7857 посетителей онлайн

Рада не смогла назначить Шмыгаля на должность министра энергетики

Рада не назначила нового министра энергетики

Верховная Рада не назначила Дениса Шмыгаля на должность вице-премьера - министра энергетики Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Голосование

Решение поддержали только 210 нардепов.

Рада не смогла назначить Шмыгаля министром энергетики
Рада не смогла назначить Шмыгаля министром энергетики

Перед назначением Шмыгаль заявил, что одним из его приоритетов будет увеличение зарплат энергетикам и ремонтным бригадам.

Также среди приоритетов — восстановление генерации, подстанций и распределительных сетей, формирование резерва мощностей.

Шмыгаль отметил, что стоит создать "энергетические батальоны", которые будут укомплектованы специалистами, техникой и средствами защиты.

Кадровые изменения

  • Напомним, ранее сообщалось, что президент Украины Владимир Зеленский планирует уволить главу СБУ Василия Малюка и назначить на другие должности.
  • Источники Цензор.НЕТ в властных кругах рассказали, что сейчас есть попытки снять Малюка с должности главы СБУ, однако пока этот вопрос еще не решен.
  • В поддержку Малюка выступили военные, народные депутаты и активисты.
  • Зеленский встретился с Малюком и предложил ему сосредоточиться на боевой работе в СБУ.
  • Впоследствии Малюк подтвердил, что уходит с поста главы СБУ.
  • Позже стало известно, что начальник Центра спецопераций "А" СБУ Евгений Хмара временно возглавит Службу безопасности Украины.
  • 2 января 2026 года президент Украины Владимир Зеленский предложил главе ГУР МО Кириллу Буданову возглавить Офис Президента.Решение мотивировано необходимостью усилить фокус государства на вопросах безопасности, развитии Сил обороны и дипломатических переговорах.
  • Впоследствии Буданов принял предложение Зеленского и возглавил Офис Президента Украины, назвав новую должность еще одним рубежом ответственности перед государством в исторический для страны момент.
  • 2 января президент Владимир Зеленский предложил вице-премьеру Михаилу Федорову возглавить Министерство обороны Украины.
  • Президент предложил Шмыгалю должность министра энергетики.

  • 13 января Верховная Рада уволила Шмыгаля с должности министра обороны.
Топ комментарии
+21
частина гнид-депутатів не отримали конверти - обідку затаїли )) ..чекають на збільшення товщини конверта
показать весь комментарий
13.01.2026 16:43 Ответить
+19
Енергетика вже і так мертва. Навіщо шмигаль?
показать весь комментарий
13.01.2026 16:44 Ответить
+15
Там вже просто красти нічого, тому мабуть ніхто на ту посаду і не хоче.
показать весь комментарий
13.01.2026 16:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Потрібно підігріти депутатів
показать весь комментарий
13.01.2026 16:42 Ответить
головне що Малюка грохнули

.
показать весь комментарий
13.01.2026 18:01 Ответить
****** ШЛЮХА кремлівська разом з голосами РИГІВ виконала вказівку Кремля. Вчора були чутки, що хтось з "опозиції" за обіцяні посади таки виконає цю забаганку Єрмака з кремлем .
показать весь комментарий
13.01.2026 18:32 Ответить
Це показовий факт - Юлька не дала голосів ( виторговує щось в уряді під себе) , й не пройшов Шмигаль.
показать весь комментарий
13.01.2026 18:58 Ответить
та то таке...
а от залишити Україну під час війни без міністра оборони - це зашквар
Шмигаля вони зняти змогли, а Альбертича замість нього поставити - голосів не вистачило.
показать весь комментарий
13.01.2026 19:38 Ответить
ЗСУ вже поднял, пошел энергетикам поднимать...
показать весь комментарий
13.01.2026 16:42 Ответить
раніше про таких говорили
ми покращили донбас і тепер йдемо до вас
показать весь комментарий
13.01.2026 19:41 Ответить
частина гнид-депутатів не отримали конверти - обідку затаїли )) ..чекають на збільшення товщини конверта
показать весь комментарий
13.01.2026 16:43 Ответить
Странно. Мастер на все руки и шо прикажут, в определенных кругах таким цены нет.
показать весь комментарий
13.01.2026 16:44 Ответить
Треба йому памʼятник поставити. По пузо в бетон, а вище серебрянкою пофарбувати. Поставити біля ЧЯЕС.
показать весь комментарий
13.01.2026 17:44 Ответить
Енергетика вже і так мертва. Навіщо шмигаль?
показать весь комментарий
13.01.2026 16:44 Ответить
Там вже просто красти нічого, тому мабуть ніхто на ту посаду і не хоче.
показать весь комментарий
13.01.2026 16:48 Ответить
Скоріше всього сліди замітатиме за друзями
показать весь комментарий
13.01.2026 16:52 Ответить
шмигаль особистий непотопляємий холуй ахметова у владі .. тому Zевладі він потрібен
показать весь комментарий
13.01.2026 18:39 Ответить
Ще не навчилися красти у великих розмірах?
показать весь комментарий
13.01.2026 16:44 Ответить
Це у них природжене
показать весь комментарий
13.01.2026 16:54 Ответить
Торгуються 😸
показать весь комментарий
13.01.2026 16:46 Ответить
зараз гречечки підсиплють і буде Шморгун в новому кріслі
показать весь комментарий
13.01.2026 16:47 Ответить
Знову коаліція сн з ригами
показать весь комментарий
13.01.2026 16:47 Ответить
Це просто якийсь дебіли, для них, або було би чим керувати, щоб щось в валізі мати. А досвід це для простих смертних. Скільки ще ми повинні терпіти таке відношення до народу. Своїм все, а нам закон.
показать весь комментарий
13.01.2026 16:48 Ответить
може він і сам не бажав? якщо там все вже вкрадено до нього.
показать весь комментарий
13.01.2026 16:50 Ответить
з ОПи не заплатили, уроди обіцянкам вже не вірять, вже не раз прокинули
показать весь комментарий
13.01.2026 16:53 Ответить
Я не розумію, в цього шмигуна очко так розвальцоване від різних посад що воно і сам не розуміє де він знаходиться
показать весь комментарий
13.01.2026 16:55 Ответить
схоже, на звільнення міністрів ОПа голоси назбирала; на призначення - ні. Не вистачає бабла для стимуляції нардепів.
показать весь комментарий
13.01.2026 16:57 Ответить
та русня бабло підкине ...шо було кому і далі валити Україну ... ...
показать весь комментарий
13.01.2026 17:16 Ответить
ВІн нам на×уй не потрібен!
показать весь комментарий
13.01.2026 16:58 Ответить
Зараз слугам комусь підмажуть, когось підсмажать - та й призначать.
показать весь комментарий
13.01.2026 17:02 Ответить
Та призначили б його керувати ТЕЦ, нехай відбудовує
показать весь комментарий
13.01.2026 17:04 Ответить
Десь прилаштують. Може в офісі замом,зама голови, і буде далі "шмигалить".)
показать весь комментарий
13.01.2026 17:06 Ответить
...де уряд нац.єдності?
Невжеж зараз на часі шкурні розборки?
Ок: голосів не хватило. А що/кого пропонують ти, хто утримався?
Хто за депів буде виконувати їхню роботу?
Де аргументи?
Мрак
показать весь комментарий
13.01.2026 17:16 Ответить
Національна єдність там якраз є...
показать весь комментарий
13.01.2026 17:34 Ответить
На профтехобразование его кинуть---- токаря закончились в стране. Или на мясомолочную индустрию, там не только коровы закончились, но даже быки! Сойдёт хлопец. Абы в обойме.
показать весь комментарий
13.01.2026 17:22 Ответить
Оманські, отими новими=старими особами, разом з КабМіндічами єрмака і зеленського, намагаються ще більше заробити з грошей Українців!!
У Козині династія добудовується за гроші Українців!!
А в Сирії та Ірані, таких служок Не Народних, просто і дієво ВІШАЮТЬ!
показать весь комментарий
13.01.2026 17:23 Ответить
Міністром у роки війни має бути справжній кризовий мененджер, людина з характером комбата, лідер по життю і діяльності, з досвідом роботи на виробництві, а не дещо з "сірого і не визначеного", неконфліктного (під камінь що влежався, вода не тече) - просто "файний хлоп"...
показать весь комментарий
13.01.2026 17:25 Ответить
схоже в Україні кризовий менеджер призначається для того, щоб створювати кризи, а потім ними керувати, і ні в якому разі не закінчувати. (Кризовий менеджер проти криз, це як мухи проти ₴:%№@) Його девіз "Ні дня без зашквару"
показать весь комментарий
13.01.2026 19:49 Ответить
Універсальний солдат.
показать весь комментарий
13.01.2026 17:26 Ответить
Універсальний міністр, або куди пошлють.
показать весь комментарий
13.01.2026 17:46 Ответить
З самого початку коли його Зе призначив на посаду прем'єра казали, що це людина Ахметова.
показать весь комментарий
13.01.2026 18:20 Ответить
Шмигаль міністр на всі посади... Бо, талановито та вправно вміє замітати сліди
показать весь комментарий
13.01.2026 17:27 Ответить
Грошей вистачило тільки на звільнення
показать весь комментарий
13.01.2026 17:32 Ответить
Так нехай отой Шмигаль і йде на йух! Щоб не смерділо в Україні.
показать весь комментарий
13.01.2026 17:33 Ответить
Кругообіг лайна у кабміні!
Вручіть йому повістку - броні вже немає !!!
показать весь комментарий
13.01.2026 17:44 Ответить
Рада звільнила Василя Малюка з посади голови СБУ

На момент голосування сесійному залі Ради знаходилось 210 депутатів.

Рада звільнила Василя Малюка з посади голови СБУ

На момент голосування сесійному залі Ради знаходилось 210 депутатів.

Навіть серед "слуг народу" знайшлись хто голосував "проти". За те "опозиція" "Голосу" і "Батьківщини" всі "за Вовочку".

Рада підтримала відставку Федорова з Мінцифри

Рада підтримала звільнення Шмигаля з Міноборони

В сесійному залі Ради 207 чоловік
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html
показать весь комментарий
13.01.2026 17:47 Ответить
Я гадаю, він не дуже засмутився. Зараз енергетиці потрібен кризовий менеджер.
показать весь комментарий
13.01.2026 17:49 Ответить
Правильно,пацани! Дайош Галущенка! І двушку на мацкву слав,і вам листи щастя щомісячно. Геру на царя,Геру!!!
показать весь комментарий
13.01.2026 18:19 Ответить
Слуги, ОПЗЖ, і За Майбах не розуміють чому вони повинні натискати на зелену кнопочку без білих конвертів. Зараз ОПа все вправить.
показать весь комментарий
13.01.2026 18:47 Ответить
Нічого, завтра знову проголосують і призначать Просто сьогодні не було конвертів потрібного розміру
показать весь комментарий
13.01.2026 19:00 Ответить
А на#єра те міністерство енергетики, якщо самої енергетики вже нема? І це ж треба - в міненергетики каналізацію прорвало, прямо як знак для шмигаля. Але ж хтось з юльків чи з ******** хоче прикурити навіть у такій аховій ситуації - це 3,14здець...
показать весь комментарий
13.01.2026 19:06 Ответить
бугалтер по освіті шмиргаль і міністр оборони, і міністр енергетики- зецирк.
показать весь комментарий
13.01.2026 20:28 Ответить
Ради Бога,який із нього енергетик!
показать весь комментарий
13.01.2026 20:48 Ответить
показать весь комментарий
13.01.2026 20:53 Ответить
На шмигаля та фьодорова "козирь" замовник ше гроші не зібрав, бо на голосування за відставку малюка здорово витратився.
показать весь комментарий
14.01.2026 00:21 Ответить
Поясніть, хто в темі. Підвищення зарплат знергетикам та рембригадам - це компетенція Ріната ( ДЕТЕк) чи міненергетики?
показать весь комментарий
14.01.2026 00:36 Ответить