3622 відвідувача онлайн

Зеленський прокоментував можливість заміни Малюка: Робитиму ті ротації, які я вирішив зробити

Президент відповів на запитання про ймовірну зміну голови СБУ

Президент Володимир Зеленський прокоментував реакцію військових командирів, які закликають залишити Василя Малюка на посаді очільника СБУ.

Про це глава держави сказав на брифінгу після зустрічі з безпековими радниками країн-партнерів, передає "УП", повідомляє Цензор.НЕТ.

Зеленський про можливе звільнення Малюка

На запитання журналістів про звернення військових, які просять не звільняти голову СБУ Малюка, Зеленський відповів:

"Всіх поважаю. Я буду робити ті ротації, які я вирішив зробити".

Ротації у сфері оборони та безпеки

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський анонсував ротації керівників у сфері безпеки та оборони. Однак про заміну головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського на цей момент не йдеться.

Можливе звільнення Малюка

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський планує звільнити голову СБУ Василя Малюка та призначити на інші посади.
  • Джерела Цензор.НЕТ у владних колах розповіли, що зараз є спроби зняти Малюка з посади очільника СБУ, однак наразі це питання ще не вирішено.
  • Народний депутат, секретар Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко виступив проти звільнення Василя Малюка з посади очільника СБУ, наголосивши, що станом на зараз йому немає альтернативи.
  • Нардеп Ярослав Желеняк стверджує, що Зеленський пропонував Малюку очолити СЗР або стати секретарем РНБО.
  • На підтримку Малюка також виступили відомі військові командири: Прокопенко, Драпатий, Ярош та Білецький.
Топ коментарі
+84
ОООООО ЯК!!!! Від "всі ми президенти" до "я робитиму так як Я вирішив"
показати весь коментар
03.01.2026 22:18 Відповісти
+58
бо я цар!
тьфу,мурло..
хоч би конституцію почитав.. така тоненька книженція, нам ще у 8 класі давали вивчити певні розділи.
голова СБУ - ВР за поданням пріпіздента
показати весь коментар
03.01.2026 22:19 Відповісти
+46
Парламентсько-президентська республіка на паузі. Маємо вождя. Який потім знову буде ніпрічьом
показати весь коментар
03.01.2026 22:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Зеленський терпіти не може поруч з собою тих, хто має свою особисту думку, і тих хто не дай Боже більш розумніший чи більш популярнійший ніж він. Тому від і назначив свого часу таких Сирський - який тільке і знає одну фразу ,,Чего изволите Ваше Благородие?"....Таких як Буданов, який відкрито казав що він буде робити усе , що і як накаже йому Єрмак (зеленський), тепер черга прийшла і до звільнення Малюка, Туди теж назначить якогось підкаблучника, типу ,,Чего изволите....." Уся силова струтура деградувала і підганяється тільки під забажанки однієі деградованоі людини....
показати весь коментар
03.01.2026 23:49 Відповісти
Зелена гнида не прислухається до людей, які захищають
здоровий глузд і тих людей , які захищають Україну ,
а зелена шобла робить все навпаки , щоби нашкодити
нашій країні😡
показати весь коментар
03.01.2026 23:52 Відповісти
Дуже правдободібно !
показати весь коментар
04.01.2026 17:17 Відповісти
хто вирішив?
де вирішив?
аа
недороблений нарцис вирішив
ніхЯ ти не вирішуєш , ти ніхто
показати весь коментар
03.01.2026 23:55 Відповісти
Послав військових ЗСУ. Безсмертний мабуть. Єдиний за всю історію людства.
показати весь коментар
03.01.2026 23:58 Відповісти
Драпатого, Редіса, Білецького, Мадяра....

вовачка, ти на кого батон крошиш ?
всі ці офіцери з бездоганною репутацією і абсолютною довірою українців.

достатньо будь-кому із них шевельнути пальцем, і ти полетиш попереду свого візгу.

.
показати весь коментар
04.01.2026 00:47 Відповісти
За Залужного сильно пальцами шевельнули?
показати весь коментар
04.01.2026 14:08 Відповісти
во ізбєжаніє бєздєйствія прі ісполнєнії народних волнєній ...
показати весь коментар
04.01.2026 00:00 Відповісти
Я буду делать те ротации, которые я решил сделать -- А может Дерьмак решил?
показати весь коментар
04.01.2026 00:11 Відповісти
Так а хто ти такий і який успішний досвід в чомусь ти маєш, клоун?
показати весь коментар
04.01.2026 00:31 Відповісти
Іншми словами, що сказала Зі:
"Мені на срать, я готовлюсь до виборів і керувать силовими структурами повинні мої люди можливо і мій товариш Баканов"
показати весь коментар
04.01.2026 00:36 Відповісти
ти диви, який наполеончик в стрінгах. що, дозвіл ради, згідно закону, не потрібен?
показати весь коментар
04.01.2026 01:02 Відповісти
Рада їсть з руки
показати весь коментар
04.01.2026 12:56 Відповісти
Гей трампон! У нас тут свій зелений міні-мадуро вимальовується, вже берега плутає від своєї потужності і недовеличності, може ти під шумок і цього неголеного доходягу забереш? Ящик шампанського для цього дійства лежить.
показати весь коментар
04.01.2026 01:37 Відповісти
Насрать ему
показати весь коментар
04.01.2026 01:44 Відповісти
тупорилий нікчемний віслюк
показати весь коментар
04.01.2026 01:58 Відповісти
Ну він же не вбивав чиченців як Татаров тому Малюка можна зняти як клоуна у власному 95 кварталі.
показати весь коментар
04.01.2026 05:37 Відповісти
Ну якщо Зеленський вирішив як в 95 кварталі поміняти Малюка Залужного на Мясирського і Умерова який розігнав наглядову раду при МО за наслідками чого на фронт постачалися браковане озброєння виготовлене за народні кошти що привело до десятків тисяч а може і сотен тисяч невиправдених втрат життів захисників то їди тоді зі своїми дронами і мінами які не літають в Мирноград допомагай хлопцям які по твоїй волі опинилися в нелюдськийх умовах в котлах Мясирського і це цілком законно коли головнокомандувач втрачає армію він особисто бере в руки зброю і захищає країну а не обявляє нові нове людоловство а сам сидить в тилу він коли визивався президентом мабуть цього не знав що всі Київські князі гетьмани особисто з мечем чи шабльою захищали країну. Чи воно не кому не винне.Тодіхай їде геть і це не погроза а вимушений самозахист тому що або Зеленський піде або він нас всіх угробить воно ж наркоман за своєю поведінкою натворив ділов і все заперечує а потім здрисне . До пречі чому не здававав аналізи прилюдно перед виборами може в нього якесь психичне захворювання яке не дозволяє вирюшувати долі мільонів людей на свій особистий наркоманський розсуд.
показати весь коментар
04.01.2026 06:13 Відповісти
Ті князі і гетьмани були українцями. І боролися вони за свою землю і свій народ. Для шмуля хрипатого українці - СВІЙ народ? І ті князі з гетьманами не лізли у гетьмани після чотирьох втеч від повісток.
показати весь коментар
04.01.2026 11:41 Відповісти
Ваван охренів повністю...
показати весь коментар
04.01.2026 06:22 Відповісти
йому можна бо він зеленою жопою сидів на золотому унітазі ..карлсона ..
показати весь коментар
04.01.2026 07:58 Відповісти
Цей керманич навчився тільки посуд біти.Вражає безглуздя,з яким він просуває свої "рішеня".Шо не робить - результат бітий посуд,трупи,скалічена країна.Він або не розуміє загальних засад керування,або шкідник.Таке лікується тільки відповідальністю.
показати весь коментар
04.01.2026 06:33 Відповісти
таке лікується - "у мішок з вуглем та й у річку"
принаймні для шкідливих котів допомагає
показати весь коментар
04.01.2026 07:20 Відповісти
Ты смотри! Говно! Его понесло! Довел своими решениями до полной жопы ,куда не посмотри,и оно будет само решать! Клоун имеет охеренный опыт! Зато кремлёвского курсанта мирского он трогать не будет! Клоуна все устраивает что происходит на фронте!
показати весь коментар
04.01.2026 06:35 Відповісти
То влаштовує Єрмака (читай ФСБ). А гундос тільки знаряддя для втілення рішень московитів. Хоча, корчить воно з себе щось видатне і значуще. А насправді - гімно гімном.
показати весь коментар
04.01.2026 11:44 Відповісти
Як у фільмі Чапаєв. Ми академії не кінчати. Роблю те що хочу, і років я царя роль граю мені закони не потрібні, да і розум теж
показати весь коментар
04.01.2026 06:36 Відповісти
государство --- ето я а до нього був ..алібаба.. - єрмак
показати весь коментар
04.01.2026 07:55 Відповісти
Твої ротації часто на користь ворогу. Кравченко, Сухачов та Татаров залишаються на посадах?
показати весь коментар
04.01.2026 08:23 Відповісти
Якщо людина ефективна на своїй посаді, то навіщо її міняти? А Малюк напевно ефективний, бо якихось явних проколів в діяльності СБУ немає (немає резонансних російських диверсій і терактів, натомість є наші диверсії на московії, шпигуни потроху висловлюються). То чи варто експериментувати зі службою безпеки під час війни, адже у Малюка є і професіоналізм, і сміливий політ фантазії в поєднанні з хорошим авантюризмом?
показати весь коментар
04.01.2026 08:27 Відповісти
Потому и меняет,что эффективен.
показати весь коментар
04.01.2026 14:10 Відповісти
Зеленський звичайно самозакоханий, ревнивий, та, мабуть, злопам'ятний, але точно не ідіот.
показати весь коментар
04.01.2026 18:46 Відповісти
Ого, скільки єкспертів. Всі ж знають, куди призначать Малюка, тому й негодують
показати весь коментар
04.01.2026 08:38 Відповісти
маленький путін все порішав....
показати весь коментар
04.01.2026 09:09 Відповісти
А чому це повинен вирішувати члєнограй-недоучка?73 % - вас нічого не муляє ?
показати весь коментар
04.01.2026 09:17 Відповісти
Муляет 50 проц., которые втихаря сидят, молчат их никто не трогает.
Половина избирателей, которые не пришли на выборы Президента.в 2019 г. ,😵
показати весь коментар
04.01.2026 09:36 Відповісти
Вже досвідчених фахівців він замінив на тих які нічого не тямлять, та таким чином послабив кожну з галузей, а нам сцить у вічі. А може він підторговує посадами?
показати весь коментар
04.01.2026 09:42 Відповісти
"Всіх поважаю. Я буду робити ті ротації, які я вирішив зробити"."КОЛИ ПОВАЖАЮТЬ .ТО ВРАХОВУЮТЬ ЇХНЮ ДУМКУ.КОЛИ ХЕР ЗАБИЛИ НА ВСІХ І ПОВАЖАЮТЬ СВОЄ "Я" .ЯКЕ НАВЯЗАНЕ ВОРОГАМИ УКРАЇНИ.ЦЕ Є ЗРАДА ВСІХ В ТОМУ ЧИСЛІ І УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ...
показати весь коментар
04.01.2026 09:56 Відповісти
хочу!!!! Буду!!! Це вже було. Коли замість підтримки армії будував дороги!!!
показати весь коментар
04.01.2026 10:14 Відповісти
якщо ніжкою не топнув - не рахується
показати весь коментар
04.01.2026 10:23 Відповісти
Хочеш щось змінити, почни з себе!
показати весь коментар
04.01.2026 10:54 Відповісти
СаМАДУРО смарагдовє...
показати весь коментар
04.01.2026 11:29 Відповісти
Нічого собі, який буйний... Ну сьогодні вирішуєш шо і як, а завтра висиш вниз головою на ліхтарному стовпі
показати весь коментар
04.01.2026 12:38 Відповісти
ей... трамп.. тут ще одного самомадура треба в полон забрати
показати весь коментар
04.01.2026 13:14 Відповісти
Когда уже ЗЕла заменят?
показати весь коментар
04.01.2026 13:50 Відповісти
розхитують тільки дурні чи вороги
показати весь коментар
04.01.2026 13:58 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2026 14:09 Відповісти
Яке відношення має громадянин Зеленський В. до керівництва СБУ?
Так під час війни (а вона є? Чи є тільки військовий стан?) він є так званим головним командуючим ( чим? Збройних сил?)
То до чого тут керівництво СБУ яке займається безпекою країни, де сам головний командуючий може грати проти інтересів країни ( що УА не має таких випадків? Чонгар хто розміновував? Маріуполь, Мелітополь ЗАЕС хто здавав?)
Голов. Командуючий то не є цар, а якщо він таким себе вважає то він просто узурпатор влади, небезпечна людина для існування самої Уа, де певні органи , що відповідають за безпеку, мають ним зацікавитися .
показати весь коментар
04.01.2026 14:15 Відповісти
Самодур
показати весь коментар
04.01.2026 14:27 Відповісти
Шіановні, невже не розуміете, що для успішних генералів "ротації" не застосовуються. Зеленський виконую чиюсь волю, я знаю чию та й всі ви маєте знати - Україну здають ворогові.
показати весь коментар
04.01.2026 14:40 Відповісти
Миндича от НАБу не защитил???
показати весь коментар
04.01.2026 14:57 Відповісти
Давайте продовжимо жерти лайно, яке висирає прямо нам в пики це чмо кончене.. Українцям не звикати.
показати весь коментар
04.01.2026 14:57 Відповісти
Рука дєрьмака так глибоко в сраці цієї гундосої ляльки, що розчавила залишки її мозку. Тварина тупа кровожерлива і безпринципна, гой смердючий.
показати весь коментар
04.01.2026 15:00 Відповісти
Ефективного Малюка планує звільнити ( і звільнить, як Залежного). А "потужного" сирського, рекордсмена по здачі української землі і жертвам серед ЗСУ - залишає
показати весь коментар
04.01.2026 15:53 Відповісти
Залишилось з"ясувати накуя, не інакше як хоче послабити важливі галузі призначивши туди людей без досвіду роботи
показати весь коментар
04.01.2026 20:18 Відповісти
Хрипатий поц проти... Прийде час запитань, чи дадуть йому втекти всi, хто проти кондома?
показати весь коментар
04.01.2026 22:04 Відповісти
А може вже самому найвеличнішому ротатнутися? Що йому Путя наобіця, що він руйнує найефективніші силові структури?
показати весь коментар
05.01.2026 17:39 Відповісти
Сторінка 2 з 2