13048 відвідувачів онлайн

Зараз є 20 пунктів, які були напрацьовані в Женеві та доопрацьовані у Флориді, - Зеленський. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський заявив, що наразі у "мирному плані" є 20 пунктів, які обговорювали із делегацією США.

Про це він заявив під час спілкування зі ЗМІ в Ірландії, передає Цензор.НЕТ.

"Буде зустріч американської делегації в Росії. Чекатимемо відповідних сигналів. Вони хочуть звітувати одразу після їхніх зустрічей саме нам. Від цих сигналів, які будуть, залежать майбутні та наступні кроки. Кроки змінюватимуться протягом сьогодення. Навіть погодинно", - сказав він.

Зеленський припустив, що зустріч з американськими партнерами може відбутися дуже швидко.

"Все залежить від сигналів. Якщо вони будуть такими, що даватимуть можливість і шанс швидких рішень, то буде рівень вищий", - додав президент.

За його словами, потрібен результат, а не просто діалоги, оскільки гинуть українці.

"Зараз є 20 пунктів, які були напрацьовані в Женеві. Які були доопрацьовані у Флориді. Деякі речі ще треба опрацювати. Америка робить серйозні кроки, щоб закінчити війну. Наше завдання, усіх у Європі, закінчити війну, а не просто отримати паузу в бойових діях. Потрібен достойний мир, щоб цей дійсно відбулося", - підсумував він.

Переговори у Флориді

  • Раніше повідомлялося, що секретар РНБО України й глава української делегації Рустем Умєров разом із командою вже на шляху до Сполучених Штатів.
  • У неділю, 30 листопада, представники США та України проведуть зустріч у Флориді для продовження переговорів щодо угоди про припинення війни РФ проти України.
  • Видання Axios писало, що у неділю, 30 листопада, США на зустрічі з українською делегацією у Маямі хочуть досягти домовленостей щодо двох питань - територій та гарантій безпеки.
  • Згодом повідомлялося, що у Маямі стартували переговори між делегаціями США та України.
Топ коментарі
+8
Де можна побачити ці 20 пунктів, щоб знати кому плюнути в обличчя...?
показати весь коментар
02.12.2025 16:30 Відповісти
+8
Виторгував собі і своїм міндічеподібним гарантії непритягнення до відповідальності чи ще в процесі?
показати весь коментар
02.12.2025 16:30 Відповісти
+7
Є там хоча б один пункт який відповідає міжнародному праву, міжнародним зобов'язанням і Конституції України?
показати весь коментар
02.12.2025 16:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де можна побачити ці 20 пунктів, щоб знати кому плюнути в обличчя...?
показати весь коментар
02.12.2025 16:30 Відповісти
Вибач, спочатку секс потім розваги і балачки.
показати весь коментар
02.12.2025 16:31 Відповісти
Ті самі пункти що були ще в Омані.
показати весь коментар
02.12.2025 17:18 Відповісти
Вова- гоу хоум (в Ізраїловку).
показати весь коментар
02.12.2025 17:19 Відповісти
не знаешь кому? За все видповидальний ЗЕЙЛО саме вин плюе на всих
показати весь коментар
02.12.2025 17:44 Відповісти
Виторгував собі і своїм міндічеподібним гарантії непритягнення до відповідальності чи ще в процесі?
показати весь коментар
02.12.2025 16:30 Відповісти
100% не виторгував. Трампон його тримає на нервах типу зайнятий мадурою (насправді щоб взяти дешевше)
показати весь коментар
02.12.2025 16:37 Відповісти
ЗАТКНИ ПИСОЧОК.

якщо серед 20 пунктів буде українська мова - я надіюсь ти не доживеш до ранку.
показати весь коментар
02.12.2025 16:30 Відповісти
20 пуков
показати весь коментар
02.12.2025 16:34 Відповісти
Є там хоча б один пункт який відповідає міжнародному праву, міжнародним зобов'язанням і Конституції України?
показати весь коментар
02.12.2025 16:36 Відповісти
Україна повинна вимагати змін до статуту ООН згідно пунктам так званого ''мирного плану'' який нам нав'язує так званий ''демократичний світ''. Щоб завтра кожен мав право вбивати, окуповувати, гвалтувати і приватизовувати те на що в нього хватить сили. А не тільки Україна повинна бути виключенням. Якщо завтра в Україну приїде якийсь америкос чи німець то йому можна було проломити башку молотком і витрасти з нього все майно згідно нового статуту ООН про Право Сильного
показати весь коментар
02.12.2025 16:43 Відповісти
Коли вже до нього дійде 20 чи 40 пунктів узгоджено немає значення, путін не хоче миру ,а капітуляції України ,тому ці так звані переговори ні про що ,ось коли орда буде зупинена і розгромлена тільки тоді рашиський терорист може зупинется.
показати весь коментар
02.12.2025 16:37 Відповісти
Я не прибічниця Ганапольського , але його гість Ігор Мірошніченко - це як майстер- клас розбору політичного болота та Українського конституціонального порядку . Він спортивний журналіст - й тому його відповіді швидкі , дотепні точно в яблучко як коментар у прямому ефірі з футбольного поля .
Вибачаюсь, що так широко хотіла нав"ятати послухати відповіді Мірошниченка на сьогоденні питання .Посилання нижче.
показати весь коментар
02.12.2025 16:38 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=WaRtyjdXWRc

теми гарячі- Єрмак, Зеленський, офіс, дипломатія, США й т п ...
показати весь коментар
02.12.2025 16:40 Відповісти
Треба додати ще 5 а потім 10 викреслити
показати весь коментар
02.12.2025 16:41 Відповісти
"Наше завдання, усіх у Європі, закінчити війну..."
Ану усі - швидко закінчили війну, я сказав!
показати весь коментар
02.12.2025 16:48 Відповісти
Дуже важлива інформація скільки пунктів обговорюється. ****** від такої інформації можна.
показати весь коментар
02.12.2025 16:52 Відповісти
Треба наполягати,щоб зустріч з Зе потім обов'язково відбулась у Києві,а не в Європі. Це трохи отямить цю зграю.
показати весь коментар
02.12.2025 16:52 Відповісти
- Я вам про них розкажу, а що в них - ні!
показати весь коментар
02.12.2025 16:59 Відповісти
Янелох,а про що йдеться у цих 20 пунктах? Ти чого не говориш з народом? Амністія міндічам-умєровим під яким пунктом?
показати весь коментар
02.12.2025 17:05 Відповісти
У Ірландії Іде напрацювання доопрацьованих напрацьовок...не заважайте