6548 відвідувачів онлайн

Єрмак наприкінці січня зустрічався із Умєровим, - ЗМІ

Після звільнення Єрмак зустрічався із Єрмаком

Колишній глава ОП Андрій Єрмак після звільнення відвідував житловий комплекс, в якому проживає секретар РНБО Рустем Умєров.

Про це йдеться в матеріалі УП, передає Цензор.НЕТ.

За даними ЗМІ, 30 січня після спортзалу поїхав до житлового комплексу, де проживає Умєров.

Біля заїзду на паркінг кортеж Єрмака зустрів охоронець Умєрова.

Єрмак пробув у будинку близько трьох годин і о 23:17 поїхав.

Що каже Умєров?

Секретар РНБО підтвердив, що зустріч дійсно була. Вони спілкувалися близько години на загальні теми: про життя, роботу та події в Україні.

За словами Умєрова, після звільнення Єрмака вони, попри тривалу спільну роботу, майже не мали нагоди поспілкуватися.

Також він заперечив будь-який вплив на свої рішення та діяльність з боку Єрмака чи інших людей.

Звільнення Єрмака

Топ коментарі
+24
Два негідники по яких вязниця плаче ,ну а хто їх призначив ?
показати весь коментар
06.02.2026 15:22 Відповісти
+15
журналісти УП документують роботу українського уряду в "екзилі" чи вірніше буде сказати "тіньового уряду"?.
****, було б смішно, якби не було так боляче та огидно.
показати весь коментар
06.02.2026 15:23 Відповісти
+11
Оце хватанули бабосів - нічого не бояться - як шо - шо - відкупляться
показати весь коментар
06.02.2026 15:22 Відповісти

Завантаження...