Єрмак збрехав і не пішов на фронт, а ухиляється від мобілізації у Києві, - ЗМІ

Колишній керівник Офісу Президента Андрій Єрмак після обіцянок піти на фронт нині не перебуває у лавах ЗСУ й живе в Києві.
Про це йдеться в розслідуванні УП, передає Цензор.НЕТ.
Діяльність Єрмака
За даними видання, Єрмак веде закритий спосіб життя: відвідує спортзал на державних об’єктах та пересувається столицею лише з посиленою охороною.
Тілоохоронці забезпечують повну ізоляцію приміщень та використовують власні ключі для доступу до закритих залів.
"Приїжджає Єрмак з охороною, охорона відкриває ключем цей зал, він спускається, тренується, виходить, охорона закриває", - зауважив журналіст Ткач.
Перед кожним виходом з автомобіля охорона Єрмака ретельно перевіряє територію, через що той інколи змушений чекати в машині до 10-15 хвилин. У залі він проводить по 2 години щодня.
Журналісту Михайлу Ткачу вдалося зустріти Єрмака після спортзалу, але той не дав жодних коментарів, сів у автівку та поїхав.
Єрмак після своєї відставки також зустрічався з низкою українських топпосадовців.
Звільнення Єрмака
- Вранці, 28 листопада, ЗМІ заявили, що НАБУ та САП проводять обшуки в Андрія Єрмака.
- Згодом НАБУ офіційно підтвердило слідчі дії.
- Єрмак заявив, що жодних перешкод для слідчих немає.
- ЗМІ заявили, що підозра Єрмаку може бути пов’язана із кооперативом "Династія".
- Згодом Зеленський повідомив у зверненні до нації, що Андрій Єрмак написав заяву про відставку з посади голови Офісу Президента.
- За даними ЗМІ, 5 грудня Єрмак відвідав центральний офіс Служби зовнішньої розвідки. Можливо, він домовлявся за документи прикриття для виїзду з України.