9595 відвідувачів онлайн

Угорщина вперше викликала російського посла через удар РФ по Закарпаттю

Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр

Новий уряд Угорщини засудив російську дронову атаку на Закарпаття в середу, 13 травня. Міністерство закордонних справ країни вперше викликало посла РФ у Будапешті.

Про це заявив угорський прем’єр Петер Мадяр, пише Daily News Hungary, передає Цензор.НЕТ.

Деталі

Новий прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що уряд "Тиси" рішуче засуджує російську дронову атаку на Закарпаття.

Він додав, що міністерка закордонних справ Аніта Орбан викликала посла Росії в Будапешті на ранок четверга. Раніше вона заявила, що угорські чиновники постійно контактують з консульськими представниками, і рішуче засудила ці атаки.

Міністерка додала, що удари були зафіксовані в кількох місцях Закарпаття, зокрема на інфраструктурі поблизу Сваляви та промисловому об'єкті в Ужгороді.

  • Зазначимо, що попередник Аніти Орбана Петер Сійярто ніколи не викликав російського посла після атак РФ на Закарпаття. Це було приводом для критики на його адресу з боку незалежних угорських медіа.

Масована атака 13 травня

Топ коментарі
+18
Так тільки удари по Закарпаттю мадяри засуджують?
показати весь коментар
13.05.2026 20:27 Відповісти
+12
Не за Україну а за Закарпатьє, тримають при собі імперскость, тобто наше!!! А нічого що це Русь дозволила цим з уралу перейти тихо нашу землю??? ну ну!!!!
показати весь коментар
13.05.2026 20:28 Відповісти
+9
А Угорщина яким боком доЗакарпаття?))
показати весь коментар
13.05.2026 21:02 Відповісти

Завантаження...