8485 відвідувачів онлайн

Питання територій Трамп та Зеленський обговорюватимуть особисто, - Axios

трамп

Сполучені Штати погодилися посилити гарантії безпеки для України в межах переговорів щодо "мирних пропозицій" із 28 пунктів.

Про це повідомило видання Axios, передає Цензор.НЕТ.

За даними видання, "США погодилися посилити проєкт гарантій безпеки, запропонований разом із початковим планом із 28 пунктів". Водночас українська та американська сторони домовилися, що найбільш чутливе питання - можливі територіальні поступки - буде обговорюватися віч-на-віч між президентами Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським.

Axios також зазначає, що Київ і Вашингтон узгодили виключення з рамкового документа низки тем, які не стосуються безпосередньо миру в Україні. Йдеться про питання майбутнього НАТО, європейської безпеки та відносин США з Росією.

На цьому тлі видання цитує позицію Сергія Лаврова, який заявив, що Москва не прийме новий документ, якщо він відхилятиметься від домовленостей, яких Трамп і Путін нібито досягли під час переговорів на Алясці.

Окрім того, Axios навів заяву міністра оборони Рустема Умєрова. Він зазначив, що Україна готова найближчим часом організувати візит президента Зеленського до США - навіть до кінця листопада - щоб укласти угоду. Дата зустрічі наразі не визначена.

Що передувало?

  • У неділю, 23 листопада, у Женеві розпочалися переговори делегацій України та США щодо мирного плану для завершення війни Росії проти України.
  • Раніше повідомлялося, що українська делегація вже провела зустрічі з радниками ЄС в Женеві.
  • Згодом президент Володимир Зеленський повідомив про перші результати перемовин, які відбуваються у Женеві за участі делегацій США, України, ЄС і Британії щодо американського плану завершення війни РФ проти України.
  • Секретар РНБО Рустем Умєров повідомляв, що поточна редакція мирного плану США щодо припинення війни РФ проти України перебуває на завершальному етапі узгодження, і вже відображає більшість ключових українських пріоритетів.
  • За підсумками переговорів у Женеві у неділю, 23 листопада, державний секретар США Марко Рубіо сказав, що команда Вашингтону внесе "деякі зміни" до американського мирного плану.
  • Новий мирний план США щодо врегулювання російсько-української війни скоротили із 28 пунктів до 19.
Топ коментарі
+8
Все згідно Оманськими домовленностями !
показати весь коментар
25.11.2025 17:44 Відповісти
+5
Сполучені Штати хочуть передати Україні якісь американські території?
показати весь коментар
25.11.2025 17:48 Відповісти
+4
оце потужно , доріжку червону 🤡 амеріканський під* філ🤠 розстеле? а зеленський візьме на себе відповідальність , за зраду України з радістью ....
показати весь коментар
25.11.2025 17:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а прийняти це як закон в СЕНАТІ ? ну щоб не дьоргалися наступні будь-які президенти США як цей сьогоднішній вибір американців ...
показати весь коментар
25.11.2025 17:41 Відповісти
Так США заявляють, що все узгоджено, і Україна з усім погодилась. Обоє потребують особистого селфі?
показати весь коментар
25.11.2025 17:43 Відповісти
Умєров поселить Алібабу з Вовкою у своїх ( АХМЕТІВСЬКИХ???) віллах Флоріди - й буде Трампу премія миру ...
показати весь коментар
25.11.2025 17:50 Відповісти
Все згідно Оманськими домовленностями !
показати весь коментар
25.11.2025 17:44 Відповісти
оце потужно , доріжку червону 🤡 амеріканський під* філ🤠 розстеле? а зеленський візьме на себе відповідальність , за зраду України з радістью ....
показати весь коментар
25.11.2025 17:45 Відповісти
Якось стрьомна в ювілейні дні Будапештського чути про гарантії від США - й знову так само буде? Чи може як з рідкоземельними?там теж гарантії обіцяли...
показати весь коментар
25.11.2025 17:47 Відповісти
Перед Зеленским в Штатах вывалят еще больший компромат, чтобы ускорить согласие на капитуляцию и отдачу территорий. Постралдавшим останется украинский народ, а капитулянты с награбленным поедут в итоге к Миндичу, оставив украинцев без суверенитета и в рамках позорной капитуляции. Будущего у Украины тогда не будет. Будет либо Приднестровье, либо Грузия.
показати весь коментар
25.11.2025 17:47 Відповісти
Такі питання Зеленський чи будь хто будучи президентом не вирішують.
показати весь коментар
25.11.2025 17:52 Відповісти
Я не зрозумів, коли Україна вже втратила незалежність що наші території і наших людей стали обговорювати рабовласники з інших країн?
показати весь коментар
25.11.2025 17:47 Відповісти
Сполучені Штати хочуть передати Україні якісь американські території?
показати весь коментар
25.11.2025 17:48 Відповісти
вілли Ахмєтова, записані на Умєрівське сімейне кодло віддадуть Алібабі з Віслючком
показати весь коментар
25.11.2025 17:52 Відповісти
Мохнорилий гном очень напрягає.
показати весь коментар
25.11.2025 17:50 Відповісти
Шо Вові шо Додіку поз, це не іх краіна, це не іх земля.
показати весь коментар
25.11.2025 17:57 Відповісти
Зеленський не має права обговорювати території
показати весь коментар
25.11.2025 18:00 Відповісти
Так само, як не мав права віддавати копалини .
показати весь коментар
25.11.2025 21:20 Відповісти
Їхні обговорення ***** не погодить. Розходимось.
показати весь коментар
25.11.2025 18:02 Відповісти
Странно, шо Орбан не участвует. Много у него идей(кому и шо достанется). Шоу продолжается.
показати весь коментар
25.11.2025 18:08 Відповісти
Стислий зміст перемовин ЗЕпідора по територіальному питанню. Кємска волость? Да забірайте, я то думал... https://www.youtube.com/watch?v=4C9HCiCJgdw
показати весь коментар
25.11.2025 18:28 Відповісти
У Зеленського немає повноважень обговорювати ці питання.
Будь-яке звуження та обмеження територіальної цілісності України та її суверенітету, під якими він підпишеться, будуть офіційним зізнанням в посяганні на державний суверенітет та територіальну цілісність України, поваленні Конституційного ладу, узурпації влади та державної зради ним та його "Офісом".
показати весь коментар
25.11.2025 18:43 Відповісти
Зе і Конституція-поняття несумісні.Йому рояль ближче.
показати весь коментар
25.11.2025 19:21 Відповісти
Коли Трумп знову спиьає, якою мовою розмовляють на "територіях", то нехай "Зє" відповість, що англійською.
показати весь коментар
25.11.2025 18:46 Відповісти
Вопрос территорий может обсуждать только НАРОД УКРАИНЫ и больше НИКТО!!!
показати весь коментар
25.11.2025 18:48 Відповісти
А ці території комусь з цих двох уродів належать?
показати весь коментар
25.11.2025 18:56 Відповісти
покажет тонну компромата и решит вопрос с этим вафлефуем