8957 відвідувачів онлайн

Операція в Ірані просувається з випередженням графіка, - Трамп

Трамп про операцію США в Ірані

Президент США Дональд Трамп заявив, що операція Сполучених Штатів в Ірані "випереджає графік".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав у коментарі CNBC.

США випереджає графік

Так, Трамп заявив, що операція США в Ірані "просувається дуже добре, дуже добре – випереджаючи графік".

"Це дуже жорстокий режим, один з найжорстокіших режимів в історії", – сказав Трамп.

"Ми виконуємо свою роботу не лише для нас, але й для всього світу. І все випереджає графік", – додав він.

Ситуація розвивається позитивно

Також Трамп висловився щодо можливого виходу з конфлікту, який, за його словами, залежить від багатьох змінних. Але президент США зазначив, що ситуація розвивається в позитивному напрямку.

"Зараз ситуація розвивається дуже позитивно, дуже позитивно", – сказав Трамп.

Удари по Ірану 28 лютого

  • Нагадаємо, вранці 28 лютого Ізраїль розпочав операцію з бомбардування столиці Ірану Тегерана. Це спільна операція зі збройними силами США.
  • Ізраїль назвав операцію проти Ірану "Ревучий лев", а США — "Епічна лють".
  • Президент США Дональд Трамп заявив, що метою операції проти Ірану є "зруйнування ракетної промисловості, флоту" Ірану та "забезпечення неможливості дестабілізації світу" Іраном.
  • Трамп звинуватив Іран у "фінансуванні та тренуванні" бойовиків у Сирії, Лівані, Іраку та ХАМАС у Палестині.
  • Армія оборони Ізраїлю повідомляла, що задіяла понад 200 винищувачів для ударів по 500 цілях в Ірані.
  • Ввечері 28 лютого високопоставлений ізраїльський чиновник заявив агентству Reuters, що верховний лідер Ірану Алі Хаменеї був убитий сьогодні вранці в результаті авіаудару Ізраїлю по Ірану. Його тіло вже знайшли.
  • Згодом президент США Дональд Трамп підтвердив смерть аятоли Хаменеї.
Топ коментарі
+8
показати весь коментар
01.03.2026 18:53 Відповісти
+6
Дивлячись які цілі операції були. Якщо насрати і втекти то да, все по плану. А якщо ціль знищити іранський режим то ще роботи непочатийкрай
показати весь коментар
01.03.2026 18:59 Відповісти
+4
тонкий тролінг від Трампа? ... "Все идет по плану" якось убого виглядає на цьому фоні
показати весь коментар
01.03.2026 18:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тонкий тролінг від Трампа? ... "Все идет по плану" якось убого виглядає на цьому фоні
показати весь коментар
01.03.2026 18:37 Відповісти
фон тут нідочого. він завжди так виглядав
показати весь коментар
01.03.2026 18:39 Відповісти
між тим ЗЄуроди з настанням весни оголосив війну квітам -

Гетманцев розкрив тіньову схему продажу квітів в Україні.

жінки повинні його придушити !

.
показати весь коментар
01.03.2026 18:52 Відповісти
опудало, а податки треба платити, чи у тебе грошей на квіти немає? ааа васьмоємарта
показати весь коментар
01.03.2026 19:52 Відповісти
В слові випередження,після букви р повинна бути д.Так більш точно буде
показати весь коментар
01.03.2026 22:08 Відповісти
Типу вже виграли війну?)
показати весь коментар
01.03.2026 18:39 Відповісти
Яка операцiя ? поки що все завмерло якось з боку США
показати весь коментар
01.03.2026 18:40 Відповісти
Трамп хитріше Путі. Він не казав -Тегеран за три дні. Він казав-ми це можемо зробити швидко, або затянути це. Ну вобщем все по плану.
показати весь коментар
01.03.2026 18:44 Відповісти
Иранские беспилотники атаковали нефтяную платформу ОАЭ в Персидском заливе.
показати весь коментар
01.03.2026 18:43 Відповісти
доні ,давай вали цей режим до кінця ,твоя операція , не може бути ,трохи вагітною...
показати весь коментар
01.03.2026 18:43 Відповісти
давай мочи путлера
показати весь коментар
01.03.2026 18:44 Відповісти
Спецоперація відбувається згідно графіку, по плану... Щось знайоме.
показати весь коментар
01.03.2026 18:46 Відповісти
це як його -ВолюнтаризмЬ
показати весь коментар
01.03.2026 18:50 Відповісти
Такое уже мало кто помнит).
показати весь коментар
01.03.2026 18:51 Відповісти
ви даєте не реальні плани
показати весь коментар
01.03.2026 18:53 Відповісти
На цензоре - не выражаться)
показати весь коментар
01.03.2026 20:53 Відповісти
Операція йде з випередженням графіка.( в строгом соответствии с графиком,по плану).Та це все ж було.
Дональд Фредович тебе ще одна морда чекає,його прівзвище "*****".
показати весь коментар
01.03.2026 18:51 Відповісти
показати весь коментар
01.03.2026 18:53 Відповісти
всє прі дєлє
показати весь коментар
01.03.2026 19:01 Відповісти
Головне ЄС не підводить, завжди знаєш що від них чекати на 😸
показати весь коментар
01.03.2026 19:25 Відповісти
ЄС країни створювали не для тебе і мене, а для себе. і допомагати нам їх ніхто не забовязував. це їх справа .
показати весь коментар
01.03.2026 19:28 Відповісти
А США яке постійно критикують створили для нас?)
показати весь коментар
01.03.2026 19:29 Відповісти
люди створили свою державу. як і ми наразі зє зону.
показати весь коментар
01.03.2026 19:32 Відповісти
трамп через три дні:

"Я закінчив вже 9 воєн!!"
показати весь коментар
01.03.2026 18:55 Відповісти
Увлекался фантастикой. 50-60 годов. 80 % того, что пришло в "больные" умы фантастов сбылось, через 50 лет! Согласитесь. что срок маленький. Следующая картина! Веселый Таракан, который вылезает из убежища, со своей тараканьей семьей, когда люли на планете земля поубивали друг друга!
показати весь коментар
01.03.2026 18:56 Відповісти
не вздумай жиріновського почати дивиться та читати!
показати весь коментар
01.03.2026 18:58 Відповісти
Роберт Шекли, Клиффор Саймок,Роджер Желпезяны, Льюис, Пол Андерсон. Тебе эти имена, что то говорят? Или только жирик в уме отпечатался?
показати весь коментар
01.03.2026 19:02 Відповісти
я тєхнарь. а не романтик.
показати весь коментар
01.03.2026 19:06 Відповісти
Ну ты первый начал) Звание, должность, образование? И с какого перепугу фантасты стали романтиками?
показати весь коментар
01.03.2026 19:09 Відповісти
я не починав синку. я просто попросив не дивитись тебе виступи жиріновського про війну ірана та ізраїля. хоча можеш подивиться.
показати весь коментар
01.03.2026 19:11 Відповісти
Нет, уважаемый! Отвечай за свои слова! Просто попросил? ( Дальше продолжить, или поймешь!?)
показати весь коментар
01.03.2026 19:13 Відповісти
я за свої слова відповідаю. і завжди українською. а не на псячому русійському діалекту.. я оцінюю це як неповагу до мене та України. і що ти після цього від мене очікуєш?
показати весь коментар
01.03.2026 19:18 Відповісти
Началось! Уже, каждый раз когда заходит в тупик диалог, начинается! Розумнику, а ті впевненій що володіешь Українською мовою на моєму рівні ?
показати весь коментар
01.03.2026 19:21 Відповісти
ні не почалось. ти знаєш як я за кордоном відрізняю українців від підерів кацапських? ну почитай своїх фантастів.... або просто включи свої мізки.
показати весь коментар
01.03.2026 19:25 Відповісти
Ти за кордоном? Какго хера мне голову морочишь?
показати весь коментар
01.03.2026 19:26 Відповісти
Дед Степан! Ты в армии служил? Ты по мобилизации с 2014 года служил? У тебя есть награди хотя бы от МО ? Сиди и не булькай "дед бородет"!
показати весь коментар
01.03.2026 19:32 Відповісти
ні не служив. бо інвалід дитинства. в 2014 році пішов до військомату- вигнали. в 2022 році добровільно пішов в тер.оборону. пізніше відправимли мене до дому. що ще спитаєш свінопідер?
показати весь коментар
01.03.2026 19:35 Відповісти
Тогда не говори, то чего тебе по статусу не гоже говорить!
показати весь коментар
01.03.2026 19:36 Відповісти
Еще, инвалиду, У меня есть награды ЗСУ МО . И когда ко мне в 2014 году пришли, я не прятался! Хотя был не совсем молодой и не совсем здоровый!
показати весь коментар
01.03.2026 19:41 Відповісти
ти був в регулярних військах?
показати весь коментар
01.03.2026 19:43 Відповісти
і ще тєло ти кацапське, я з Донеччини. а розмовляю українською. і англійською також. і мені противно розмовляти з вкраїнчиками підероізичними.
показати весь коментар
01.03.2026 19:41 Відповісти
Удачи! Не вижу смысла дальше ветку загружать. Когда работал у меня был коллега с Луганщины, много я про вас узнал!
показати весь коментар
01.03.2026 19:43 Відповісти
ну звичайно.... так що ти ще збрешеш кацапчику? героя Ураїни тобі присвоїли?
показати весь коментар
01.03.2026 19:46 Відповісти
ЦН! Я заявил права на свою интеллектуальную собственность
показати весь коментар
01.03.2026 19:48 Відповісти
а твій псячий діалект тут не розуміють. пиши англійською чи українською . або точнішше бреши. що ти і робиш.
показати весь коментар
01.03.2026 19:50 Відповісти
і на майбутнє, навчись правильно писати на своєму кацапському діалектові. Роджер Желязни а не як ти нашкрябало.
показати весь коментар
01.03.2026 20:04 Відповісти
показати весь коментар
01.03.2026 20:05 Відповісти
молодець .посміємось разом з даунів зелених.
показати весь коментар
01.03.2026 20:07 Відповісти
Бредбері, Азімов, Воннегут, Уиндем, Орвел, Кларк, Замятін, Лєм - фантасти, а не фентазі, яке ти перерахував(як туди Шеклі попав?)
показати весь коментар
01.03.2026 19:44 Відповісти
Роберт Шекли? Не пропал! )
показати весь коментар
01.03.2026 20:06 Відповісти
" Лучше воздержаться" Это вроде он)?
показати весь коментар
01.03.2026 20:09 Відповісти
Нет, пардон! Айзик Азимов.
показати весь коментар
01.03.2026 20:44 Відповісти
Станіслава Лема, я думаю ти теж читав, особливо цикл Фундація.
показати весь коментар
01.03.2026 19:54 Відповісти
С ходу не вспомню, возможно нет.
показати весь коментар
01.03.2026 19:55 Відповісти
В данной ситуации думаю уместно .Мацйк Коули, " Симбиот".
показати весь коментар
01.03.2026 20:01 Відповісти
почитаю, а Лема Фундацію рекомендую.
показати весь коментар
01.03.2026 20:05 Відповісти
Спасибо, за рекомендацию.
показати весь коментар
01.03.2026 20:07 Відповісти
Когда в молодости служил и всем расчетом ждали ядерную войну, кто в преф на деньги играл, кто спал, а я книжки читал)
показати весь коментар
01.03.2026 20:12 Відповісти
Фундація - Азімов. літературовєди, бл...
показати весь коментар
01.03.2026 20:50 Відповісти
Дивлячись які цілі операції були. Якщо насрати і втекти то да, все по плану. А якщо ціль знищити іранський режим то ще роботи непочатийкрай
показати весь коментар
01.03.2026 18:59 Відповісти
Це потрібно було робити коли були масові протести в не очікувати коли їх потоплять у крові.
показати весь коментар
01.03.2026 19:24 Відповісти
Іран за три дні.
показати весь коментар
01.03.2026 19:05 Відповісти
Означає,що підготовка до операції відбулась змістовно Вищий пілотаж.
показати весь коментар
01.03.2026 19:24 Відповісти
Подобається як українці, тобто ми, критикуємо чиюсь війну чи операцію. Особливо на фоні розграбованої та роззброєно власної країни. Не кажучи вже про підготовку до війни в 2022. Та й за чужими президентами ми пильно слідкуємо, щоб не дай Бог,а то ми огого і Трампу покажемо. 😸. Як копалини показали і віддалали 😸.
показати весь коментар
01.03.2026 19:24 Відповісти
Тоталітарні режими тримаються на лідерах, і то як їм вдалося швидко вбити того Хаменеї, то велике діло...
показати весь коментар
01.03.2026 19:57 Відповісти
Завжди можна так сказати: - Все йде по плану. Ніхто ж насправді того плану не бачив. )
показати весь коментар
01.03.2026 20:06 Відповісти
Америка вміє планувати операції, це не блискавична триденна 5 річна операція