11020 посетителей онлайн

Шабунин: Это попытка на моем примере показать, что Зеленский может сделать с кем угодно все, что угодно и когда угодно

Виталий Шабунин

Виталий Шабунин заявил, что уголовное дело против него было возбуждено, чтобы запугать критиков власти и заблокировать любые попытки разоблачать коррупцию.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на трансляцию заседания суда.

Кроме того, Шабунин заявил, что руководитель Государственного бюро расследований Алексей Сухачев должен "или извиниться, или объявить новое подозрение относительно автомобиля", о котором шла речь в официальном сообщении ГБР.

В подозрении, которое вручили Шабунину, об авто не упоминается, это подтвердил и прокурор Михаил Балан в комментарии после судебного заседания. По его словам, факты относительно автомобиля исследуются в рамках досудебного расследования.

"Это попытка на моем примере показать всем обличителям и критикам: Зеленский и его команда могут сделать с кем угодно все, что угодно и когда угодно", - прокомментировал нынешнее заседание Шабунин. По его словам, цель таких действий - запугать критиков и заблокировать любые попытки разоблачать коррупцию.

Шабунин предположил, что следующим шагом власти может стать изоляция его от публичной коммуникации, изменив формат службы.

Дело Виталия Шабунина

Напомним, что 11 июля сотрудники ГБР сообщили о подозрении главе Центра противодействия коррупции Виталию Шабунину.

Ранее сообщалось, что ГБР проводит обыск у главы Центра противодействия коррупции Виталия Шабунина по месту службы в Чугуевском районе Харьковской области и дома.

Напомним, глава ЦПК рассказывал, что народные депутаты от фракции "Слуга народа" зарегистрировали законопроект № 13271-1, который позволит чиновникам избежать наказания за коррупцию после увольнения. Голосовать за него планируют на следующей неделе.

Он также сообщал, что 3 июня 2025 года состоялось очередное заседание Верховной Рады, во время которого фракция"Слуги народа" поддержала ряд скандальных законопроектов.

В феврале 2025 года Шабунин заявил, что его переводят из Киева в Харьковскую область. Он связывает это с критикой власти.

15 июля Печерский районный суд Киева 15 июля избрал для главы Центра противодействия коррупции Виталия Шабунина меру пресечения в виде личного обязательства до 20 августа.

Топ комментарии
+13
Гундоса почвара дуже мстива. Щоб її відігнати від влади положим не одне Небесну сотню...
показать весь комментарий
15.07.2025 21:47 Ответить
+10
показать весь комментарий
15.07.2025 22:35 Ответить
+9
Шабунін прозрів! А був абсолютно сліпим і глухим і у 2018-му, і у 2019-му, і навіть у наступні 5 років.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Без черги в ТЦК ліз?
показать весь комментарий
15.07.2025 21:39 Ответить
Ішак Оманський поки його мордою в його ж лайно не вимокають, як серливий кіт - не заспокоїться!
показать весь комментарий
15.07.2025 21:56 Ответить
Тут пан Віталій помиляється, першим на кому вони спробували. свої можливості, і нашу реакцію був Залужний...

Всі інші для них це так, звичайне сміття....
показать весь комментарий
16.07.2025 10:35 Ответить
То тільки так з ухилянта и і треба а родини позбавить громадянства всіх прав і пішки на болота через мінні поля
показать весь комментарий
15.07.2025 22:25 Ответить
Ти хворий на всю голову і тебе потрібно ізолювати від суспільства, бо такі, як ти ТЦКуни калічать і вбивають українців. Тебе і кинуть на м'ясний штурм розміновувати посадки.
показать весь комментарий
16.07.2025 08:55 Ответить
Викривати - одне - є ше суди - яким закон не писаний
показать весь комментарий
15.07.2025 21:34 Ответить
Чого ти тут "срач розводиш"?!!! Тема обговорення - ІНША...
показать весь комментарий
15.07.2025 21:41 Ответить
Да не-е! То шо х-ло ведет Украину руками елдака к диктатуре - это разве проблема?
показать весь комментарий
15.07.2025 21:44 Ответить
Моня - проблема не в Шабуніні. Проблема в тому що завтра це може бути Моня.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:54 Ответить
Якщо воно або ухилянт або курва кацапська то так і треба Українці воюють захищають свою земллю а всяке кацапське гімно під час війни непогано себе відчува потрібна фільтрація повна весь непотріб гнать на болота кордони до Європи закрити для цивільних всіх депутатів адвокатів правозахисників чиновників обох статей на передовій копати окопи будувать бліндажі
показать весь комментарий
15.07.2025 22:34 Ответить
В Україні зараз 143 тисячі абсолютно здорових кадрових військових до 60 років сидять собі спокійненько на гарних пенсіях.Але чомусь цих дармоїдів ніхто не мобілізує.Натомість бігають по полях за трактористами.
показать весь комментарий
15.07.2025 22:41 Ответить
143 тисячі... На гарних пенсіях... Це інфа звідки?
Б... Всьо життя воєнні бідували, по з'йомним квартирам катались... У нас вся армія до 2014 року була 100 тисяч... А тепер виявляється сидять на гарних пенсіях...
Ти звідки шерсть?
показать весь комментарий
15.07.2025 23:02 Ответить
А, ми солодко мобілізовані жили? Щоб заробити в Кропивницьку більш менш нормальні гроші, треба було працювати на одній роботі та ще підробляти.
показать весь комментарий
16.07.2025 00:10 Ответить
Стоп. Мова йде про те, що в армії прям було медом намазано. Це не так.
Жили всі одинаково погано. Що в армії, що в цивільному житті, тільки в армії ще й сім'ями повинні були їздити по всіх куточках України і по з'йомним квартирам жити.
показать весь комментарий
16.07.2025 09:46 Ответить
Чому тоді Ви не переходили в цивільне життя і не вибирали цивільну професію, як усе погано так було?
показать весь комментарий
16.07.2025 12:55 Ответить
І, чому я повинен Вашу роботу виконувати 40 місяць?
показать весь комментарий
16.07.2025 12:57 Ответить
Гугл перекладач дав збій?
показать весь комментарий
16.07.2025 15:35 Ответить
На швидку поставив сороковий місяць.
показать весь комментарий
16.07.2025 17:09 Ответить
мене в 22 мобілізували. я як раз з цивільного життя... І на власні очі бачив оцих ''розбещениз розкішшю військових"...
показать весь комментарий
16.07.2025 15:34 Ответить
Представ собі що відносно простих українців в них пенсії перевищують в кілька разів. І не потрібно про бідування військових в мирний час. Якщо було так важко, то чого він не взяв в руки кайло і не заробляв в шахтах вугільних. Помню в мирний час МО отримувало мільярди за продаж військової техніки, яка в бариг на майданчиках складалася в п'ять рядів на утилізацію. Так що не надо триндіти про важке життя військових в мирний час. Сьогодні на передовій в основному робітники і селяни, які раніше виробляли національний продукт.
показать весь комментарий
16.07.2025 09:03 Ответить
Дядя що ти ліпиш? Яка пенсія? Не 3 тисячі, а 5-6 тисяч??? Ти серйозно???
Тобі зустрічне: якщо в армії було так класно, то чо ти не йшов??? На халяву б жив, пенсію б мав чудову... Більшу ніж мінімальну на пару тисяч...
В МО крали мільярди? І це привід пред'явити всім військовим??? Крали одиниці... А питання ти задаєш всім?
Погодь тоді депутати теж крали мільярди і з твоєї логіки, саме ти в цьому винен.
Не свинособачатіна лі ти?
А ну скажи хутін пуйло!!!
показать весь комментарий
16.07.2025 09:52 Ответить
Заспокойся до тебе вже їдуть санітари. Окопник сраний.
показать весь комментарий
16.07.2025 08:57 Ответить
100%
показать весь комментарий
15.07.2025 22:01 Ответить
За дезертирство треба карати на горло.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:38 Ответить
Спочатку, голову полікуй
показать весь комментарий
15.07.2025 22:07 Ответить
Заспокойся різун сраний.
показать весь комментарий
16.07.2025 09:04 Ответить
Після демобілізації буду по лікарях ходити… може…
показать весь комментарий
16.07.2025 10:23 Ответить
Нагадайте будь ласка, пан Шабунін сказав хоч слово про бусифікацію?
показать весь комментарий
15.07.2025 21:39 Ответить
Шабунін прозрів! А був абсолютно сліпим і глухим і у 2018-му, і у 2019-му, і навіть у наступні 5 років.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:41 Ответить
Ну, у даному випадку з тим, хто до армії не дійшов, в бойові виплати отримував.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:43 Ответить
Он боевые не получал, он получал армейское содержание.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:47 Ответить
50 тисяч в місяць ? Що це за "содержание" ? Тим більше, що він був відсутній в частині.
показать весь комментарий
15.07.2025 22:03 Ответить
Шабунин, это доказывает только одно- ты лох, а Янелох- не лох.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:45 Ответить
Гундоса почвара дуже мстива. Щоб її відігнати від влади положим не одне Небесну сотню...
показать весь комментарий
15.07.2025 21:47 Ответить
"Шабуні" треба нагадать, що, коли він "жбурлявся лайном" у Порошенка - йому ніякі звинувачення не висувалися, і дозволяли "гавкать, скільки хоче"... А зараз, коли ті, на кого він працював, прийшли, завдяки його старанням, до влади, та використали проти нього такі ж незаконні методи "затикання рота", він верещить про "незаконність"?
Що, "болить", коли тебе, твоїми ж методами, луклять по хребту? Сам винен... Саме ти це зло породив... Тепер "сьорбай кашу, тобою ж заварену...
показать весь комментарий
15.07.2025 21:48 Ответить
навіть порошенко пробачив шабуніна та підтримав його, бо владу треба критикувати за незаконні дії
показать весь комментарий
15.07.2025 22:07 Ответить
Я - не Порошенко...
показать весь комментарий
15.07.2025 22:10 Ответить
розумію, але і ви маєте розуміти, що сьогодні "негідник" шабунін, а завтра - кожного з нас посадять, знайдуть за що.
показать весь комментарий
15.07.2025 22:15 Ответить
До мене, у ТЕБЕ, які претензії?
показать весь комментарий
15.07.2025 22:23 Ответить
Є. ТИ підігруєш режиму зе, як маленький корисний гой.
показать весь комментарий
15.07.2025 22:26 Ответить
Телепню! Ти, з своїми жалюгідними потугами, мене покритикувать, виглядиш ідіотом... Я ще до виборів "Блазня" так йому тут "підігрував", що "Цензор" "ходуном ходив". І шабунінські "виверти", тих часів, прекрасно знаю та пам"ятаю... Так що не тобі мене судить і критикувать... Понабігали тут, "сопливі свіжозаряджені", і "повчать" лізете...
показать весь комментарий
15.07.2025 22:32 Ответить
Так ти теж хочеш навчати. ти теж понабігав....
показать весь комментарий
16.07.2025 09:07 Ответить
Шумейко! У тебе є якісь конкретні заперечення, з приводу того, що мною було сказано? Я не "навчаю" - я КОНСТАТУЮ ФАКТИ... І я не "понабігав" - я тут ще з 2014-го. (з перервою у 2016-му, після чого став шкандибать на протезовану ногу). І з 2014-го моя позиція не міняється... Ще на самому початку "антипорошенківської" кампанії, я писав таким дурням, як ти, що з усіх "зол" треба вибирать НАЙМЕНШЕ! А Порошенко, порівняно з "ура-патріотами" та "блазенятами", саме й був найменшим злом - бо умів тверезо мислить та займався не "биттям в барабани" - а практичними справами, направленими на зміцнення обороноздатності України... І Шабунін, якраз, був у перших рядах "боротьби з "баригою"...
Вважай, що у відповідь на твою "сцанину", я включив сильний вентилятор... Результат розумієш? Ні? Пояснюю: твоя "сцанина" полетіла тобі в пику...
показать весь комментарий
16.07.2025 09:38 Ответить
При порошенку шабунін фіктивно в армії не служив...
Гроші не отримував за фіктивну службу...
показать весь комментарий
15.07.2025 22:59 Ответить
Слишком много этого любителя грантов..
показать весь комментарий
15.07.2025 21:51 Ответить
Зараз не влада, а так звана попозиція своїми словами і діями показує і доказує шо в Україні є і мають бути люди поза законом.
Головна умова шоби стати поза законом це ТРЕ ГОЛОСНО ЗАПИСАТИ СЕБЕ В ОПОЗИЦІЮ, ГОЛОСНО КРИТИКУВАТИ ВЛАДУ ГОЛОСНО, АЛЕ ВИБІРКОВО ВОЛАТИ ПРО КОРУПЦІЮ.
А в той же час саме можеш робити усе шо хочеш і красти потихеньку, і брати хабарі і подарунки, бо ЯК ПРИЙДУТЬ З ПІДОЗРОЮ І СПИТАЮТЬ ГОЛОСНО КРИЧИМО - НЕВИННАЯ Я НЕПОЧАТУХА, А ТО ВСЬО ПАЛІТІЧЕСЬКОЄ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:52 Ответить
Щось не пам'ятаю про заяви Шабуні про незаконне переслідування опозиції, та тиску на незалежні СМІ.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:53 Ответить
показать весь комментарий
15.07.2025 22:35 Ответить
да-на фоні зеленського порох щас виглядає біленьким і пухкеньким
показать весь комментарий
15.07.2025 21:54 Ответить
Порох на боці України!! Вся шобла зєбілов - за "ту сторону"
показать весь комментарий
15.07.2025 23:45 Ответить
а він такий і є...
кого він посадив?
небесна сотня за що загинула?
показать весь комментарий
16.07.2025 06:21 Ответить
Віталій, вибачся перед Петром. Він тобі хати не палив і справ не відкривав. Покажи що Гундоса почвара безпрєдєльщик. А ми Кіту все розповімо.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:57 Ответить
Хрін редьки не солодше.
показать весь комментарий
16.07.2025 09:09 Ответить
Це справжнє відкриття, що колишній президент влаштовував в Україні антіконституційний переворот.
показать весь комментарий
15.07.2025 22:03 Ответить
Скільки ботів поналазило вони захищають владу і корупціонерів від будь якої критики зі сторони громадських активістів чи порядних журналістів ,перетворитись в міні рф.
показать весь комментарий
15.07.2025 22:09 Ответить
Віталя, не переймайся. Це контрреволюція, поглинає своїх дітей
показать весь комментарий
15.07.2025 22:23 Ответить
Якщо не об'єднатися і не протистояти новому диктатору Зеленському , якій копіює усі дії Путіна по знищенню своїх критиків, то в Україні не буде діяти закон, а лише бажання диктатора. М'ясні штурми та загранотряди на фронті і фізичне знищення своїх опонентів може стати реальністю в Україні.
показать весь комментарий
15.07.2025 22:26 Ответить
я чомусь думав, що пацан заспокоїться, аж ні...ра, лізе далі.
Хлопе ти жив в Києві, тр...хав свою жінку, спав в себе в хаті, пив пиво по барах, в по документах, ти був в армії, і отримував за це гроші...
І після цього ти верещиш про зраду і розгул беззаконня?
Так, ще багато кого треба посадити, але це не означає що тебе в останню чергу...
Прям як наші ухилянти, всі, але не ми...
показать весь комментарий
15.07.2025 22:55 Ответить
А ти є боєць, який на передовій автоматом стримує московитів з недоокопа?. Цікаво кого ти вважаєш "ухилянтом"? Якщо пів мільйона поліцаїв, військових пенсіонерів до 60 років, ТЦКунів 200 тис., чиновників чи робітників і селян, які виробляли національний продукт а не розсирали і розкрадали бюджет?
показать весь комментарий
16.07.2025 11:20 Ответить
Та ти шо?Чогось мовчав,коли зєля переслідував опонентів,а тепер тут півником кукуріка!
показать весь комментарий
15.07.2025 22:57 Ответить
І жодного слова про Пороха та купу бруду і справ проти нього
показать весь комментарий
15.07.2025 23:41 Ответить
Не є стороником Шабуніна, але він відкрито говорив про казнокрадів і корупціонерів, а тебе я щось не чув.
показать весь комментарий
16.07.2025 11:22 Ответить
хотілося б побажати "борцю з корупцією" - неси службу чесно і ніхто тебе не турбуватиме!
показать весь комментарий
15.07.2025 23:26 Ответить
Зєбілоту ZEро треба знищувати це факт. Але ж і цей телепень був корисним ідіотом ( а може й фінансованим а не "корисним) що допомагав валити українську законну владу під виглядом спецоперації "вибори клована" а
показать весь комментарий
15.07.2025 23:40 Ответить
Язиком триндіть-не мішки ворожать. У суді докажеш свою правоту.
показать весь комментарий
16.07.2025 05:39 Ответить
йди воюй, ***** а не верещи... 😁
показать весь комментарий
16.07.2025 06:22 Ответить
А що трапилось, Віталіку? Любов пройшла, зав'яли помідори? Гімно теж бува що тоне.
показать весь комментарий
16.07.2025 09:20 Ответить
"Шабунін: Це спроба на моєму прикладі показати, що Зеленський може зробити з ким завгодно все, що завгодно і коли завгодно".
Не лише.
А показав,що всіх,хто здуру з'їхав і пропихав його на вершину-всіх зробить, згідно партійного лозунгу.
В числі-навіть перші особи,з якими йшов на вибори.
показать весь комментарий
16.07.2025 10:07 Ответить
Хм-м-м... Бачу, дурнуваті ліберали загалом і Шабуня зокрема лишаються самими собою за будь-яких обставин...