12011 відвідувач онлайн

Прогрес у мирних перемовинах є, але заважають європейці та британці, - Дмитрієв

Що кажуть росіяни про перемовини? Звинувачують Європу

Спецпредставник російського диктатора Кирило Дмитрієв заявив, що в мирних переговорах є прогрес і позитивний рух вперед.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Що відомо?

Водночас Дмитрієв сказав про "розпалювачів війни" з Європи та Великої Британії, які "постійно намагаються втрутитися в цей процес".

"І чим більше таких спроб, тим більше ми бачимо, що прогрес безумовно є. Є позитивний рух вперед", - додав він.

Мирні перемовини в ОАЕ

Топ коментарі
+18
Ваших ми вже давно купили, а ось англічанка нам гадіть. -каже Хитродмітрієв.
показати весь коментар
05.02.2026 12:30 Відповісти
+17
Прогресс буде, коли такі "кадри" почнуть випадати з вікон.
Безкарність тільки надихає нелюдів.
показати весь коментар
05.02.2026 12:34 Відповісти
+15
Заважають тільки лишнєхромосомні кацапи-терористи яким і є особисто Дмитрієв.
показати весь коментар
05.02.2026 12:32 Відповісти

Завантаження...