переговори з Росією цього року завершилися майже без результату, тому наразі їх припинено.

Що передувало?

Топ коментарі
+5
Матір Божа, і оце - переговорники?! Звісно, кацапня прийшла прогинати цих слимаків під себе, бо - внєзапно - так і ведуться переговори з позиції сили! Хто вам, нездарам конченим, заважав зібрати досьє на кацапню і тиснути на них так, що б крякнули?
Переговорники від Бога, уявляю, що буде на кінцевих переговорах - здадуть усе, що кацапи не захопили військовим шляхом!
Повертайте Пороха до переговорів, ідіоти!
показати весь коментар
12.11.2025 14:05 Відповісти
+3
Що, знов?! "Досье" - це хто в кого ночував. З 11 на 13 серпня.
показати весь коментар
12.11.2025 13:59 Відповісти
+2
😁 Якщо гріхів великих нема, то досьє можна запхати у дупу, або підтертися ним. А так все зрозвміло - у Омані на перемовників досьє, у Стамбулі досьє. Тому і сидимо у такій дупі - перемовники через ті досьє здають українські інтереси. Перемовників треба міняти з рішал на фахових дипломатів - патріотів - Огризка, Безсмертного, Валерія Чалого..
показати весь коментар
12.11.2025 14:09 Відповісти

Завантаження...