7982 посетителя онлайн

Факты СБУ о "кроте" Гусарове касаются событий, произошедших задолго до начала его работы в НАБУ, - заявление Бюро

НАБУ прокомментировало доказательства СБУ в отношении своего задержанного чиновника

В Национальном антикоррупционном бюро отреагировали на обнародованную СБУ информацию о сотруднике Центрального аппарата НАБУ из закрытого подразделения Д-2, которого подозревают в работе на российские спецслужбы. Речь идет о Викторе Гусарове.

Об этом сообщили в НАБУ, передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что НАБУ и САП поддерживают исключительную важность выявления российских агентов в рядах всех без исключения правоохранительных органах Украины, однако антикоррупционные органы подчеркнули необходимость соблюдения всех требований законодательства при проведении таких расследований.

"Обнародованные СБУ доказательства уголовных преступлений указанного сотрудника касаются событий, которые произошли задолго до начала его работы в НАБУ. Любой другой информации относительно его преступных действий во время работы в подразделении "Д-2" НАБУ пока не предоставлялось", - говорится в заявлении НАБУ.

Там также добавили, что НАБУ ожидает все имеющиеся у СБУ материалы дела в отношении Гусарова.

Также в Службу безопасности направили запрос о проведении допроса указанного сотрудника в рамках начатого служебного расследования.

В Бюро пояснили, что эти материалы и показания необходимы им для завершения служебного расследования и принятия дальнейших административных решений.

Напомним, накануне СБУ обнародовала дополнительные материалы по делу Гусарова.

Обыски в НАБУ и САП

Ранее сообщалось, что 21 июля 2025 у сотрудников НАБУ без постановлений суда проходят следственные действия, которые проводят работники СБУ и Офиса Генерального прокурора.

Впоследствии СБУ сообщила, что одного из руководителей межрегиональных управлений детективов НАБУ Руслана Магамедрасулова разоблачили на ведении бизнеса с Россией.

Служба безопасности заявила о разоблачении действующего нардепа от ОПЗЖ Федора Христенко. Его подозревают в госизмене. По данным правоохранителей, он работал на направлении усиления российского влияния на НАБУ.

Служба безопасности Украины также пришла в Специализированную антикоррупционную прокуратуру.

Топ комментарии
+21
нема ніякого сумніву ,шо СБУ зайнялося маніпуляцією суспільної думки ...малюку ганьба персональна ,хвіст зеленого цуціка !!!
показать весь комментарий
08.09.2025 22:08 Ответить
+20
показать весь комментарий
08.09.2025 22:10 Ответить
+11
Кроти у СБУ СБУ принципово не цікавлять.

А от у НАБУ та САП їх шукають посиленно, а, якщо не знаходять, то фабрикують та підтасовують.

І чому ж такий дивний перекос... Точно ж не у корумпованості СБУ? 😁
показать весь комментарий
08.09.2025 22:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А коли його брали на роботу хто перевіряв і узгоджував?
показать весь комментарий
08.09.2025 22:07 Ответить
Соромно, як легко, малюка у московське лайно, приблуди95 занурили, «зліпивши горбатого»!!
Кучма, з піскуном і наливайченком, витріщили очі!!
показать весь комментарий
09.09.2025 01:20 Ответить
нема ніякого сумніву ,шо СБУ зайнялося маніпуляцією суспільної думки ...малюку ганьба персональна ,хвіст зеленого цуціка !!!
показать весь комментарий
08.09.2025 22:08 Ответить
показать весь комментарий
08.09.2025 22:10 Ответить
https://t.me/zelyazradnik/54988 Роман Напірко:
Зеленський сам по світогляду "риг" тітухан і у владу зауважте він набирає бувших "ригів", або хто був дотичний до них і дуже часто в тих так званих посадовців родичі або вата, або відкриті вороги і колаборанти! Янукович втік з країни, та бидломаса яка голосувала за нього осиротіли, а коли з'явився ******* на горизонті, то це стадо баранів аж з підскоком побігло за нього голосувати! Для цієї зеленої аморфної ***** Україна пустий звук! Їм скажи, вам пробачать борги за комуналку за всі роки, тільки президентом буде путін - вони погодяться!
показать весь комментарий
08.09.2025 23:07 Ответить
показать весь комментарий
08.09.2025 22:11 Ответить
Можно позвонить не самому Баканову, а Нодару Алояну (Нодар Тбилисский).
показать весь комментарий
08.09.2025 22:16 Ответить
риг ТАТАРОВ, рулєвой СБУ та й усіх ДБРів з ВАКСами- для чого вбив регіонала кореша ПОРТНОВА - щоб тось так тепер рулить оцим бардаком влади зЄльоних ригів?
показать весь комментарий
08.09.2025 22:11 Ответить
"Оприлюднені СБУ докази кримінальних правопорушень вказаного співробітника стосуються подій, що відбулись задовго до початку його роботи у НАБУ. Будь-якої іншої інформації щодо його злочинних дій під час роботи у підрозділі "Д-2" НАБУ наразі не надавалось", Джерело: https://censor.net/ua/n3572979

"Я раньше пачєму злой російскім агєнтом бил? Патамушта у мєня раньше вєласіпета нєбило я раньше в НАБУ нє служил!"
показать весь комментарий
08.09.2025 22:13 Ответить
саме так логіка огризання НАБУ просто вказує, що вони УСІ і імітують гру хєм по роялю... А от ноти ще не вивчили
показать весь комментарий
08.09.2025 22:17 Ответить
події 2012-2015р. яка сбу-шна бл.дь перевіряла цього кандидата?! мальок на себе, чи своїх дуполизів з рашистськими родаками і рашистським впливом, вийти не боїться?
показать весь комментарий
08.09.2025 22:24 Ответить
зараз мальок витягне з рукава щойно облизаного ним зрадника України, якого витягнув з ОАЕ в замін на гарантії особистої безпеки, кучу капусти і безперешкодного повернення, який буде підбрехувачем дези малька про рашистський вплив на детектива НАБУ.
показать весь комментарий
08.09.2025 22:19 Ответить
А за скількі особа з брудним минулим купила місце в НАБУ, не знаєте? Та за який час відбила ті вкладення?
показать весь комментарий
08.09.2025 22:25 Ответить
Кроти у СБУ СБУ принципово не цікавлять.

А от у НАБУ та САП їх шукають посиленно, а, якщо не знаходять, то фабрикують та підтасовують.

І чому ж такий дивний перекос... Точно ж не у корумпованості СБУ? 😁
показать весь комментарий
08.09.2025 22:29 Ответить
так мальок особисто тягав за вухо агента фсб, особисто (в парі з антимайданним мусорком) вбивав чученців і захистив вельмиповажну і сонцесяйну дупу гідранта. має довірених осіб з числа брихатних хенералів його відомства з рашистським зв'язками і їх фінансовим впливом на свою родину, які за його вказівкою дискредитують і кошмарять антикорупційні органи. мальок - 3,14дорок.
показать весь комментарий
08.09.2025 22:46 Ответить
Малюк за час служби в регіональних управліннях СБУ обіймав посади від оперуповноваженого до заступника начальника управління - начальника відділу з боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Прикинь, що він у той час там наборов, що зараз у кого з його підлеглих не ткни - злодюга з маєтками та гектарами земельних володінь.

Якийсь сраний кібербезпечник СБУ обзавівся власністю рівня колумбійського наркобарона.
показать весь комментарий
08.09.2025 22:53 Ответить
мені якийсь сбушник погрожує
я його пихату бабу поругав за хамство
котедж за мільон, біля дач
завтра піду їбало бити
ця срань мамі звонила
таке не пробачаю
показать весь комментарий
08.09.2025 23:08 Ответить
От не раджу. Особливо після цього допису.

Вони сцикливі і мстиві.
показать весь комментарий
08.09.2025 23:37 Ответить
я не боюсь зелених вертухаїв
в мене там дядя був генерал
я туди у 90 майже неа роботу влаштувався
перевіряли півроку, я плюнув та пішов у фірму програмістом
не жалкую, Ісус отвадив...

знаю чим вони займаються
вуайерізмом переважно
бугога
показать весь комментарий
09.09.2025 01:05 Ответить
Орли Малюка рвуть очко, щоб догодити Нашому Сонечку. Але це орли не ті ,що високо літають, а ті що гори обсирають
показать весь комментарий
08.09.2025 22:40 Ответить
А хіба має значення, коли саме сталися події?
показать весь комментарий
08.09.2025 22:46 Ответить
Якщо чекали вдалого моменту, щоб це вивалити, а раніше все влаштовувало, то дуже велике.
показать весь комментарий
08.09.2025 22:54 Ответить
Тахтай ніколи не був журналістом. Це звичайний блогер-пенсіонер, що здебільшого розповсюджував "інсайди" з розряду "одна бабка сказала".
показать весь комментарий
08.09.2025 23:39 Ответить
Тобто на думку керівництва НАБУ, Гусаров у Бюро став "іншою людиною" і різко порвав зі своїм темним зрадницьким минулим (полюбив Батьківщину, а не гроші і все таке). А може, шановні, у вас під боком увесь цей час працювали "вуха фсб", а ви про це навіть не здогадувались, бо "дуже великі спеціалісти".
показать весь комментарий
08.09.2025 23:34 Ответить
https://x.com/boguslavet91660

Martina Boguslavets@boguslavet91660



Друга атака на НАБУ, зрежисован в Офісі Зеленського, почалась сьогодні ввечері. СБУ втиху, обійшовши міжнародне право, з Дубая привезли до Києва завербованого ФСБ нардепа ОПЗЖ Христенка аби той… свідчив проти НАБУ. Уявіть лише, що сталось: 1. Нардеп від ОПЗЖ Христенко - це завербований агент російською ФСБ ще за часів Януковича. 2. Під час Революції гідності він організовує "тітушок" для організації "Антимайдану". 3. 14 лютого 2022 року українські правоохоронці дають Христенку втекти з України. А вже в липні цього року заочно оголошують йому підозру в державній зраді. 4. Українській владі та СБУ відомо, що Христенко втік в Дубаї. Їх тоді все влаштовує. 5. Але НАБУ починає розслідувати корупцію друга Зеленського Міндіча. Детектива, який це робить СБУ засовує в СІЗО. 6. Далі Зеленський хоче знищити НАБУ. Стаються картонки і законом знищити НАБУ не виходить. А далі відбувається сюр, як в низько бюджетному бойовику… 7. Під особистим керівництвом Умєрова заступник голови СБУ, начальник департаменту контррозвідки Поклад їде особисто за Христенком в Дубаї переконати його повернутись і… дати свідчення проти НАБУ. 8. Ще раз: СБУ плює на міжнародну норму екстрадиції і на якомусь «політичному рівні», як вони написали, везуть в Україну тихо того, кому раніше офіційно оголосили заочно підозру у державній зраді. Але тепер торгуються з ним аби він свідчив проти детектива, який розслідує корупцію друга Зеленського Міндіча і який в СІЗО. 9 Після такого візиту СБУ в Дубаї Христенко "добровільно" вирішує повернутися в Україну. 10. Федоре Христенко, а що вам СБУ пообіцяли за усе це? Так розумію, вашу справу про державну зраду скоро замнуть? Ну як вам? Це вже 2013? Чи це вже якийсь 2007 стилі Януковича?
показать весь комментарий
09.09.2025 00:46 Ответить
Бггг Був шпіоном, а як вступив в НАБУ, то одразу став патріотом України?
показать весь комментарий
09.09.2025 08:56 Ответить
Дійсно до НАБУ був покидьком, потім просвітління!
показать весь комментарий
09.09.2025 09:55 Ответить
Словосполучення "факти СБУ" вже звучить смішно.
З Христенко схема та сама що і з охоронцем Порошенка, про "літак грошей з росії". Натиснути компроматом, або сфабрикувати докази, коли як, та змусити дати брехливі свідчення.
Там де СБУ раз сфабрикували докази, то зроблят це знову. Такі справи, котимося до африканського бантустану і файлед стейт руками тих хто цей стейт мав би захищати.
показать весь комментарий
09.09.2025 11:41 Ответить
допитайте ваньку баканова який розвів кубло агентів ***** . а потім ..друга дєтства.. пєрєсідєнта тихенько пішли з посади . а таваріщ сталін к стєнкє поставив би . а у нашого ..гєнєралісімуса.. яйця рєзнікова по 17 тому ..маємо те що маємо.. ванька працює ..адвокатом.. а стєфанішина ослом в сша
показать весь комментарий
09.09.2025 12:24 Ответить
Зелена СБУ "раптом" згадала про всіх "кротів", про яких вони давно щось "накопали", але дивним чином нічого не робили. І тут шістка ОП Малюк почав волати, що в НАБУ одні агенти ворога. А де ти раніше був, чому нічого не робив? Якщо не зробити реформу СБУ й не розігнати цих покидьків, які прикриваються бойовими досягненнями справжніх професіоналів служби, то це ніколи не закінчиться.
показать весь комментарий
09.09.2025 12:41 Ответить
А чим не сподобався мій коментар про те, що дуже вже активізувалися пташенята подоляка? Бо як з ціпка позривалися. Що не так?
показать весь комментарий
09.09.2025 16:51 Ответить