8117 посетителей онлайн

Прогресс в мирных переговорах есть, но мешают европейцы и британцы, - Дмитриев

Что говорят россияне о переговорах? Обвиняют Европу

Спецпредставитель российского диктатора Кирилл Дмитриев заявил, что в мирных переговорах есть прогресс и положительное движение вперед.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

Что известно

В то же время Дмитриев сказал о "разжигателях войны" из Европы и Великобритании, которые "постоянно пытаются вмешаться в этот процесс".

"И чем больше таких попыток, тем больше мы видим, что прогресс безусловно есть. Есть позитивное движение вперед", - добавил он.

Мирные переговоры в ОАЭ

Топ комментарии
+18
Ваших ми вже давно купили, а ось англічанка нам гадіть. -каже Хитродмітрієв.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:30 Ответить
+17
Прогресс буде, коли такі "кадри" почнуть випадати з вікон.
Безкарність тільки надихає нелюдів.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:34 Ответить
+15
Заважають тільки лишнєхромосомні кацапи-терористи яким і є особисто Дмитрієв.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
хитрий дмитрій
показать весь комментарий
05.02.2026 12:28 Ответить
Чому? Тут він чесний. Але дивує інше - чому доля України більше цікавить європейців, зокрема британців, а не так звану "українську" делегацію, яка схоже готова лягти під кацапів і капітулювати, прирікши на знищення Україну і все, що з нею пов'язане. Штати до уваги не берем - їм по&уй.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:51 Ответить
А що тут дивного? Уморов, Арахамія... Патріотизмом там і не пахне.
А Буданов - зелена обслуга голобородька, "чевоізволітє хазяін".
показать весь комментарий
05.02.2026 13:09 Ответить
Кому це "схоже" - звідки такі "висновки" ?
показать весь комментарий
05.02.2026 13:44 Ответить
Вам не схоже. Це зрозуміло.
показать весь комментарий
05.02.2026 14:14 Ответить
манкурт хутродупо-***********
показать весь комментарий
05.02.2026 12:30 Ответить
Ваших ми вже давно купили, а ось англічанка нам гадіть. -каже Хитродмітрієв.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:30 Ответить
То і цей фашист вже знає - Україна це Європа
показать весь комментарий
05.02.2026 12:31 Ответить
И другие " недоразвитые" цивилизации.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:31 Ответить
Заважають тільки лишнєхромосомні кацапи-терористи яким і є особисто Дмитрієв.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:32 Ответить
Прогресс буде, коли такі "кадри" почнуть випадати з вікон.
Безкарність тільки надихає нелюдів.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:34 Ответить
... і українці 🤔
показать весь комментарий
05.02.2026 12:34 Ответить
Нажаль, вони на переговори не потрапили
показать весь комментарий
05.02.2026 13:10 Ответить
Підар сказав, що він би може і був би нормальним, але ж в дупі свербить...
показать весь комментарий
05.02.2026 12:35 Ответить
Коли вже цю гниду грохнуть???
показать весь комментарий
05.02.2026 12:36 Ответить
140 миллионов на плате лишних
показать весь комментарий
05.02.2026 12:42 Ответить
Пробують завадити Зелі, Трампу, та Пуйлу підписати приховану капітуляцію. Вже декілька разів переговорна група збирається, щоб знайти спосіб, як загорнути здачу інтересів України в обгортку "Перемоги Зеленского". Вже не говорять про справедливим мир, вже не говорять про потужну перемогу. Пішли вкиди, що треба віддати захоплені, і ті, що не можуть захопити, бо люди важливіші, ніж території. Вже Зеля заявив, що "Поразка нам не світить, бо ми перемагаємо". Але всі обіцянки гарантій, це "Будапешт 2". Більшість гарантій підтверджуються обіцянками на словах.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:46 Ответить
США вже не заважають. Знайшли інше пугало. Тупі уй@бки.
показать весь комментарий
05.02.2026 12:58 Ответить
США допомагають. Рашці. На жаль...
показать весь комментарий
05.02.2026 13:18 Ответить
Що хєрово для паРаші то гарно для України і Європи.Це чмо дмітрієв звинувачує ЄС і Британію у розпалюванні війни яку недоімперія на чолі ,воїстинно,з ****** розв'язала проти України.
показать весь комментарий
05.02.2026 13:00 Ответить
2026
Прогрес у мирних перемовинах є, але заважають європейці та британці, - Дмитрієв
2022
Арахамия: РФ обещала закончить войну в случае отказа Украины от НАТО
Арахамия также добавил, что прибывший тогда в Киев премьер-министр Великобритании Борис Джонсон посоветовал Украине ничего не подписывать и "просто воевать".
показать весь комментарий
05.02.2026 13:08 Ответить
А нам , на этих "переговорах" , очень мешают - иРАН , кНДР и особенно кИтаезы ...
показать весь комментарий
05.02.2026 13:09 Ответить
Україна "вже лягли і просють" (с)? Тільки європейці з британцями проти капітуляції?!
показать весь комментарий
05.02.2026 13:20 Ответить
А Українці не заважають?
показать весь комментарий
05.02.2026 13:26 Ответить
а яйця тобі не заважають?
показать весь комментарий
05.02.2026 13:36 Ответить
Зато кацапам допомагають КНР і КНДР - косоокі братья...
показать весь комментарий
05.02.2026 13:42 Ответить
Тож подякуємо європейцям і британцям
показать весь комментарий
05.02.2026 13:57 Ответить
Заважають слугам наріду " здати" Донбас остаточно та без бою...як завадили в Стамбулі здати Україну в 2022 році..
показать весь комментарий
05.02.2026 14:12 Ответить
Підсумовуючи - заважають люди з певними ознаками психічної здоровості.
показать весь комментарий
05.02.2026 14:50 Ответить