12453 посетителя онлайн

Зеленский прокомментировал возможность замены Малюка: Буду делать те ротации, которые я решил сделать

Президент ответил на вопрос о вероятной смене главы СБУ

Президент Владимир Зеленский прокомментировал реакцию военных командиров, которые призывают оставить Василия Малюка на посту главы СБУ.

Об этом глава государства сказал на брифинге после встречи с советниками по безопасности стран-партнеров, передает "УП", сообщает Цензор.НЕТ.

Зеленский о возможном увольнении Малюка

На вопрос журналистов об обращении военных, которые просят не увольнять главу СБУ Малюка, Зеленский ответил:

"Всех уважаю. Я буду делать те ротации, которые я решил сделать".

Ротации в сфере обороны и безопасности

Ранее сообщалось, что президент Владимир Зеленский анонсировал ротации руководителей в сфере безопасности и обороны. Однако о замене главнокомандующего ВСУ Александра Сырского на данный момент речи не идет.

Возможное увольнение Малюка

  • Напомним, ранее сообщалось, что президент Украины Владимир Зеленский планирует уволить главу СБУ Василия Малюка и назначить на другие должности.
  • Источники Цензор.НЕТ в властных кругах рассказали, что сейчас есть попытки снять Малюка с должности главы СБУ, однако пока этот вопрос еще не решен.
  • Народный депутат, секретарь Комитета по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки Роман Костенко выступил против увольнения Василия Малюка с должности главы СБУ, подчеркнув, что на данный момент ему нет альтернативы.
  • Нардеп Ярослав Желеняк утверждает, что Зеленский предлагал Малюку возглавить СВР или стать секретарем СНБО.
  • В поддержку Малюка также выступили известные военные командиры: Прокопенко, Драпатый, Ярош и Билецкий.
Топ комментарии
+84
ОООООО ЯК!!!! Від "всі ми президенти" до "я робитиму так як Я вирішив"
показать весь комментарий
03.01.2026 22:18 Ответить
+58
бо я цар!
тьфу,мурло..
хоч би конституцію почитав.. така тоненька книженція, нам ще у 8 класі давали вивчити певні розділи.
голова СБУ - ВР за поданням пріпіздента
показать весь комментарий
03.01.2026 22:19 Ответить
+46
Парламентсько-президентська республіка на паузі. Маємо вождя. Який потім знову буде ніпрічьом
показать весь комментарий
03.01.2026 22:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Зеленський терпіти не може поруч з собою тих, хто має свою особисту думку, і тих хто не дай Боже більш розумніший чи більш популярнійший ніж він. Тому від і назначив свого часу таких Сирський - який тільке і знає одну фразу ,,Чего изволите Ваше Благородие?"....Таких як Буданов, який відкрито казав що він буде робити усе , що і як накаже йому Єрмак (зеленський), тепер черга прийшла і до звільнення Малюка, Туди теж назначить якогось підкаблучника, типу ,,Чего изволите....." Уся силова струтура деградувала і підганяється тільки під забажанки однієі деградованоі людини....
показать весь комментарий
03.01.2026 23:49 Ответить
Зелена гнида не прислухається до людей, які захищають
здоровий глузд і тих людей , які захищають Україну ,
а зелена шобла робить все навпаки , щоби нашкодити
нашій країні😡
показать весь комментарий
03.01.2026 23:52 Ответить
Дуже правдободібно !
показать весь комментарий
04.01.2026 17:17 Ответить
хто вирішив?
де вирішив?
аа
недороблений нарцис вирішив
ніхЯ ти не вирішуєш , ти ніхто
показать весь комментарий
03.01.2026 23:55 Ответить
Послав військових ЗСУ. Безсмертний мабуть. Єдиний за всю історію людства.
показать весь комментарий
03.01.2026 23:58 Ответить
Драпатого, Редіса, Білецького, Мадяра....

вовачка, ти на кого батон крошиш ?
всі ці офіцери з бездоганною репутацією і абсолютною довірою українців.

достатньо будь-кому із них шевельнути пальцем, і ти полетиш попереду свого візгу.

.
показать весь комментарий
04.01.2026 00:47 Ответить
За Залужного сильно пальцами шевельнули?
показать весь комментарий
04.01.2026 14:08 Ответить
во ізбєжаніє бєздєйствія прі ісполнєнії народних волнєній ...
показать весь комментарий
04.01.2026 00:00 Ответить
Я буду делать те ротации, которые я решил сделать -- А может Дерьмак решил?
показать весь комментарий
04.01.2026 00:11 Ответить
Так а хто ти такий і який успішний досвід в чомусь ти маєш, клоун?
показать весь комментарий
04.01.2026 00:31 Ответить
Іншми словами, що сказала Зі:
"Мені на срать, я готовлюсь до виборів і керувать силовими структурами повинні мої люди можливо і мій товариш Баканов"
показать весь комментарий
04.01.2026 00:36 Ответить
ти диви, який наполеончик в стрінгах. що, дозвіл ради, згідно закону, не потрібен?
показать весь комментарий
04.01.2026 01:02 Ответить
Рада їсть з руки
показать весь комментарий
04.01.2026 12:56 Ответить
Гей трампон! У нас тут свій зелений міні-мадуро вимальовується, вже берега плутає від своєї потужності і недовеличності, може ти під шумок і цього неголеного доходягу забереш? Ящик шампанського для цього дійства лежить.
показать весь комментарий
04.01.2026 01:37 Ответить
Насрать ему
показать весь комментарий
04.01.2026 01:44 Ответить
тупорилий нікчемний віслюк
показать весь комментарий
04.01.2026 01:58 Ответить
Ну він же не вбивав чиченців як Татаров тому Малюка можна зняти як клоуна у власному 95 кварталі.
показать весь комментарий
04.01.2026 05:37 Ответить
Ну якщо Зеленський вирішив як в 95 кварталі поміняти Малюка Залужного на Мясирського і Умерова який розігнав наглядову раду при МО за наслідками чого на фронт постачалися браковане озброєння виготовлене за народні кошти що привело до десятків тисяч а може і сотен тисяч невиправдених втрат життів захисників то їди тоді зі своїми дронами і мінами які не літають в Мирноград допомагай хлопцям які по твоїй волі опинилися в нелюдськийх умовах в котлах Мясирського і це цілком законно коли головнокомандувач втрачає армію він особисто бере в руки зброю і захищає країну а не обявляє нові нове людоловство а сам сидить в тилу він коли визивався президентом мабуть цього не знав що всі Київські князі гетьмани особисто з мечем чи шабльою захищали країну. Чи воно не кому не винне.Тодіхай їде геть і це не погроза а вимушений самозахист тому що або Зеленський піде або він нас всіх угробить воно ж наркоман за своєю поведінкою натворив ділов і все заперечує а потім здрисне . До пречі чому не здававав аналізи прилюдно перед виборами може в нього якесь психичне захворювання яке не дозволяє вирюшувати долі мільонів людей на свій особистий наркоманський розсуд.
показать весь комментарий
04.01.2026 06:13 Ответить
Ті князі і гетьмани були українцями. І боролися вони за свою землю і свій народ. Для шмуля хрипатого українці - СВІЙ народ? І ті князі з гетьманами не лізли у гетьмани після чотирьох втеч від повісток.
показать весь комментарий
04.01.2026 11:41 Ответить
Ваван охренів повністю...
показать весь комментарий
04.01.2026 06:22 Ответить
йому можна бо він зеленою жопою сидів на золотому унітазі ..карлсона ..
показать весь комментарий
04.01.2026 07:58 Ответить
Цей керманич навчився тільки посуд біти.Вражає безглуздя,з яким він просуває свої "рішеня".Шо не робить - результат бітий посуд,трупи,скалічена країна.Він або не розуміє загальних засад керування,або шкідник.Таке лікується тільки відповідальністю.
показать весь комментарий
04.01.2026 06:33 Ответить
таке лікується - "у мішок з вуглем та й у річку"
принаймні для шкідливих котів допомагає
показать весь комментарий
04.01.2026 07:20 Ответить
Ты смотри! Говно! Его понесло! Довел своими решениями до полной жопы ,куда не посмотри,и оно будет само решать! Клоун имеет охеренный опыт! Зато кремлёвского курсанта мирского он трогать не будет! Клоуна все устраивает что происходит на фронте!
показать весь комментарий
04.01.2026 06:35 Ответить
То влаштовує Єрмака (читай ФСБ). А гундос тільки знаряддя для втілення рішень московитів. Хоча, корчить воно з себе щось видатне і значуще. А насправді - гімно гімном.
показать весь комментарий
04.01.2026 11:44 Ответить
Як у фільмі Чапаєв. Ми академії не кінчати. Роблю те що хочу, і років я царя роль граю мені закони не потрібні, да і розум теж
показать весь комментарий
04.01.2026 06:36 Ответить
государство --- ето я а до нього був ..алібаба.. - єрмак
показать весь комментарий
04.01.2026 07:55 Ответить
Твої ротації часто на користь ворогу. Кравченко, Сухачов та Татаров залишаються на посадах?
показать весь комментарий
04.01.2026 08:23 Ответить
Якщо людина ефективна на своїй посаді, то навіщо її міняти? А Малюк напевно ефективний, бо якихось явних проколів в діяльності СБУ немає (немає резонансних російських диверсій і терактів, натомість є наші диверсії на московії, шпигуни потроху висловлюються). То чи варто експериментувати зі службою безпеки під час війни, адже у Малюка є і професіоналізм, і сміливий політ фантазії в поєднанні з хорошим авантюризмом?
показать весь комментарий
04.01.2026 08:27 Ответить
Потому и меняет,что эффективен.
показать весь комментарий
04.01.2026 14:10 Ответить
Зеленський звичайно самозакоханий, ревнивий, та, мабуть, злопам'ятний, але точно не ідіот.
показать весь комментарий
04.01.2026 18:46 Ответить
Ого, скільки єкспертів. Всі ж знають, куди призначать Малюка, тому й негодують
показать весь комментарий
04.01.2026 08:38 Ответить
маленький путін все порішав....
показать весь комментарий
04.01.2026 09:09 Ответить
А чому це повинен вирішувати члєнограй-недоучка?73 % - вас нічого не муляє ?
показать весь комментарий
04.01.2026 09:17 Ответить
Муляет 50 проц., которые втихаря сидят, молчат их никто не трогает.
Половина избирателей, которые не пришли на выборы Президента.в 2019 г. ,😵
показать весь комментарий
04.01.2026 09:36 Ответить
Вже досвідчених фахівців він замінив на тих які нічого не тямлять, та таким чином послабив кожну з галузей, а нам сцить у вічі. А може він підторговує посадами?
показать весь комментарий
04.01.2026 09:42 Ответить
"Всіх поважаю. Я буду робити ті ротації, які я вирішив зробити"."КОЛИ ПОВАЖАЮТЬ .ТО ВРАХОВУЮТЬ ЇХНЮ ДУМКУ.КОЛИ ХЕР ЗАБИЛИ НА ВСІХ І ПОВАЖАЮТЬ СВОЄ "Я" .ЯКЕ НАВЯЗАНЕ ВОРОГАМИ УКРАЇНИ.ЦЕ Є ЗРАДА ВСІХ В ТОМУ ЧИСЛІ І УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ...
показать весь комментарий
04.01.2026 09:56 Ответить
хочу!!!! Буду!!! Це вже було. Коли замість підтримки армії будував дороги!!!
показать весь комментарий
04.01.2026 10:14 Ответить
якщо ніжкою не топнув - не рахується
показать весь комментарий
04.01.2026 10:23 Ответить
Хочеш щось змінити, почни з себе!
показать весь комментарий
04.01.2026 10:54 Ответить
СаМАДУРО смарагдовє...
показать весь комментарий
04.01.2026 11:29 Ответить
Нічого собі, який буйний... Ну сьогодні вирішуєш шо і як, а завтра висиш вниз головою на ліхтарному стовпі
показать весь комментарий
04.01.2026 12:38 Ответить
ей... трамп.. тут ще одного самомадура треба в полон забрати
показать весь комментарий
04.01.2026 13:14 Ответить
Когда уже ЗЕла заменят?
показать весь комментарий
04.01.2026 13:50 Ответить
розхитують тільки дурні чи вороги
показать весь комментарий
04.01.2026 13:58 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2026 14:09 Ответить
Яке відношення має громадянин Зеленський В. до керівництва СБУ?
Так під час війни (а вона є? Чи є тільки військовий стан?) він є так званим головним командуючим ( чим? Збройних сил?)
То до чого тут керівництво СБУ яке займається безпекою країни, де сам головний командуючий може грати проти інтересів країни ( що УА не має таких випадків? Чонгар хто розміновував? Маріуполь, Мелітополь ЗАЕС хто здавав?)
Голов. Командуючий то не є цар, а якщо він таким себе вважає то він просто узурпатор влади, небезпечна людина для існування самої Уа, де певні органи , що відповідають за безпеку, мають ним зацікавитися .
показать весь комментарий
04.01.2026 14:15 Ответить
Самодур
показать весь комментарий
04.01.2026 14:27 Ответить
Шіановні, невже не розуміете, що для успішних генералів "ротації" не застосовуються. Зеленський виконую чиюсь волю, я знаю чию та й всі ви маєте знати - Україну здають ворогові.
показать весь комментарий
04.01.2026 14:40 Ответить
Миндича от НАБу не защитил???
показать весь комментарий
04.01.2026 14:57 Ответить
Давайте продовжимо жерти лайно, яке висирає прямо нам в пики це чмо кончене.. Українцям не звикати.
показать весь комментарий
04.01.2026 14:57 Ответить
Рука дєрьмака так глибоко в сраці цієї гундосої ляльки, що розчавила залишки її мозку. Тварина тупа кровожерлива і безпринципна, гой смердючий.
показать весь комментарий
04.01.2026 15:00 Ответить
Ефективного Малюка планує звільнити ( і звільнить, як Залежного). А "потужного" сирського, рекордсмена по здачі української землі і жертвам серед ЗСУ - залишає
показать весь комментарий
04.01.2026 15:53 Ответить
Залишилось з"ясувати накуя, не інакше як хоче послабити важливі галузі призначивши туди людей без досвіду роботи
показать весь комментарий
04.01.2026 20:18 Ответить
Хрипатий поц проти... Прийде час запитань, чи дадуть йому втекти всi, хто проти кондома?
показать весь комментарий
04.01.2026 22:04 Ответить
А може вже самому найвеличнішому ротатнутися? Що йому Путя наобіця, що він руйнує найефективніші силові структури?
показать весь комментарий
05.01.2026 17:39 Ответить
Страница 2 из 2