10578 відвідувачів онлайн

Росіяни шукають варіанти активації Starlink: їхні ідеї банальні і відомі, - Бескрестнов (Флеш)

РФ шукає способи активації Starlink

Росіяни шукають варіанти активації терміналів Starlink на фронті, однак всі їхні ідеї відомі Україні.

Про це повідомив радник міністра оборони України з технологічних напрямів Сергій (Флеш) Бескрестнов, передає Цензор.НЕТ.

РФ шукає способи активації Starlink

"Противник шукає варіанти активації Starlink. Пишуть свої ідеї в групах, потім ці пости гуляють по наших групах", - зазначив Бескрестнов.

За його словами, всі ідеї росіян банальні:

  • Відправити когось в ЦНАП за гроші.
  • Скористатися фіктивним ТОВ.
  • Зняти Starlink з дрона-трофея тощо.

Радник міністра наголосив, що всі варіанти в Міноборони розуміли і продумували як ризики, так і протидії.

Застереження для пособників окупантів

"Всі ці Старлінкі ми заблокуємо (знаємо як), а ось любителів спробувати заробити "легкі гроші" від ворога чекає увʼязнення і не мале. Це не машину підпалити і втекти, це прийти в ЦНАП і фактично зафіксувати для суду свій злочин. Тому моя порада зрадникам: навіть не намагайтеся спробувати", - додав Бескрестнов.

Що передувало?

Топ коментарі
+6
Они и без старлинков неплохо отбомбились ночью.
показати весь коментар
07.02.2026 16:12 Відповісти
+3
Ось де треба показати роботу СБУ....а не на "потоках" заробляти медалі...Бо зараз,беззаперечно, відкриють саме українські "ждуни" бізнес на реєстрації старлінків..та й ЦНАП не святими укомплектований.,.тож не ВЛК де клятви Гіппократа заважають брати меньше мільйона доларів за.....місяць
показати весь коментар
07.02.2026 17:13 Відповісти
+3
Тобто зафіксуєм. В "ніщєй странє" зв'язок є, а в великої свєрхдєржави нема і вона шукає способи його вкрасти з країни яка по їхньому лору "не існує".
В якомусь дурдомі точно день відкритих дверей.
показати весь коментар
07.02.2026 21:40 Відповісти

Завантаження...