11056 посетителей онлайн

Германский суд взял под стражу подозреваемого в подрыве "Северных потоков" Кузнецова

Кузнецова арестовали в Германии

Подозреваемый в диверсии на газопроводе "Северный поток" украинец Сергей Кузнецов взят под стражу в Германии.

Об этом сообщила Федеральная прокуратура Германии, передает Цензор.НЕТ.

"Следственный судья Федерального суда сегодня (28 ноября 2025 года) исполнил ордер на арест гражданина Украины Сергея К", - говорится в сообщении.

Подрыв "Северных потоков"

  • 26 сентября 2022 года на трубопроводах "Северный поток - 1" и "Северный поток - 2", пролегающих по дну Балтийского моря от России до Германии, произошли три взрыва, которые привели к массовым утечкам газа.
  • Правительства США, Великобритании и ЕС заявили о целенаправленной диверсии.
  • В начале февраля 2024 года Швеция закрыла расследование подрыва "Северного потока" из-за отсутствия юрисдикции.
  • Впоследствии Германия выдала ордера на арест всех подозреваемых в диверсиях на газопроводах "Северный поток" в 2022 году. Все они - граждане Украины.
  • Апелляционный суд Болоньи принял решение об экстрадиции в Германию украинца Сергея Кузнецова.
  • 1 октября Варшавский окружной суд принял решение поместить под стражу на семь дней украинца Владимира Ж., которого немецкое правосудие подозревает в причастности к подрыву газопроводов "Северный поток" в 2022 году.
  • 6 октября Варшавский воеводский суд продлил на 40 суток арест украинца Владимира Ж.
  • Апелляционный суд в Болонье подтвердил решение об экстрадиции в Германию гражданина Украины Сергея Кузнецова, которого подозревают в причастности к подрыву газопроводов "Северный поток" в 2022 году.
  • Позже Конституционный суд Италии разрешил экстрадицию в Германию гражданина Украины Сергея Кузнецова.
  • 27 ноября Италия экстрадировалаукраинца Сергея Кузнецова в Германию.
Топ комментарии
+8
дуже цікаво буде дивитись на пику німців під час суду... адже підрив ************** газопроводів був у нетральних водах. юрисдикція німецького суду туди не поширюється .... проте у такому разі можна в Україні повіткривати кримінальні справи про фінансування тероризму ... коли хтось купляє в раші енергоресурси та таким чином фінансує війну проти України, та усіх підозрюваних починаючи з фрауштазі меркель оголосити у міжнародний розшук... або ліквідовувати як пособників тероризму ... проте нашій владі така думка на розум не спадає
показать весь комментарий
28.11.2025 14:47 Ответить
+7
Ось вам млять і Європа. Коли рашисти щось роблять чи самі німці обходять санкції так в упор не бачать. Да і яким боком Німеччина до підриву потоків не в її водах? А коли Німеччина заарештує контрабандистів які в обхід санкцій постачали турбіни сіменс окупантам на кримську ТЕС?
показать весь комментарий
28.11.2025 15:00 Ответить
+4
А чё он сделал неправильно?респект ему!
показать весь комментарий
28.11.2025 15:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Залишилося тільки видати його московії...
показать весь комментарий
28.11.2025 14:41 Ответить
це ж німецький газопровід, здебільшого.
нехай самі розбираються, через збитки
показать весь комментарий
28.11.2025 16:54 Ответить
як на екстрадіцію героя в Україну?
працюють діпломати чи в тіхарі лежать?
показать весь комментарий
28.11.2025 14:43 Ответить
дуже цікаво буде дивитись на пику німців під час суду... адже підрив ************** газопроводів був у нетральних водах. юрисдикція німецького суду туди не поширюється .... проте у такому разі можна в Україні повіткривати кримінальні справи про фінансування тероризму ... коли хтось купляє в раші енергоресурси та таким чином фінансує війну проти України, та усіх підозрюваних починаючи з фрауштазі меркель оголосити у міжнародний розшук... або ліквідовувати як пособників тероризму ... проте нашій владі така думка на розум не спадає
показать весь комментарий
28.11.2025 14:47 Ответить
нефтєперегон "дружба" до сіх кацапську нефтю качяє
відповіді на запитання "чому?" як не було так і немає...
показать весь комментарий
28.11.2025 14:52 Ответить
Кибуца бабло качает.
показать весь комментарий
28.11.2025 15:26 Ответить
а дрони летять за тисячі км шо б якусь кацапску трубу підірвати...
от вона під носом...
показать весь комментарий
28.11.2025 14:55 Ответить
Тут не надо взрывать, достаточно просто перекрыть.
.
показать весь комментарий
28.11.2025 15:25 Ответить
і ви теж помітили?
а вони не бачять....
показать весь комментарий
28.11.2025 15:28 Ответить
доня безумовно падло яке треба було довго шукати,
але перед тим як комусь якись пред'яви кидати,
може спочятку в своїй хаті лад навести?
показать весь комментарий
28.11.2025 15:34 Ответить
юрисдикція німецького суду поширюється на німецьку власність. І так, буде цікаво спостерігати, коли виконавець заявить, що виконав завдання уряду України в якості оборони від агресії.
І, якщо Німеччина підтримує боротьбу з агресією росії, то повинна відпустити виконавця - або навпаки
показать весь комментарий
28.11.2025 15:40 Ответить
здається мені, панове, це не була кумедія...
показать весь комментарий
28.11.2025 14:48 Ответить
Это последствия коррупции ЗЕЛЕНСКОГО
Этот Кузнецов - явно человек Буданова
Но его слили те, кто обещал не сливать
А почему?
А потому что все узнали про то , как замаран президент Украины
И теперь даже в таком деле - Украину сливают
Вот что такое КОРРУПЦИЯ ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСКОГО
От нас потихоньку все начнут отворачиваться
Зеленский замарал Украину
Мир видит - что Россия и Украина- абсолютно одинаковы
И в России и в Украине правят мафии
Причем эти обе мафии деньги напрямую получают от Запада
ДВУШКИ НА МОСКВУ, бл.....
показать весь комментарий
28.11.2025 14:48 Ответить
Этот Кузнецов - явно человек Буданова

Буданов прятал своего человека в Италии? Всем украинским разведчикам - диверсантам укрытие только в Италии?
показать весь комментарий
28.11.2025 15:17 Ответить
Мне сложно сказать - как разведка прячет своего человека
Отходы после операции - это непросто
Особенно в Европе
Но ведь как- то не засветились те,кто замочил Портнова
Очень чисто сработали ,отличные профи
Я не верю,что работали мафиозные структуры
Работали люди очень высокого уровня
Такие бывают только в спецслужбах
показать весь комментарий
28.11.2025 15:22 Ответить
Ось вам млять і Європа. Коли рашисти щось роблять чи самі німці обходять санкції так в упор не бачать. Да і яким боком Німеччина до підриву потоків не в її водах? А коли Німеччина заарештує контрабандистів які в обхід санкцій постачали турбіни сіменс окупантам на кримську ТЕС?
показать весь комментарий
28.11.2025 15:00 Ответить
німці вирішили набрати фішок, перед тим як поставити на червоне чи на чорне в казіно

казіно називається "мирні переговори США з росією про припинення війни в Україні"
показать весь комментарий
28.11.2025 15:13 Ответить
А чё он сделал неправильно?респект ему!
показать весь комментарий
28.11.2025 15:14 Ответить
Розслідування скандинавських телерадіокомпаній NRK, DR, SVT та Yle, посилаючись на колишнього британського розвідника "Джеймса" як головне джерело, вказує, що в районі вибухів незадовго до того перебувало російське дослідницьке судно "Сібіряков". Судно, команда якого на деякий час вимкнула транспондер, вдалося вирахувати поблизу місця вибуху за допомогою супутникових знімків.

Крім того, напередодні вибуху данські військові моряки там же помітили й російське спецсудно "CC-750". Це судно оснащене невиликим підводним човном з роботизованими "руками" для складних підводних робіт.
показать весь комментарий
28.11.2025 15:22 Ответить
А почему тогда украинская власть так переживала
За Кузнецова ?
Почему всеми силами старалась вывести его из- под удара?
Ваша версия...
Я бы не удивилась, что русское судно за большие деньги
Украинские разведчики на время выкупили
Напомню вам -украинская разведка смогла завербовать русского лётчика
Который перелетел в Украину
Украинская разведка готовила фантастическую операцию
По захвату самолета с вагнеровцами на борту самолета
Украинская разведка придумывает и проводит
Невероятно дерзкие операции
Ликвидация Гиви мм Моторолы
Выкраденный ЦЕМАХ
Грузовик с взрывчаткой на Крымском мосту
Ликвидации важных для путина персон в центре Москвы
Много всего....
Да вы и сами знаете - уровень украинских разведчиков
показать весь комментарий
28.11.2025 15:34 Ответить
Головне управління глибоководних досліджень (ГУГИ) Міноборони РФ. Це глибоко засекречена служба, підпорядкована безпосередньо міністру оборони. За даними західних експертів та розвідок, ГУГИ має флот шпигунських суден, замаскованих під океанографічні, які складають карти підводних кабелів і трубопроводів, встановлюють підводні сенсори і потенційно готують диверсії проти цієї інфраструктури.

Координатор німецьких спецслужб відзначає, що пошук організаторів теракту є складним завданням. Навіть якщо двоє українців, яких переслідує федеральна прокуратура, виявляться винними, питання про те, «на чиє замовлення вони діяли», залишиться без відповіді.
Це залишиться таємницею
показать весь комментарий
28.11.2025 15:36 Ответить
Німці можуть підіграти кремлю і відмити росіян від підриву трубопроводів. Германії потрібний дешевий газ і нафта з Росії.

Російські оперативники, Петров і Баширов, які спалилися в Лондоні зі Скрипальом, і носа за кордон не показують. "Українські диверсанти" чомусь постійно сидять в Європі (де їх розшукують). Чекають коли пов'яжуть? Тоді це російські провокатори. Можливо їм наобіцяли, що потім їх поміняють, дадуть полковника і квартиру в Москві, а дітей відправлять вчитися в академію ФСБ.

Разом з тим Die Welt відзначає, що у німецьких спецслужбах досі є сумніви в правдивості історії з вітрильником. Зокрема, в розвідувальних відомствах вважають, що поведінка екіпажу була надто підозрілою, а докази - занадто численними. Це створює враження, що слідчих намагалися спрямувати в "потрібному напрямку", заявив співрозмовник видання.
показать весь комментарий
28.11.2025 15:38 Ответить
Меня ЧУЖИЕ длинные цитаты не интересуют
Я вам задала вопрос
Можете на него ответить?
Я родилась в СССР
Про все их ГЛУБОКО секретные службы давно знаю
Они все продаются
Они все не такие ГЛУБОКИЕ, как вам кажется
Особенно при тупом министре обороны России
Слышали про сегодняшний зашквар на Байконуре! ?????
Вот это и есть все глубокие русские секреты
Американские спутники видят местонахождение
Любой российской
ГЛУБОКО СЕКРЕТНОЙ ЛОДКИ !!!!!!!!!!!
На дворе 21 век,батенька....
показать весь комментарий
28.11.2025 15:44 Ответить
так це ж треба визнати німецькою розвідкою , але ім легше взяти тих хто неробив цього ,ніж москві вред принести , цеж рідні душі ...
показать весь комментарий
28.11.2025 15:31 Ответить
Нужно по примеру парашки арестовать и посадить какого-нибудь немца, а потом обменять на Кузнецова. (сарказм, если что)
показать весь комментарий
28.11.2025 16:06 Ответить
У цього хлопця має скластися все добре. І варіянт арешту мабуть не найгірший.

Може зараз зосередитися на написанні сценарію для фільму та продати його Голлівуду.

Принаймні вийде з ув'язнення -- матиме гроші.
показать весь комментарий
28.11.2025 16:23 Ответить
Сумніви в офіційній версії

Andromeda - вітрильна прогулянкова яхта типу Bavaria Cruiser 50 - завдовжки лише 15 метрів. Низка експертів в інтерв'ю провідним німецьким ЗМІ https://www.dw.com/uk/zmi-versia-pro-******-pivnicnih-potokiv-z-ahti-e-sumnivnou/a-64960161 висловили сумніви у тому, що на такій маленькій яхті можна було перевезти достатню кількість вибухівки для підриву газогонів і розмістити її без спеціального обладнання на глибині 80 метрів, на якій відбулися вибухи. "Для проведення трьох вибухів під водою знадобилося б як мінімум від 600 до 900 кг спеціальної військової вибухівки. У яхти Andromeda немає крана, щоб безпечно опустити під воду такий обсяг", - підкреслюється, зокрема, в аналітичній публікації видання Bild від березня 2023 року. Скептики також не вірять у те, що команда водолазів-любителів могла мати у розпорядженні спеціалізовану вибухівку військового призначення і провезти її повз кордони кількох країн.

Ще одна нестиковка, на яку вказується у статті Bild, - яхта замала, щоб забезпечити роботу водолазів. У публікації цитується представник Німецького товариства порятунку DLRG Матіас Гьольць (Mathias Hölzl), який вказує, що для занурення і роботи водолазів тривалий час на такій глибині знадобилося би 30 літрів спеціальної газової суміші - десятки балонів, які на такій малій яхті просто нема куди поставити.

Врозріз з версією слідства про "український слід" йде також факт, на який першими вказали журналісти німецького телеканалу NTV: власницею польської фірми, яка буцімто здала українцям яхту в оренду, є жінка, яка досі проживає у Криму і навіть допомагала окупаційній владі проводити вибори на півострові.
показать весь комментарий
28.11.2025 16:36 Ответить