4784 відвідувача онлайн

Прокурор у справі Магамедрасулова Ганілов отримав службову квартиру в Києві, - "слуга народу" Радіна

Прокурор зі справи Магамедрасулова отримав квартиру в Києві

Прокурор у справі детектива НАБУ Руслана Магамедрасулова Олександр Ганілов одержав від держави службову квартиру в Києві площею трохи понад 110 квадратних метрів.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань антикорупційної політики, нардепка "Слуги народу" Анастасія Радіна, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Нардепка направила запит до Офісу Генпрокурора, де надали таку відповідь. Всього службове житло отримало вісім працівників ОГП.

"Цікаво, що станом на 2018 рік прокурор Ганілов працював у прямому підпорядкуванні експрокурора Дмитра Басова - "Тенора" з операції "Мідас", у розслідуванні якої брав участь Руслан Магамедрасулов.

Прокурор Ганілов також підтримував публічне обвинувачення у справі нардепа Христенка, якому Офіс генерального прокурора разом з СБУ повідомив про підозру у державній зраді та "впливі на НАБУ", - розповіла парламентарка.

Також Радіна звернула увагу, що свою столичну квартиру прокурор Ганілов отримав буквально напередодні затвердження Печерським судом угоди з нардепом Христенком. Генпрокурор Кравченко підтвердив факт укладення цієї угоди 4 грудня 2025 року.

Прокурор зі справи Магамедрасулова отримав квартиру в Києві

Справа Магамедрасулова

Прокурор зі справи Магамедрасулова отримав квартиру в Києві

Топ коментарі
+11
І скоро він її приватизує
показати весь коментар
08.01.2026 10:46 Відповісти
+11
О, то йому точно є що захищати від бурятів. Але стривайте... лізь в буса Миколо)
показати весь коментар
08.01.2026 10:48 Відповісти
+9
Розраховуються зі злочинцями сьогоднішня влада грошима і майном українців.
показати весь коментар
08.01.2026 10:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І скоро він її приватизує
показати весь коментар
08.01.2026 10:46 Відповісти
І чекатиме на нову службову.
показати весь коментар
08.01.2026 11:41 Відповісти
спочатку з жінкою роведеться..
показати весь коментар
08.01.2026 11:44 Відповісти
Але спочатку теща подарує йому ділянку в Карпатах)
показати весь коментар
08.01.2026 11:49 Відповісти
А що він її ще не приватизував, а я думав що вже і продати, або подарувати встиг.
показати весь коментар
08.01.2026 12:11 Відповісти
Ух, соросята грантаєди-русофоби Ганілова в трусіках розпинають🥴
показати весь коментар
08.01.2026 10:49 Відповісти
ну вам видніше
показати весь коментар
08.01.2026 11:47 Відповісти
О, то йому точно є що захищати від бурятів. Але стривайте... лізь в буса Миколо)
показати весь коментар
08.01.2026 10:48 Відповісти
*** буду, тут зєлєнскій точно ніпрічьом!💩
показати весь коментар
08.01.2026 10:51 Відповісти
ще скажіть, що прокурор повинен в общагє з тарганами та клопами кантуватися!
такі прокурори потрібні будь якій владі!
чи, ганілов став прокурором у 2019?
я ж не знаю.
розкажіть....
показати весь коментар
08.01.2026 10:54 Відповісти
Скоріше свої прокурори
показати весь коментар
08.01.2026 12:08 Відповісти
Державу обсасують як і обсасували кровосісі... Чи страшна була в 14 році ось цім виродкам Революція Гідності?? Чи чекали вони пдрів путінських вони???
показати весь коментар
08.01.2026 10:56 Відповісти
Розраховуються зі злочинцями сьогоднішня влада грошима і майном українців.
показати весь коментар
08.01.2026 10:57 Відповісти
Прокурор Ганілов - вилите ❌уйло в молодості, не вистачає плєші на макітрі, а рашистський паспорт знайдеться.
показати весь коментар
08.01.2026 11:06 Відповісти
А чого службові квартири не дають лікарям чи вчителямь ?
З такими зарплатами міг би і знімати/купити, але халява - це прокурорське кредо !
показати весь коментар
08.01.2026 11:08 Відповісти
чому не дають. їдьте працювати у село - буде вам будинок від громади.
показати весь коментар
08.01.2026 12:03 Відповісти
Магамедрасулов, Ганілов...
показати весь коментар
08.01.2026 11:09 Відповісти
Совпадєніє
показати весь коментар
08.01.2026 11:58 Відповісти
Йдуть вибори Рабина в синагозі.
- Я пропоную Моше! Він чесний, мудрий, сам виростив двох синів!
- Але ж в нього дочка - шльондра!
- Стривайте, в нього ж два сини?!
- Ну, я своє сказав, а ви вирішуйте...
показати весь коментар
08.01.2026 11:51 Відповісти
Мабуть це для того щоб прокуратура була незалежній, або залежала тільки від керівництва. А якого тут на розсуд кожного. Даю підказку не від закону.
показати весь коментар
08.01.2026 12:06 Відповісти
Усе що вони награбували потрібно повернути державі
показати весь коментар
08.01.2026 12:07 Відповісти
Вже на пенсії... але працює...
показати весь коментар
08.01.2026 12:09 Відповісти
Інвалід певно.
показати весь коментар
08.01.2026 12:23 Відповісти
Їм пенсію призначають разом с посадою
показати весь коментар
08.01.2026 12:50 Відповісти
Завжди знайдеться якась падла що за гроші продається Зеленському
показати весь коментар
08.01.2026 12:22 Відповісти
Проверить надо есть ли у него сионистский паспорт.
показати весь коментар
08.01.2026 12:32 Відповісти
всі прокурори таке мають