11211 відвідувач онлайн

Не рекомендуємо представникам держав, близьких до Росії, бути у Москві цими днями, - Зеленський

Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не рекомендує представникам держав, близьких до Росії, перебувати у Москві найближчими днями.

Про це у відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє Цензор.НЕТ.

РФ відповіла ударами та погрозами

"Україна пропонувала Росії припинити вогонь, і це вже далеко не перша пропозиція. Цього разу – припинити вогонь із 6 травня. Україна готова була забезпечити повну тишу, але у відповідь на цю нашу мирну пропозицію були тільки нові російські удари, нові погрози з боку Росії", - сказав глава держави.

Президент заявив, що "Росія хоче від України дозволу провести їхній парад, щоб вийти на площу безпечно на годину раз на рік, а потім далі знов убивати наших людей і воювати".

"Вже росіяни говорять про удари після 9 травня. Дивна й точно неадекватна логіка російського керівництва", - сказав Зеленський.

Звернення від "деяких держав"

Також Зеленський сказав, що Україна отримувала звернення від держав, представники яких збираються бути в Москві. 

"Маємо і звернення від деяких держав, близьких Росії, про те, що їхні представники збираються бути в Москві. Дивне бажання… в ці дні. Ми не рекомендуємо", - додав глава держави.

Припинення вогню

  • Нагадаємо, 29 квітня диктатор РФ Володимир Путін провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом, яка тривала понад півтори години.
  • Під час дзвінка Путін повідомив про готовність Росії до перемир’я з Україною на "День перемоги", який у Росії святкують 9 травня.
  • Трамп сказав, що запропонував диктатору "невелике припинення вогню" у війні з Україною.
  • Своєю чергою президент Володимир Зеленський наголосив, що пропозиція Кремля щодо перемир’я на "День перемоги" 9 травня є прагненням диктатора РФ Путіна "спокійно" провести військовий парад та після цього відновити обстріли.
  • 4 травня Росія в односторонньому порядку оголосила перемир’я 8 і 9 травня. У російському Міноборони заявили, що розраховують, що українська сторона "наслідуватиме" приклад. Якщо ж Україна завдасть удару "з метою зриву святкування Дня перемоги", то російські війська "завдадуть удару у відповідь по центру Києва".
  • Водночас президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна оголошує режим тиші з 00:00 у ніч із 5 на 6 травня та діятиме дзеркально у разі порушення перемир'я.
  • У МЗС України заявили, що керівництво Росії вкотре проігнорувало заклик до припинення бойових дій та порушило режим припинення вогню.
  • 7 травня у Росії заявили, що припинять бойові дії з 8 до 10 травня у "зв’язку з перемир’ям" з нагоди 9 травня. Однак якщо Україна завдасть ударів по регіонах або на лінії зіткнення, буде "абсолютна відповідь".
Топ коментарі
+30
Так красиво звиздить, і так паскудно обісреться. Звичний сценарій. Трамп Зелі все через своїх псів пояснив.
показати весь коментар
07.05.2026 19:26 Відповісти
+21
Не вірю, що наважаться пустити салюти по москалях.
Хотілось би побачити, як вони розбігаються мов таргани по дорозі, кидають дідів на палках і втікають
Але, але.....
показати весь коментар
07.05.2026 19:33 Відповісти
+17
Якщо Україна нічого не зробить, фсб все одно пару під'їздів підірве на москві 😁😁😁
показати весь коментар
07.05.2026 19:28 Відповісти

Завантаження...