4900 відвідувачів онлайн

Єрмак про заставу у 180 млн грн: У мене таких грошей немає. Є тільки те, що зафіксовано в декларації

Єрмак прокоментував заставу, яку просить САП

Екскерівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що у нього немає таких коштів, щоб внести 180 млн грн застави.

Про це він сказав у коментарі журналістам, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"У мене точно немає таких грошей. У мене є тільки те, що зафіксовано в моїй декларації", - відповів він.

Як відомо, САП просить заставу для Єрмака у розмірі 180 млн грн.

Адвокат Фомін вважає, що розмір застави, якщо такий визначать, має бути співмірний з доходами Єрмака.

Підозра Єрмаку у справі про "Династію"

  • Нагадаємо, що ввечері 11 травня НАБУ і САП повідомили про підозру колишньому керівнику Офісу Президента України Андрію Єрмаку. За даними слідства, з 2021 по 2025 рік через схему з кооперативом "Династія" легалізували понад 460 мільйонів гривень
  • У НАБУ розповіли, що учасники "проєкту Династія" домовилися побудувати на ділянках чотири приватних резиденції для особистого проживання. Площа кожного будинку становила близько 1000 кв. м, а вартість одного будинку — близько 2 мільйонів доларів. Ці будинки називали R1, R2, R3, R4. Також вони домовились побудувати спільний маєток R0 зі спа-зоною, басейном і спортзалом.
  • Основну частину будівництва фінансували коштами, одержаними злочинним шляхом. Також для цього підконтрольні Олексію Чернишову особи створили підставну компанію, яка робила замовлення.

  • Після початку повномасштабного вторгнення будівництво не зупинилось, а навіть продовжилось більш активно. Чернишов вимагав у будівельників будувати швидше і працювати в декілька змін. Єрмак контролював будівництво своєї резиденції.

  • Після публікацій в медіа щодо "Династії" власники резиденцій намагалися вивести землю і нерухомість з-під можливого арешту. Проте Вищий антикорупційний суд наклав арешт на земельні ділянки й п'ять недобудованих об'єктів "Династії". Також НАБУ і САП провели огляд котеджного містечка.

  • В Офісі Президента, коментуючи підозру, заявили, що процесуальні дії ще відбуваються, тому поки зарано давати оцінки.
  • Адвокат Єрмака Ігор Фомін також заявив про безпідставність підозри.
  • Єрмак відмовився коментувати підозру та зазначив, що у нього немає жодного будинку, лише квартира та авто.
  • Відомо, що ВАКС наклав арешт на земельні ділянки і недобудовані об’єкти "Династії".
  • Єрмак пов'язує повідомлення йому про підозру від НАБУ з "публічним тиском на правоохоронні органи".
Топ коментарі
+16
Ці злодії стільки вкрали, що кредити можуть видавати США та ЄС
показати весь коментар
13.05.2026 16:22 Відповісти
+15
Маруся Звіробій

А чо в Єрмака таке їбало кисле??? Суд це ж ***** весело! Всі суєтяцця. Обшуки, допити, романтіка. Чи то тільки коли мільярди з державної каси написдиш, то не смішно??? То ж тобі не опозицію за правду пресувати.

показати весь коментар
13.05.2026 16:22 Відповісти
+11
Ані Вову, ані Ермачатіну матуся в дитинстві не навчили тому шо брехати та красти неможно бо це погано.
показати весь коментар
13.05.2026 16:16 Відповісти

Завантаження...