9229 відвідувачів онлайн

Суддя Григор’єва, в якої НАБУ знайшло $50 тисяч під час обшуку в справі Князєва, може скасувати обшук у Тимошенко, - ЦПК

Справа Юлії Тимошенко: подробиці обушків

Судді Верховного Суду Ірина Григор’єва, Олександр Марчук та Вячеслав Наставний відкрили провадження за скаргою Юлії Тимошенко на ухвалу ВАКС про легалізацію невідкладних обшуків у депутатки.

Про це повідомляє Центр протидії корупції, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Судді вирішили розглядати скаргу попри те, що обшуки взагалі не підлягають оскарженню у Верховному Суді. Якщо судді скасують ухвалу про обшук, докази, здобуті під час його проведення, будуть недопустимими, включно з грошима, які були знайдені в кабінеті Тимошенко", - написали у ЦПК.

У 2023 році детективи НАБУ вже проводили обшук в головуючої у цій справі судді Верховного Суду Григор’євої. Тоді у неї знайшли 50 тисяч доларів, які ідентифікували як частину хабаря, що призначався Князєву та іншим суддям.

"Тому суддя Григор’єва зацікавлена в тому, аби започаткувати практику скасування невідкладних обшуків у хабарних справах", - повідомили у ЦПК.

Підозра Юлії Тимошенко

Топ коментарі
+9
десь не правильно люстрацію провели, потрібно цих суддів відстрелювати.
показати весь коментар
13.03.2026 14:13 Відповісти
+7
питання до НАБУ: а де підозра судді григор'євій за хабар у розмірі 50 тис. $?
забули повідомити їй підозру? а шо із вилученими у неї 50 тис. $?
показати весь коментар
13.03.2026 14:59 Відповісти
+3
Ну а що ви бажали, судді якось гроші повертати треба. Цікаво у нас залишається хоча щось не продажне.
показати весь коментар
13.03.2026 14:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
десь не правильно люстрацію провели, потрібно цих суддів відстрелювати.
показати весь коментар
13.03.2026 14:13 Відповісти
Господи, дай вже цій потворі персональний ефпіві в пику, та хай спочиває. Амінь.
показати весь коментар
13.03.2026 14:19 Відповісти
Ну а що ви бажали, судді якось гроші повертати треба. Цікаво у нас залишається хоча щось не продажне.
показати весь коментар
13.03.2026 14:26 Відповісти
ЮВТ и не такое проходила, хрен возьмете).
показати весь коментар
13.03.2026 14:53 Відповісти
питання до НАБУ: а де підозра судді григор'євій за хабар у розмірі 50 тис. $?
забули повідомити їй підозру? а шо із вилученими у неї 50 тис. $?
показати весь коментар
13.03.2026 14:59 Відповісти
"а шо із вилученими у неї 50 тис. $?" - діамантові прокури знають.
показати весь коментар
13.03.2026 17:07 Відповісти
как вы нас зодолбали никак не можете падлы нажраться а гореть вам всем в аду
показати весь коментар
13.03.2026 15:08 Відповісти
50 тис доларів це копійки, що і підозру не треба судді обьявляти? Цікава арифметика ..
показати весь коментар
13.03.2026 15:12 Відповісти
І одразу ж регіонали згадали про Тимошенко.
А,що там з грошима міндіча які Орбан з лезбіяном Сіярто конфіскували?
показати весь коментар
13.03.2026 15:23 Відповісти
Суд.-прокур. мафія
показати весь коментар
13.03.2026 16:45 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2026 18:38 Відповісти
Нам постійно хочуть показати що є отака інституція - НАБУ - яка єдина бореться з корупцією,чесна і непідкупна.Так не буває і так не було в жодній країні.Так влаштована людина,що хоче красти,обманювати,лицемірити,продавати і продаватись і інших людей на планеті нашій нема.Корупція є всюди,десь менша,десь більша.Менша там,де всі антикорупційні органи боряться одне з одним,більша там,де всі або більшість їх заодно.Нехай боряться за місце під сонцем - і НАБУ,і прокуратура,і СБУ,і суди і всім дати рівні можливості.Тобто ВАКС має право відмінити рішення НАБУ,але і НАБУ повинно мати право арештувати ВАКС в повному складі...якщо треба...
показати весь коментар
13.03.2026 17:24 Відповісти
жюля тімошонка має три ходки . вона по понятіям ..проффесора.. януковоща ..вор в законі.. власенко жюлю в качанівці коронував . регулярно посипає сердешну нафталіном . вона безсмертна як лєнін в мавзолеі ---- ..любі моі хі-хі ..
показати весь коментар
13.03.2026 17:34 Відповісти
ця корупмована наволоч потім 2,5К пензії отримуватиме. як їм виживать на такі копійки??
показати весь коментар
13.03.2026 18:36 Відповісти
19 Фев 2026

Украина строит крупную антикоррупционную инфраструктуру, - Зеленский