22938 відвідувачів онлайн

РФ ударила по Білій Церкві "Орєшніком", - Ігнат

Орєшнік вдарив по Білій Церкві

Балістична ракета середньої дальності РС-26 "Рубіж" ("Орєшнік") ударила в районі Білої Церкви на Київщині.

Як інформує Цензор.НЕТ, цю інформацію РБК-Україна підтвердив начальник управління комунікацій Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Перша офіційна інформація

Пуск ракети росіяни здійснили з полігону Капустін Яр.

Раніше радник міністра оборони Сергій Стерненко інформував, що вночі війська РФ запустили ядерну ракету без ядерної бойової частини.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Сибіга - до партнерів на тлі попереджень про масовану атаку з боку РФ: У вас є важелі впливу. Стурбованості та співчуттів недостатньо

Що передувало?

  • Раніше повідомлялося про масований удар РФ по Києву: загинула людина, понад 20 постраждалих, є значні руйнування у 8 районах.
  • За оновленою інформацією, у Києві наразі двоє загиблих, понад 40 постраждалих. Троє людей у важкому стані.
  • Станція метро "Лук’янівська" зачинена після масованого обстрілу РФ: є пошкодження.
  • Також ворог масовано атакував Київщину ракетами та дронами: є поранені і наслідки у всіх районах.
  • Згодом стало відомо, що на Київщині двоє загиблих через атаку РФ, серед поранених немовля.
  • Окрім того, рашисти атакували Кіровоградщину: пошкоджено будинки.
  • У Черкасах пошкоджено багатоповерхівку, 11 постраждалих.
Топ коментарі
+37
А ми по ним ударимо "ЗЕЛЕШНІКОМ" зараз вийде і почте своє таралала трололо. А по факту - масовве знищення етносу на фоні розграбунку найбільшого в Европі
показати весь коментар
24.05.2026 09:57 Відповісти
+30
Ну і традиційно ще "ДВУШЕЧКУ НА МОСКВУ" запустим ....
показати весь коментар
24.05.2026 09:59 Відповісти
+29
На БЦ то фігня .... Главне , щоб "Династія" не пострадала !!!! ВСі на шашлики , як "завещал " ПОТУЖНИЙ ШАШЛИЧНІК !!!!!!
показати весь коментар
24.05.2026 10:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ми по ним ударимо "ЗЕЛЕШНІКОМ" зараз вийде і почте своє таралала трололо. А по факту - масовве знищення етносу на фоні розграбунку найбільшого в Европі
показати весь коментар
24.05.2026 09:57 Відповісти
Ну і традиційно ще "ДВУШЕЧКУ НА МОСКВУ" запустим ....
показати весь коментар
24.05.2026 09:59 Відповісти
На БЦ то фігня .... Главне , щоб "Династія" не пострадала !!!! ВСі на шашлики , як "завещал " ПОТУЖНИЙ ШАШЛИЧНІК !!!!!!
показати весь коментар
24.05.2026 10:01 Відповісти
Болванками куляють. Перетворили Україну на полігон для випробувань.
показати весь коментар
24.05.2026 09:58 Відповісти
Якийсь радник повідомляє раніше за ЗСУ...
Мабуть в раші зараз все настільки кепсько, що довелось арєшніком кидатись.
показати весь коментар
24.05.2026 09:59 Відповісти
У них вже 12 років настількі кепсько. Ще як в 2014 році Байден санкції ввів. Ще 2-3 тижні. Чекайте.
показати весь коментар
24.05.2026 10:04 Відповісти
" ще 2-3 тижн" вже 5 років
показати весь коментар
24.05.2026 11:28 Відповісти
якась катруся-закордонс'їбуся гавкає на українського волонтера !
показати весь коментар
24.05.2026 10:09 Відповісти
А як же має бути? Я так розумію, Стерненко - то нова Вєроніка Фєншуй! Він все знав наперед! Ще до удару!
показати весь коментар
24.05.2026 10:41 Відповісти
******* чого ти три дня тому набалабонив що ппо напівпусті?!
показати весь коментар
24.05.2026 09:59 Відповісти
Він домовився з кремлем, що буде завжди попереджати...
показати весь коментар
24.05.2026 10:13 Відповісти
Це щоб орківські шпигуни ніякої винагороди не отримали за шпигунство.
Щоб померли з голоду без зарплати.
показати весь коментар
24.05.2026 10:41 Відповісти
А найвеличніший ще давав дозвіл на парад в такому то квадраті,знав би він...
показати весь коментар
24.05.2026 10:01 Відповісти
то,ніколи би не давав...
показати весь коментар
24.05.2026 10:08 Відповісти
Z-ля!
Де нищівна АТВЕТОЧКА прямісінько по центру маскви!

Доки ми, Народ України, терпітимемо все це від рашистів!?!
показати весь коментар
24.05.2026 10:03 Відповісти
України
показати весь коментар
24.05.2026 10:49 Відповісти
Все вірно - шапіто у кремлі повинно отримати отвєточку.
показати весь коментар
24.05.2026 12:30 Відповісти
Ось відео

https://streamable.com/rpp9k4
показати весь коментар
24.05.2026 10:04 Відповісти
У жіночки прізвище - Попугаєва.
показати весь коментар
24.05.2026 10:08 Відповісти
кажуть що на місця падіння какошнка підприємливі люди одразу везуть бетонні кільця, і встановлюють вороток. На пасовиськах зручно худобу напувать.
показати весь коментар
24.05.2026 10:04 Відповісти
Ігнат із Стерненком окуєнні спеціяяяялісти розвідники по ракетному озброєнні 63,14дерації
показати весь коментар
24.05.2026 10:05 Відповісти
трохи кращі ніж твій старий педофіл зупиняч воїн і друг ***** .
показати весь коментар
24.05.2026 10:12 Відповісти
"ромашка" "трампло" ворог України і українського народу,та співучасник рашистської війни в Україні,а чим кращі Твої ???(((https://www.unian.ua/weapons/ppo-ignat-povidomiv-shcho-pislya-vidbittya-atak-rf-kompleksi-v-ukrajini-napivporozhni-13388265.html)))
показати весь коментар
24.05.2026 10:18 Відповісти
Стерненко щодня збирає гроші , купує дрони , передає на фронт , йому дякують за допомогу військові . що ти зробив для ЗСУ і яке маєш право гавкати на українського волонтера ?
показати весь коментар
24.05.2026 10:27 Відповісти
собака гавкає і Ти теж.я про ракети, а Ти що тулиш...??Допомагає фронту і ЗСУ.честь і хвала,а про ракети це що інше.
показати весь коментар
24.05.2026 10:36 Відповісти
хто ти такий щоб дозволяти чось українському волонтеру ? я хочу бачити твої коменти в дописах про американського дурнуватого педофіла і з задоволенням поставлю вподобайку .
показати весь коментар
24.05.2026 10:42 Відповісти
такий, яких тут багато, справа не вподобайках "сліпців",котрі бачуть лише те, що хочуть бачити "зелені поцпіоти" в Украіні, або виборці американського агента "краснова" .закінчено
показати весь коментар
24.05.2026 11:06 Відповісти
я не сліпець , бо мої очі не закрили ні шоколадні , ні дебільні серіали ! я сужу про людину не по словам її , а по справах . мене дратує що тупі шавки гавкають на людину яка стільки зробила для ЗСУ . до речі вся ця полова не донатить ні Справа громад , ні Стерненку , ні Квітану , а просто днями сидить тут друкує лайно.
показати весь коментар
24.05.2026 11:23 Відповісти
Ну первый раз с большими натяжками и могли кого-то напугать, второй раз все просто повертели пальцами у виска а третий раз это уже перебор даже для такого кретина как ***** кстати видели как этот дегенерат давеча кричал УРя, такие звуки видимо висельники издают...
показати весь коментар
24.05.2026 10:08 Відповісти
А Лідар видавав указ на дозвіл запуску арешніка?
Чи це орки без спросу зробили?
показати весь коментар
24.05.2026 10:10 Відповісти
Був дозвіл на парад,орешнік запустили самочинно,с.ки...
показати весь коментар
24.05.2026 10:23 Відповісти
Раніше радник міністра оборони Сергій Стерненко інформував, що вночі війська РФ запустили ядерну ракету без ядерної бойової частини.

вчиться, як треба пітляти під краплинами дощу та робити кар'єру!!!
стерненко, не тільки: блогер, волонтер, багата і просто приємна людина, котру охороняє сбу.
стерненко, щей великий спеціаліст в стратегічних ракетних військах!!!!
мабуть і в ядерний фізиці шарить......
показати весь коментар
24.05.2026 10:10 Відповісти
Штілєрман -твій вихід. Де обіцяна балістика? В офшорах?
показати весь коментар
24.05.2026 10:11 Відповісти
Чого причепилися ? Іспити у процесі. Новини дивитесь ?
Зробіть катапульту і бочками по мАскве ... по мАсквє ...

Якщо великі державні підприємства трохи-трохи чухають, що ви хочеш від приватників ?
показати весь коментар
24.05.2026 11:32 Відповісти
показати весь коментар
24.05.2026 11:41 Відповісти
Недолугі некомпетентні ідіоти при владі (мо, ап) дає свої жахливі наслідки.
показати весь коментар
24.05.2026 10:11 Відповісти
ось тут згоден , це все наслідки меморандумів і 25 річного роззброєння та знищення армії .
показати весь коментар
24.05.2026 10:15 Відповісти
Наслідок сугубо вибору 19-го.
Будь-хто інший,окрім слуги, вторгнення не відбулось би-це ж треба було: збудували шляхи з Білорусі і Криму до столиці,по яких маршем примчалась рос.бронетехніка,з півночі виключали зовсім удар,на півдні розмінували позиції та відвели війська,а на сході зоставшись основні війська.
Або,за словами Забужко-відкрили ворота країни для ворога.
показати весь коментар
24.05.2026 10:42 Відповісти
патріот ти довго живеш закордоном і зовсім не володієш інформацією . тож коротко проінформую . в 1994 за туалетний папірець Кучма віддав ядерну зброю і дозволив кацапам базу в Криму, потім Ющенко дорізав бомбардувальники , які не встиг передать кацапам попередник , відав ракети якими кацапи били по нам в 22-23 роках , Вітя зек добив залишки армії . вторгнення відбулося в лютому 2014 року з виходом кацапів за межі бази . в серпні 2014 року в Донецьку область зайшла регулярна армія кацапії . а тепер наведи контраргументи на наведені факти !
показати весь коментар
24.05.2026 10:59 Відповісти
як це ти забув сказати про Порошенка?
показати весь коментар
24.05.2026 11:31 Відповісти
а хто керував Україною в серпні 2014 року ? Толік контраргументи будуть , ні іди далі ?
показати весь коментар
24.05.2026 11:35 Відповісти
Ти хоч сам щось можеш заперечити,а чи лише питання на питання?
Якщо ні,іди далі
показати весь коментар
24.05.2026 11:55 Відповісти
патріот,ти видно з оп,хто там з вас Роман?
Як поясниш,що ще клістрони з ракетних частин,що знаходились на півдні,одна поважна структура конфіскувала,щоби ракети були сліпі?
А як мали будувати оборону-бери з Ірану,як вони підготувались,патріот ти,з зеленим душком.
При Пороху не сталось вторгнення,бо спрацювали Мінські,на які ви кривлялись,а як тепер вийти зі стану,буратінка поняття не має,хоча це була його головна обіцянка закінчити війну,йдучи на вибори.
показати весь коментар
24.05.2026 11:53 Відповісти
в якому ТРО служиш Амстердам чи червоні ліхтарі ? що сталося в серпні 2014 року і хто був президентом ? це було не вторгнення в Донецьку область ? а згадав це просто прогулянка відпускників на БТР які заблукали ! саме жити по новому причина приходу до влади піськограя, олігархи при владі один посунув іншого . але в твоїй голові туман від канабісу , який причинно -наслідковий механізм ...
показати весь коментар
24.05.2026 12:10 Відповісти
про канабіс -у тебе є досвід. це не питання це ствердження. у 73% зеідіотів багато досвіду у питанні канабісу. 19 рік вже доказав.
показати весь коментар
24.05.2026 12:19 Відповісти
Толік ти воздухан пук-пук ! аргументів нуль ! так 19 рік показав , що програти наркоману це ганьба ! поспілкуйся з голландським тереошником можете зробить голландський штурвал .
показати весь коментар
24.05.2026 12:27 Відповісти
"прогулянка випускників на БТР" відбулась 6 квітня 2014,ти спеціально забув,як і те,хто тоді був президентом,ага...
Сам то,навіть, на одну відповідь не спромігся.
І що Київстар видає "Амстердам"-то якось зовсім фіолетово на то...
показати весь коментар
24.05.2026 12:34 Відповісти
Вони вороги ...
показати весь коментар
24.05.2026 10:17 Відповісти
На часі най-най-величнішому "вдарити куєм по роялю"...
показати весь коментар
24.05.2026 10:12 Відповісти
Та воно той @#$ стерло давно. Зараз бачимо, що в нього не тільки @#$ нема, а й того, що нижче має бути...
показати весь коментар
24.05.2026 10:19 Відповісти
Ну а ви думали в честь якого фуя назвали дрон пісюном?
Міндіч нову балістичну ракету придумає, обрубану.
показати весь коментар
24.05.2026 10:35 Відповісти
А "велике занепокоєння" з-за кордону вже було?
показати весь коментар
24.05.2026 10:16 Відповісти
Місцеві жителі дуже порадували кацапських гнид своїми "арєшнік! арєшнік" 🤢 🤮
Кацапи тепер таскають те відео по всіх каналах і гордяться власним ВПК.
А ми можемо гордитись лише злодіями з характерними "українськими" прізвищами Міндіч, Штілерман або такими ж характерники "українськими" пиками (Татаров, це я про тебе, падляча ти наволоч).

Замість фінансування КБ "Луч" ці п**ари фінансують "український" Фаєр Поінт.
показати весь коментар
24.05.2026 10:18 Відповісти
Підтримую, замість ''Луч'' плем'я Вождя Голобородька' створили ''Фраєр Понт''', що відповідає його дійсності.
показати весь коментар
24.05.2026 10:50 Відповісти
Ось,що означають слова хвалька про перенесення війни на територію агресора і для кого вони призначались?
показати весь коментар
24.05.2026 10:19 Відповісти
А де наша ліщина по моцкві? Чи зараз знову замість потужноі відповіді, почнете затягувати пісню про переговори і варіанти капітуляції? А потім дивуються чого це русофашисти тероризують саме цивільних. Так це ж насправді самий дієвий спосіб добиватися своїх цілей
показати весь коментар
24.05.2026 10:24 Відповісти
Російські вчені розробили нову бомбу ЧУГУНІЄВУ..радіус ураження бомби дорівнює радіусу бомби.
показати весь коментар
24.05.2026 10:40 Відповісти
Теперь думаю на москва полетят не только дроны . Слава Украине!
показати весь коментар
24.05.2026 10:45 Відповісти
Кацапи та їх посіпаки, прийде час і українці всім вам орешник встромлять у ваши брудні сраки. Без ваЗЕліну.
показати весь коментар
24.05.2026 11:03 Відповісти
Випускай неголену,бридку харю з шморгаючим шнобелем та надпотужною отвєткою!!!
показати весь коментар
24.05.2026 11:50 Відповісти
Це дивна поведінка медіа, різноманітних експертів/посадовців/радників тощо... я не розумію, чому вони всі наярюють на "кукарєшнік"? Типу: московія запустила носій ядерної зброї без бч. Ви серʼйозно? Фактично більшість запущееих ракет балістичних/крилатих є номіями ядерної бч. То чому так всі теребунькають на цю хловську "вундервафлю"? Чим відрізняється від усяких кинжалів, іскндерів і різник Х-ракет, що несуть бч із тонною чи півтонною вибухівки? Пустими 6 болванками?
показати весь коментар
24.05.2026 12:03 Відповісти