10789 посетителей онлайн

Ермак не служит в Сухопутных войсках ВСУ и к брату по поводу места в ГУР не обращался, - СМИ

єрмак

В Сухопутных войсках ВСУ заявили, что бывший руководитель Офиса президента Андрей Ермак не служит у них. В то же время Денис Ермак считает, что его брата "устранили американцы, чтобы попытаться продавить на уступки".

Об этом сообщило "Слідство.Інфо", которое обратилось в Генштаб ВСУ и к брату экс-главы ОП — Денису Ермаку, передает Цензор.НЕТ.

Ответ Сил обороны

Журналисты обратились в Генштаб ВСУ с вопросом, присоединился ли бывший чиновник к Силам обороны после отставки и в каком роде войск.

В Силах обороны дали ответ Сухопутные войска ВСУ о том, что Андрей Ермак в их составе службу не проходит.

Что говорит Денис Ермак

"Слідство.Інфо" также спросило у брата Андрея Ермака, Дениса, знает ли тот, где находится экс-руководитель ОП. Вопрос Ермак-младший проигнорировал. Но сказал, что по поводу службы брат к нему не обращался.

"Относительно его службы — у меня информации нет. Он ко мне не обращался. Я тоже переживаю за эту ситуацию, потому что сразу все набросились на человека, который работал на Украину 24/7... Это не справедливо. Он сделал очень много, его устранили американе (американцы. - Ред.), чтобы нас попытаться продавить на уступки", - ответил журналистам Денис Ермак, который сейчас служит на Покровском направлении.

Ранее глава СБУ Василий Малюк рассказывал, что Денис Ермак служит снайпером в Иностранном легионе Главного управления разведки.

Увольнение Ермака

Топ комментарии
+8
Єрмак з розкладушкою пристроївся в приймальні у зеленського?
показать весь комментарий
17.12.2025 19:29 Ответить
+8
Знову обман, обіцяв піти в ЗСУ і не пішов. Єрмак не людина слова, а трусливий ухилянт!
показать весь комментарий
17.12.2025 19:36 Ответить
+6
Шо, даже в бригаде охраны Генштаба? Шо творится...
показать весь комментарий
17.12.2025 19:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Знову обман, обіцяв піти в ЗСУ і не пішов. Єрмак не людина слова, а трусливий ухилянт!
показать весь комментарий
17.12.2025 19:36 Ответить
Допоки єрмак, не владнав усі питання щодо провалу з мародерством Українців отими КабМіндічами, та не завершив будівництво хатинок з басейнами «династії» в Козині, ніякого питання Захисту України, не може бути взагалі!! Це ж не спасіння вагнерівців ******!?!?
показать весь комментарий
17.12.2025 20:17 Ответить
А ви що справді повірили, що він піде на війну??? Хех, от ви смішні...
показать весь комментарий
18.12.2025 01:36 Ответить
Та не витрачай на ботву часу - подивись коли воно зареєструвалось тут. Сьогодні.
показать весь комментарий
17.12.2025 21:15 Ответить
"Амери"?
Може "піндоси"?
показать весь комментарий
17.12.2025 19:27 Ответить
що нарив ШІ з новин України

👉 Тобто висновок :
за даними ЗМІ, Олег Татаров ще до кінця не виключений, але є процес його звільнення (або переведення на іншу позицію).

....



ШІ лиш підтвердив мої здогадки - головним є у Буратіни над Буатіно саме Олег Татаров, Єрмак грав лиш роль підставного сірого кардинала , та ще як парочка вовці по бункерній хазі загрався ...А от ТАТАРОВ НА МІСЦІ !!!



Хтось знає, НАБУ розшифрували погоняло ТАТАРОВА на плівках?

Ось лиш що нарила я



https://nenka.info/jogo-krashhe-ne-dratuvaty-a-to-bude-vdvichi-dorozhche-na-plivkah-nabu-zgaduyetsya-tatarov/ https://nenka.info/jogo-krashhe-ne-dratuvaty-a-to-bude-vdvichi-dorozhche-na-plivkah-nabu-zgaduyetsya-tatarov

"Його краще не дратувати, а то буде вдвічі дорожче" - на плівках НАБУ згадується Татаров

13 Листопада,

Саме на Олега Татарова фігуранти "плівок Міндіча" посилаються з питань "кому з яких органів і скільки заносити".

Як зазначає джерело, в одній з розмов фігурантів, де обговорювалися розмір відкатів Олегу Татарову, прозвучала фраза: "його краще не дратувати, а то буде вдвічі дорожче вирішувати проблеми і маски шоу, і обличчям в підлогу, і застава в суді космічна...
показать весь комментарий
17.12.2025 19:28 Ответить
Шо, даже в бригаде охраны Генштаба? Шо творится...
показать весь комментарий
17.12.2025 19:28 Ответить
Єрмак з розкладушкою пристроївся в приймальні у зеленського?
показать весь комментарий
17.12.2025 19:29 Ответить
Думаю Зеля його прямо під своїм ліжком ховає, або під Лєнкіним
показать весь комментарий
17.12.2025 19:58 Ответить
Хіба брат_єрмака воскрес?

Адже його брат колись сказав американцям, що його вбили.

Може за цю брехню "амери" (с) його й усунули: за приховування чудодійного воскресіння. Американці не *******, коли якісь "НЛО" з'являються не у США
показать весь комментарий
17.12.2025 19:30 Ответить
Питання до НАБУ: де підозра Єрмаку??? Чому її досі немає?
показать весь комментарий
17.12.2025 19:32 Ответить
Та ладно!Амери усунули.Його треба було усунути коли брат громадами торгував або тоді коли Єрмак з ЗЕленським вагнерівців злили лукашенку.
показать весь комментарий
17.12.2025 19:32 Ответить
й усі специ призначені ТАТАРОВИМ не можуть відповісти на питання ДЕ ЄРМАК?

Та мені здається Портнов був НАДВПЛИВОВИЙ у кремля над Україною- й де він зараз?
показать весь комментарий
17.12.2025 19:32 Ответить
ну якщо Безугла тролить інформпростір темою Сирського ...

Як сказав Червінський , розповідаючи про Безуглу у комісії по Вагнергейту - Банкова використовує цю хвору аутистку...

ТО.... від чого відволікала цього раз Україну ця аутистка у ВР ?
У США є теж свій талановитий аутист - МАСК
показать весь комментарий
17.12.2025 19:36 Ответить
Вірю---особливо брату.
показать весь комментарий
17.12.2025 19:34 Ответить
Чергова серія брехні від ларьочного рішали! ЛохоМарафон батрачить за гроші Українців і далі лайном розкидається, щоб смерділо єрмаком!!
показать весь комментарий
17.12.2025 19:34 Ответить
Може у морфлот пішов?
Там годують краще.
показать весь комментарий
17.12.2025 19:41 Ответить
Ага, коком на камбуз корвета "Гетьман Мазепа"(ну тот ,шо в Турции боевую службу несет).
показать весь комментарий
17.12.2025 19:45 Ответить
Святу людину амери "усунули"!Що ж з нами тепер буде?!
показать весь комментарий
17.12.2025 19:44 Ответить
До речі,навіть єрмаку при байдені краще жилося
показать весь комментарий
17.12.2025 19:45 Ответить
Може він заблукав,та ще не дійшов до фронту. А може цей потужний воїн опинився, у понад таємному підрозділі, про який нікому не треба знати.)
показать весь комментарий
17.12.2025 19:45 Ответить
Єрмак не служить в ГУР, він служіть в ГРУ.
показать весь комментарий
17.12.2025 19:59 Ответить
💯
показать весь комментарий
17.12.2025 20:32 Ответить
А може у нього БЗВП, чого причепилися, га?
показать весь комментарий
17.12.2025 20:04 Ответить
«У всьому винні амери» десь я це вже чув.
показать весь комментарий
17.12.2025 20:07 Ответить
Дерьмак пішов у підпілля, дурники тільки в зсу служать, розумні вже давно в це болото не вступають
показать весь комментарий
17.12.2025 20:08 Ответить
Дурники тебе виховали.
показать весь комментарий
17.12.2025 22:02 Ответить
А такі нахронтниці як ти серуть тут 24/7 облизують свого 4 разового ухилянта.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:51 Ответить
Ішака треба питати хто де служить. Воно ж корчить із себе верховного і, звісно, в "тємє", як і "всьому іншому".
показать весь комментарий
17.12.2025 20:13 Ответить
В 2023 році запустили аж "цілого Буданова" аби той розповідав, яким "героєм війни" є брат єрмака денис. Ветеран ЗСУ про героїчні подвиги дениса єрмака :
https://www.facebook.com/oleh.symoroz/posts/pfbid02AjrzhdyAjMUP4DYrUQrjKkt85yYw9qAXbV3PbhpPbw1eXUeab8UvLErX1ymBFngXl?__tn__=-UK https://www.facebook.com/100010694316835/posts/2118440881855702/
Вже і Малюк приєднався до героїзації гниди єрмаківської.....Буданов, Малюк, скільки будете підчищати опівське лайно 💩💩💩
показать весь комментарий
17.12.2025 20:42 Ответить
ни одного жида не должно быть во власти
показать весь комментарий
17.12.2025 20:57 Ответить
Піти в ЗСУ?
Нема дурних!
Єрмак це про інше.
Замутити якусь схемку.
Щось з кимось "порішати" за 💰.
Зіграти з гарантом в теніс 🎾 або поборотися з ним в ліжку без спіднього.
Це головні задатки потужного менеджера.
показать весь комментарий
17.12.2025 21:07 Ответить
Фффууу... Які в нього паскудні, бліді, кволі, впевнена, холодні, вологі жабьячі лапки...
Брррр...🤮
показать весь комментарий
17.12.2025 21:08 Ответить
Не переймайтесь за Єрмака. Все в нього ОК. Спокійно роз'їжджає, з Зелею контакти не втрачав. Просто не світиться, і все. Його за наші кошти оберігає підрозділ спецназу "Альфа".
показать весь комментарий
17.12.2025 21:42 Ответить
невже у ВМФ пішов??
показать весь комментарий
17.12.2025 21:54 Ответить
Штандартенфюрер Штірліц насправді служив палковнікам Ісаєвим.
показать весь комментарий
17.12.2025 22:16 Ответить
Так і Єрмак давно служить в ГРУ, а справжню хвамілію його ми не знаєм.
показать весь комментарий
17.12.2025 22:17 Ответить
Як путінський агент може служити в українських зброєних силах?
показать весь комментарий
17.12.2025 23:24 Ответить
АМЕРИ )))))))))))))))))))))))))))) ПОЛУПИНДОС В ГУР
показать весь комментарий
18.12.2025 06:32 Ответить
АНДРЮХУ НА ФРОНТ !!!)))
показать весь комментарий
18.12.2025 06:46 Ответить
2032 рік... Однорукий Єрмак у гостях у Зеленського. Онук Зеленського мацає пустий рукав піджака і питає:
- Дядя Єрмак, а де ти втратив руку?
- На війні з Росією!
- Так ти був на війні?
- Ну... Мене Татяна Чорновіл за ту руку на війну тягнула...
показать весь комментарий
18.12.2025 09:53 Ответить