11517 посетителей онлайн

Российские системы ПВО в Венесуэле сработали не слишком хорошо, - Хегсет

Гегсет высмеял эффективность российской ПВО в Венесуэле

Глава Пентагона Пит Хегсет заявил, что во время операции США в Венесуэле российские системы ПВО "сработали не слишком хорошо".

Об этом он сказал во время выступления в Вирджинии в рамках общенационального тура "Арсенал свободы", сообщает Цензор.НЕТ.

Российская ПВО плохо сработала

"Три ночи назад в центре Каракаса, в Венесуэле, почти 200 наших лучших американцев вошли в центр города. Похоже, те самые российские системы ПВО сработали не слишком хорошо, не так ли?" - сказал шеф Пентагона.

Он добавил, что "в центре Каракаса был задержан обвиняемый, которого разыскивало американское правосудие". Хегсет отметил, что при этом ни один американец не погиб.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+26
показать весь комментарий
05.01.2026 23:19 Ответить
+16
🤣🤣🤣 приниження московитів безкінечні 🔪🐽
показать весь комментарий
05.01.2026 23:12 Ответить
+13
Кацапские ПВО хорошо працюють по пассажирским літакам...и по своим..Бо чужие цели и отпердолить могут....потому бьют тех,кто ответить не может...хитрое такое ПВО....с искусственным кацапским интеллектом подлости и скотства...
показать весь комментарий
05.01.2026 23:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
🤣🤣🤣 приниження московитів безкінечні 🔪🐽
показать весь комментарий
05.01.2026 23:12 Ответить
показать весь комментарий
05.01.2026 23:19 Ответить
Ердоган купляв с400 ніби, ну хіба для реверс-інжинірінгу 😆
показать весь комментарий
05.01.2026 23:21 Ответить
Зато тепер Венесуела може запускати Шахеди по США
показать весь комментарий
05.01.2026 23:49 Ответить
І після першої спроби, в Венесуелі буде знищенно все,де можна зберігати і звідки запускати їх. Венесуельське ППО не дасть збрехати
показать весь комментарий
05.01.2026 23:57 Ответить
А от на це вже потрібен дозвіл Конгресу США.
показать весь комментарий
05.01.2026 23:58 Ответить
А може трамп і дітей не трахав на острові епштейна?
показать весь комментарий
05.01.2026 23:17 Ответить
Якби Мадуро хотіли б врятувати, то і гранатометів зi старою Іглою хватило б.
показать весь комментарий
05.01.2026 23:19 Ответить
не бреши, копіпастер.
показать весь комментарий
05.01.2026 23:33 Ответить
А хто 32 кубинських спецназівців - охоронців так по свійськи(без жертв) замочив?
показать весь комментарий
05.01.2026 23:36 Ответить
Керівництво Венесуели мало здогадуватися, що це може скінчитися як мінімум повітряною операцією. І логічно було підготувати до неї сили ППО.

Щоб операція закінчилася провалом, достатньо було розмістити навколо резиденції солдатів із гранатометами та ПЗРК, важкими кулеметами та зенітними гарматами.
показать весь комментарий
05.01.2026 23:41 Ответить
Крепости берут острые сабли или ослики груженные золотом. Россия, поставила относительно мощное оружие. Осталось кнопку нажать. США поставили свежие напечатанные банкноты. И некому стало кнопку нажать
показать весь комментарий
06.01.2026 06:25 Ответить
Чесно? Та и фуй с ними.
показать весь комментарий
06.01.2026 00:11 Ответить
Щось ті 80 закобзонених гранатометчиків з Іглою, так не думають.
показать весь комментарий
05.01.2026 23:59 Ответить
Десь половина з 80 - цивільні.
показать весь комментарий
06.01.2026 00:03 Ответить
Так само як на ТОТ , "цивільні" зі зброєю рф?
показать весь комментарий
06.01.2026 00:08 Ответить
чого? жоден з американських літальних апаратів не постраждав! системи ппо парашії нічого не бачили. там в каракасі кривизна землі кривіша чим очікувалось ))
показать весь комментарий
05.01.2026 23:24 Ответить
В Ираке и Венисуэле перед высшим военным руководством метель из банкнот мела. Глаза слепило. Ничего не видно.
показать весь комментарий
06.01.2026 06:31 Ответить
Кацапские ПВО хорошо працюють по пассажирским літакам...и по своим..Бо чужие цели и отпердолить могут....потому бьют тех,кто ответить не может...хитрое такое ПВО....с искусственным кацапским интеллектом подлости и скотства...
показать весь комментарий
05.01.2026 23:27 Ответить
Не спрацювали , бо ніхто ними і не працював .
Вочевидь - був якийсь договорняк , бо як би амери думали , що вони спрацюють хочаб на 10-20% , то ніхто б у Венесуелу не полетіа !
показать весь комментарий
05.01.2026 23:38 Ответить
дада в иране тоже договорняк был!))))
показать весь комментарий
06.01.2026 07:09 Ответить
Крутий що аж страшно. А ПОКАЖИ КЛАС НА МОСКВІ? Чи слабо?

Насправді російські пвошники які там були просто ще святкували і без наказу в Москви яка ще бухала нічого не робили
показать весь комментарий
05.01.2026 23:38 Ответить
Та що вони могли зробити кацапським мотлохом проти новітніх бомбардувальників США. Навіть ті ракети які дають Україні,досить непогано виносить кацапське ППО, яке тупо нічого не бачить. А що можуть ракети,яких ніколи не дадуть нам?
показать весь комментарий
06.01.2026 00:05 Ответить
ці системи взагалі не працювали через договорняк. гегсет, не чеши пургу
показать весь комментарий
06.01.2026 00:32 Ответить
А тобі вже всі секретні служби надали інформацію, так що ти знаєш усе з перших рук
показать весь комментарий
06.01.2026 01:53 Ответить
Методику боротьби з кацапськими ППО успішно напрацювали ЗСУ. Її було використано в Ірані, і у Венесуелі.
показать весь комментарий
06.01.2026 00:43 Ответить
Система протиповітряної оборони Венесуели спиралася на поєднання комплексів С-300ВМ, Бук-М2Е та китайських радарів. Китайські системи включали: JY-27A, JYL-1 і JY-11B, причому перший нібито може виявляти стелси. У перші хвилини операції літаки EA-18G Growler та інші американські засоби радіоелектронної боротьби (за підтримки F-35 та кібер-операцій) створили інтенсивні перешкоди, які фактично засліпили ці радари. Хоча деякі удари були завдані по станціями радіолокації і пов'язаної з ними інфраструктурою, основним механізмом протидії радарам було радіоелектронне придушення а не широкомасштабне кінетичне руйнування. Але дещо було знищено кінетичними ударами. Ось фото Вuk-M2E.

показать весь комментарий
06.01.2026 01:13 Ответить
А вона взагалі працювала?
показать весь комментарий
06.01.2026 01:42 Ответить
Да. Но есть нюанс.
Каждый защитник венесуэльского неба хочет жить в США
показать весь комментарий
06.01.2026 06:36 Ответить
Да там сам президент страны завалился спать во время атаки на его страну,а пвошники все наверное по барам отдыхали,только тупые кубинские наемники были на постах и быстро сдохли.
показать весь комментарий
06.01.2026 09:44 Ответить
Карасо, карасо рабол "піпіо"