9581 відвідувач онлайн

Понад $324 млн витратила РФ на масований удар по Україні 3 лютого, - ГУР МО

Скільки РФ витратила на обстріл 3 лютого 2026 року

Росія витратила понад 300 млн доларів США на масований удар по Україні в ніч на 3 лютого.

Про це повідомила пресслужба ГУР МО, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Загальна вартість застосованого озброєння становила 324,8 мільйона доларів США — це більш ніж на 190 мільйони доларів більше, ніж під час масованого обстрілу 20 січня", - йдеться в повідомленні.

У ГУР зазначили, що на ці кошти цілий рік міг би жити єврейський автономний округ РФ із населенням близько 144 тисяч осіб або ж місто Калуга з населенням понад 320 тисяч. Також ця сума співставна з піврічним бюджетом Костромської області.

Марно витрачені кошти

У розвідці зазначили, що 79,2% ресурсів було витрачено марно, українська протиповітряна оборона знищила 450 повітряних цілей.

Атака РФ на Україну 3 лютого

  • Як повідомлялося, внаслідок нічної атаки РФ по Києву постраждали троє людей. У столиці пошкоджено багатоповерхівки, дитячий садок, АЗС та адміністративну будівлю.
  • Харків також перебував під ударами РФ: через атаку на ТЕЦ без тепла залишаться сотні будинків.
  • Окрім того, ворог атакував теплоелектростанції ДТЕК: суттєво постраждало обладнання.
  • Дарницький та Дніпровський райони переважно без тепла, не опалюється 1170 багатоповерхівок.
  • Також ворог атакував Вінниччину: є влучання у об’єкти критичної інфраструктури.
  • Екстрені відключення запроваджені у частині лівого берега Києва.
  • Окрім того, РФ атакувала Одещину, критична інфраструктура працює на генераторах.
  • Шмигаль повідомив, що РФ атакувала 8 областей, під ударом ТЕЦ і ТЕС, які забезпечували опалення в Києві, Харкові та Дніпрі.
Топ коментарі
+14
і ?..нам від цього легше чи як ?

"двушки" із маскви повертають?
показати весь коментар
04.02.2026 10:49 Відповісти
+10
Я так розумію що наша "дзеркальна відповідь" -це розкрадання подібної суми.
показати весь коментар
04.02.2026 10:54 Відповісти
+8
Гарно ГУР попрацював! Тепер ми знаємо, як москалям стало погано жити після таких витрат. А нам стає світліше та радістніше жити. Без світла, води та опалення...
показати весь коментар
04.02.2026 10:57 Відповісти

Завантаження...