10733 посетителя онлайн

Зеленский завершил визит в Турцию и летит в Албанию, - СМИ

Президент Украины Владимир Зеленский

Самолет президента Владимира Зеленского отправился из Турции в Албанию.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на ClashReport.

"Зеленский завершает свой визит в Турцию и направляется в Албанию", - говорится в сообщении.

Переговоры в Турции

В ночь на 11 мая Путин предложил возобновить прямые переговоры с Украиной "без всяких предварительных условий" в Турции 15 мая.

Президент США Дональд Трамп заявил, что Украина должна немедленно согласиться на предложение России о прямых переговорах в Турции.

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что 15 мая лично будет ждать Путина. Кроме этого, он отметил, что хочет, чтобы Трамп также присутствовал в Турции.

Российский диктатор Владимир Путин официально утвердил состав делегации, которая 15 мая поедет в Стамбул для переговоров с Украиной.

15 мая российская делегация прибыла в Стамбул на переговоры с Украиной.

Позже стало известно, что президент Украины Владимир Зеленский отправит в Стамбул украинскую делегацию на переговоры с российской стороной.

Топ комментарии
+14
Перебуваючи в Стамбулі, Володимир Зеленський провів важливе засідання в WC, під час якого потужно 💩.
Відео з "результатами засідання" гарант опублікує ввечері.
Не пропустіть!
показать весь комментарий
15.05.2025 20:14 Ответить
+11
А може краще не їздии без толку ,а зібрав РНБО де має проаналізувати що відбуваєтся на фронті, ворог тисне по всіх напрямках, як забезпечити оборону ,чи це його не хвилює ?
показать весь комментарий
15.05.2025 20:22 Ответить
+8
З таким же успіхом потужний Лідор закінчив 28 безпекових угод, кілька самітів миру, планів перемоги та план стійкості. Але він вчиться...
показать весь комментарий
15.05.2025 20:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Перебуваючи в Стамбулі, Володимир Зеленський провів важливе засідання в WC, під час якого потужно 💩.
Відео з "результатами засідання" гарант опублікує ввечері.
Не пропустіть!
показать весь комментарий
15.05.2025 20:14 Ответить
😆
показать весь комментарий
15.05.2025 20:17 Ответить
Порожняк прогнав
показать весь комментарий
15.05.2025 20:16 Ответить
Він би ще в Афганістан полетів, як раз час підходящий для цього
показать весь комментарий
15.05.2025 20:18 Ответить
До речі про Албанію ,
це дуже хороша краіна і наші відносини з ними
дружні !!
показать весь комментарий
15.05.2025 20:26 Ответить
оффшор
показать весь комментарий
15.05.2025 20:43 Ответить
Мабуть були
показать весь комментарий
16.05.2025 08:02 Ответить
путина шукає
показать весь комментарий
15.05.2025 20:19 Ответить
5й кут
показать весь комментарий
15.05.2025 21:21 Ответить
❗️Переговори рф та України у Стамбулі стартують 16 травня, - росЗМІ
показать весь комментарий
15.05.2025 20:20 Ответить
I'll be Back !
показать весь комментарий
15.05.2025 20:22 Ответить
Переговори з ху@лом і Зе щодо угоди про припинення вогню ,
провалилися , так як кремлівський виб@ядок зас@Яв їхати
до Тупціі!
А вигорожує його в цьому рудий Трамп !!
Тобто , я вважаю президента США Трампа ,
співучасником цього воєнного злочинця і терориста
номер один в світі !!
показать весь комментарий
15.05.2025 20:22 Ответить
А може краще не їздии без толку ,а зібрав РНБО де має проаналізувати що відбуваєтся на фронті, ворог тисне по всіх напрямках, як забезпечити оборону ,чи це його не хвилює ?
показать весь комментарий
15.05.2025 20:22 Ответить
Ви шо, у Вови місія - полювання на диктаторів... Його хлібом не годуй - дай диктатора на прутні покрутити
показать весь комментарий
15.05.2025 20:28 Ответить
если у Вас нет склероза, то должны помнить, что это было требование трампа. и не поехать значило дать повод говорить, что это из за Украины сорваны переговоры. откуда тут столько "умников" с риторикой какой нибудь скабеевой?
показать весь комментарий
15.05.2025 20:50 Ответить
таак...
ердоган послав на хер.
може албанія надасть притулок?
катайся катайся, зе!гніда, за наші кошти!
показать весь комментарий
15.05.2025 20:24 Ответить
В Турции было землетрясение... Что будет в Албании?
показать весь комментарий
15.05.2025 20:25 Ответить
Я не є прихильником Зе , але поливати його лайном
про сьогоднішну зустріч з ху@лом , яка так і не відбулась
це вже занадто !!

показать весь комментарий
15.05.2025 20:30 Ответить
Ну то й повертався б в Україну.
Нахіба йому Албанія? Це наш стратегічний партнер, який надає нам суттєву допомогу?
показать весь комментарий
15.05.2025 21:04 Ответить
і як закінчив? вдала? шановні журналісти, може трохи аналізу. Літав то він туди навіщо
показать весь комментарий
15.05.2025 20:31 Ответить
Мав надію Зе , що до нього приіде кремлівський
вилупок , який прирівняв його зустріч до рівня
своїх кацапських двірників 😠
показать весь комментарий
15.05.2025 20:40 Ответить
Вот классно! Челу нефиг делать - катается.. .
Но як незламно катаеться, як потужно!
показать весь комментарий
15.05.2025 20:39 Ответить
А може це і краще, зате Україні не заважає
показать весь комментарий
16.05.2025 08:06 Ответить
З таким же успіхом потужний Лідор закінчив 28 безпекових угод, кілька самітів миру, планів перемоги та план стійкості. Але він вчиться...
показать весь комментарий
15.05.2025 20:42 Ответить
літун, ***....
а і правда - повиьожувався і досить.
наступна зупинка - Ватікан!
показать весь комментарий
15.05.2025 20:43 Ответить
Далее по алфавиту. После Албании в Андорру. Наши люди.
показать весь комментарий
15.05.2025 20:44 Ответить
Потужно гастролі устроїв за рахунок держави
показать весь комментарий
15.05.2025 21:37 Ответить
буба - ваєний вірховний камандір з досвідом!
а хто думає що він криворогатий придурок? - тому санкції!
показать весь комментарий
15.05.2025 22:12 Ответить
Калігула бубу би в римський Сенат не завів - вже кращє коник...
мабуть щось знав Калігула за ідіотів,,,,
показать весь комментарий
15.05.2025 22:22 Ответить
Криворагульний пріпіздєнт забив стрєлку х*йлу, а той його проігнорив.
показать весь комментарий
15.05.2025 23:59 Ответить
той зассяв