11747 посетителей онлайн

Операция "Мидас": Участники коррупционной схемы в энергетике передали более $1,2 млн экс-вице-премьеру Чернышову. ВИДЕО

НАБУ и САП задокументировали, как участники преступной организации передавали средства бывшему вице-премьер-министру Украины Алексею Чернышову, которого во внутреннем общении называли "Че Гевара".

Об этом сообщает НАБУ, передает Цензор.НЕТ.

Чернышов на "пленках"

Всего зафиксирована передача 1,2 млн долларов США и почти 100 тыс. евро наличными — непосредственно в офисе или в медицинской клинике, принадлежавшей одному из участников преступной организации.

Последняя сумма — 500 тыс. долларов США — была передана уже жене "Че Гевары" после того, как он сам стал подозреваемым НАБУ и САП в коррупционных преступлениях.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+38
показать весь комментарий
11.11.2025 17:47 Ответить
+32
Є.б.а.л.о Єдності
показать весь комментарий
11.11.2025 17:52 Ответить
+18
- Як гадаєте, куди всі ниточки ведуть?
показать весь комментарий
11.11.2025 17:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Знову "ЕКС" - що там далі???
показать весь комментарий
11.11.2025 17:43 Ответить
Міністр національної єдності ( МінЄд) Чернишов - Че Гевара
показать весь комментарий
11.11.2025 17:48 Ответить
Є.б.а.л.о Єдності
показать весь комментарий
11.11.2025 17:52 Ответить
Мідарасти!
показать весь комментарий
11.11.2025 17:56 Ответить
як бачимо, всі ці злочинні оборудки ведуться на злочинній мові окупанта...
тому росія і підтримує їх рускоязичних, щоби розікрали всю україну...союзники
показать весь комментарий
11.11.2025 18:37 Ответить
От якби розмовляли рідною мовою (ідиш), то може їх і не розшифрували б!
показать весь комментарий
11.11.2025 19:11 Ответить
Довгоносиків на гиляку без суду і слідства
показать весь комментарий
11.11.2025 18:01 Ответить
Че Гевара застрелився б, якби мав таку пику як у Чернишова
показать весь комментарий
11.11.2025 18:15 Ответить
Зеленський-Зе Гевара
Чернишов-Че Гевара
Єрмак-Є Гевара...Хоча скоріш- у нього партійна кличка-Фідель.
А хто такі Рауль і Рамон скоро узнаємо.
показать весь комментарий
11.11.2025 18:00 Ответить
- Як гадаєте, куди всі ниточки ведуть?
показать весь комментарий
11.11.2025 17:45 Ответить
показать весь комментарий
11.11.2025 17:47 Ответить
В синагогу...
показать весь комментарий
11.11.2025 17:48 Ответить
показали пересичным как делают большие дела, это при том шо у всех фигурантов заоблачные зарплаты. шо не съедим-то понадкусываем!
показать весь комментарий
11.11.2025 17:55 Ответить
Хороше запитання ,
думаю до під@ра
показать весь комментарий
11.11.2025 18:02 Ответить
Саме так.
Міндіч/Чернишов це просто виконавці. Замовник і головний покидьок це саме ЗЕлідур.
показать весь комментарий
11.11.2025 18:08 Ответить
показать весь комментарий
11.11.2025 19:12 Ответить
При усьом
показать весь комментарий
11.11.2025 19:17 Ответить
це ж сарказм )
показать весь комментарий
11.11.2025 19:23 Ответить
Вова тікай в жито!
показать весь комментарий
11.11.2025 17:50 Ответить
Нікуди сволота не втече,зрадник тільки ногами вперед залишить Банкову
показать весь комментарий
11.11.2025 17:53 Ответить
Або тихо в ліс...
показать весь комментарий
11.11.2025 18:04 Ответить
Шоу довгоносиків набирає обертів.
Але все одно винуватий Порошенко .
показать весь комментарий
11.11.2025 17:56 Ответить
дозвиздівся на трампа зелений ушльопок. сша дали команду "фас" набушнікам
показать весь комментарий
11.11.2025 17:59 Ответить
Надивились Голобородька,побачили?Притащів ЗЕленський у владу все лайно і сам лайно,без нього нічого не відбувалось і не відбувається."Квартал" зажигає.М'яко стелив,а твердо спати.Як здолати ворога з такою ***** владою.Мабуть,зараз янукович, азіров і вся "сім'я" завидують ЗЕленій шушері?.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:59 Ответить
Така прогнила держава війну не виграє,а людське життя, нікого не цікавить
показать весь комментарий
11.11.2025 18:11 Ответить
і шо, тепер чєрнишов не зможе займатись поверненням міндіча на Батьківщину, та його реінтеграцією в українське суспільство?
показать весь комментарий
11.11.2025 18:13 Ответить
Та да, вони один одного будуть " повертати в Україну", щоб самому навічно здриснути. Жарти, жартами, а посіпаки Зеленьського, тільки з одного Енергоатому 100 лямів зелені витяли і це тільки фіксовано за один рік і один Енергоатом.. А Велике Крадівництво? Там ярди доларів..
А головне- передача грошей деркачу, фактично ДЕРЖАВНА ЗРАДА, ручний Малюк і СБУ буде цим займатися?
Чи може хтось звернутися до суду, що б суд зобов'язав Прокуратуру відкрити карну справу по статті Державна Зрада подельніка Зеленьського,?
показать весь комментарий
11.11.2025 20:18 Ответить
ну ви прямо нищите світлий образ вчителя Голобородька. Правда тепер тих тринадцяти з половиною мільйонів хєр знайдеш. Звісно окремим можно зателефонувати, і запитати як так вийшло з іхніми обранцями, але це буде останній дзвінок перед попаданням у список блокування.
показать весь комментарий
11.11.2025 20:31 Ответить
Всё как просил Зеленский. Только украинский контент. Думаю там у НАБУ за полтора года , много украинского контента собралось.
показать весь комментарий
11.11.2025 18:38 Ответить
Супостати на ще одного друга нашого Лідора наїхати хочуть. Немає сечі це терпіти!💩
показать весь комментарий
11.11.2025 18:46 Ответить
За агента Краснова доведеться відповісти .Боти ОПи випали всі в осадок
показать весь комментарий
11.11.2025 18:58 Ответить
Горіть у пеклі, кончені істоти!!
Ви забрали ЖИТТІВ УКРАЇНЦІВ більше, ніж наш ворог!!
показать весь комментарий
11.11.2025 19:16 Ответить
З нетерпінням чекаємо кінця цієї епопеї, коли на плівках з'явиться головний корупціонер і злодій країни, якого фігуранти розслідування у внутрішньому спілкуванні називали "Просрочений г а н д о н"
показать весь комментарий
11.11.2025 19:17 Ответить
Вони z-дали Україну руzні!
показать весь комментарий
11.11.2025 19:17 Ответить
куди нам в євросоюз ??? у нас з міндічами . чегеварами . рєзніковими і асоціацію ***** скасують . просто гидко дивитись як бабуся фон дер ляєн з небритою пикою лобизається
показать весь комментарий
11.11.2025 19:40 Ответить
Твари..конченые
показать весь комментарий
11.11.2025 19:55 Ответить
Я вважаю, що це кінець влади зеленського. На мій погляд він піде з посади , він помовчить помовчить і зрозуміє, що все немає чим крити.
показать весь комментарий
11.11.2025 21:40 Ответить
Всі президенти назначають особисто відданих генпрокурорів, голів СБУ, МВС, ДБР, АРМА, антимонопольного комітету, суддів, прем'єрів, міністрів та інших високопосадовців, щоб були корупційні потоки та безкарність і тому для знищення корупції та кругової поруки цих високопосадовців повинні обирати нам, серед наших громадян, наші міжнародні партнери. Зацікавити владу прийняти цей закон можливо лише акціями протесту тому що шляхом виборів будуть лише змінюватися прізвища брехунів і корупціонерів