3458 посетителей онлайн

Уиткофф: Переговоры в Абу-Даби были очень конструктивными, договорились продолжить на следующей неделе

Виткофф заявил о конструктивном характере переговоров в ОАЭ

Специальный посланник президента США Стив Уиткофф рассказал, что двухдневные переговоры США, Украины и России в Абу-Даби "были очень конструктивными".

Об этом он написал в соцсети Х, сообщает Цензор.НЕТ.

Конструктивные переговоры 

"В пятницу и субботу Соединенные Штаты координировали трехстороннюю встречу с Украиной и Россией, которую любезно принимали Объединенные Арабские Эмираты. Переговоры были очень конструктивными, и было решено продолжить их на следующей неделе в Абу-Даби", - заявил Уиткофф.

Он добавил, что "президент Трамп и вся его команда преданы делу достижения мира в этой войне".

Мирные переговоры в ОАЭ

Топ комментарии
+10
Iди в дупу
показать весь комментарий
24.01.2026 22:54 Ответить
+9
Всі ці віткофи, путінські свинобаки і чебуреки зеленського грають одну виставу для Трампа. Це одна путінська команда
показать весь комментарий
24.01.2026 22:58 Ответить
+8
Домовились домовлятися - я себе відчуваю як сир в маслі - Віткофф
показать весь комментарий
24.01.2026 22:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Iди в дупу
показать весь комментарий
24.01.2026 22:54 Ответить
Клятий Віткофф підставив нашого Бубачку!

показать весь комментарий
24.01.2026 23:04 Ответить
🤢Делегації України, рф та США сьогодні обідали разом. Був момент, коли всі виглядали майже як друзі. У мене з'явилося відчуття надії. Все пройшло так добре, наскільки ми могли очікувати, - «Axios» з посиланням на американських чиновників

показать весь комментарий
24.01.2026 22:55 Ответить
так они и есть ДРУЗИ
показать весь комментарий
24.01.2026 23:00 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=eTPtTA9IGXE

Захід відходить від США- Китай входить в гру. Шанс для України. Швець

з 19-40 цікава информація розробки компанії США Палантір новітньої програми по закриттю неба в Україн, а значить й зміні ходу війни.
показать весь комментарий
24.01.2026 23:46 Ответить
Вони і в 2022 в Стамбулі були друзями!! Спілкувалися, посміхалися.
Всі свої, двушечка на москву
показать весь комментарий
25.01.2026 00:27 Ответить
Всі ці віткофи, путінські свинобаки і чебуреки зеленського грають одну виставу для Трампа. Це одна путінська команда
показать весь комментарий
24.01.2026 22:58 Ответить
Спеціальний посланець президента США Стів Віткофф розповів, що дводенні переговори США, України та Росії в Абу-Дабі "були дуже конструктивними". "КОНСТРУКТИВ" ПЕРЕГОВОРІВ БУВ В НАНЕСЕННІ ЧЕРГОВОГО РАКЕТНОГО УДАРУ ПО УКРАЇНІ
показать весь комментарий
24.01.2026 22:58 Ответить
Як перемовини можуть бути конструктивними за незмінних і неприйнятних вимог кремлівських нацистів ???
показать весь комментарий
24.01.2026 22:58 Ответить
Так как когда то на политических шоу. В студии рвут друг друга, обзывают, а выйдут за кулисы, смеются обнимаются, договариваются как бабло будут пилить
показать весь комментарий
24.01.2026 23:02 Ответить
Домовились домовлятися - я себе відчуваю як сир в маслі - Віткофф
показать весь комментарий
24.01.2026 22:59 Ответить
Добре що йому сподобалось. Якщо наш ГенШтабу вже як місяць відсутній на роботі, а там справи тільки краще, то може його призначити міністром енергетики?
показать весь комментарий
24.01.2026 23:01 Ответить
Вони обговорюють тількі одне питання - виведення українських військ з Донбассу. Що там може бути конструктивного, про що співає шлимазл Зелема та три американських еврея, хер його знає.
показать весь комментарий
24.01.2026 23:03 Ответить
Лідор наш Потужний
Скумбрія мати
Будемо боротись!!
Потужно воювати
Гроші вивозити
Кібуци будувати
показать весь комментарий
25.01.2026 00:30 Ответить
Лох лохом.

Як там кажуть? Розбудіть мене у 2029, і я скажу що буде: американці домовились домовлятись, досягнуто неймовірного прогресу по закінченню російської війни
показать весь комментарий
24.01.2026 23:06 Ответить
Спектакль для лохтората сша Украины и оркостана. А ворон ворону глаз не выклюет
показать весь комментарий
24.01.2026 23:08 Ответить
lupus lupum non mordet.
показать весь комментарий
24.01.2026 23:50 Ответить
"обман - по новому" ))
показать весь комментарий
24.01.2026 23:24 Ответить
Та кому цікаво, що той барига путіносос сказав!!!
показать весь комментарий
24.01.2026 23:30 Ответить
показать весь комментарий
24.01.2026 23:39 Ответить
Шизофреник. Але досвічений провокатор. Тільки що здав , постарів
показать весь комментарий
25.01.2026 00:32 Ответить
Результат переговорів: домовились продовжити переговори наступного тижня.
показать весь комментарий
24.01.2026 23:49 Ответить
З того роя не буде ні..я .
показать весь комментарий
24.01.2026 23:59 Ответить
Коротко і ясно!
показать весь комментарий
25.01.2026 03:10 Ответить
***** і єжи з ним казали 4 роки,що територія неважлива,а прийшлося 'віддайте.Твой дом тюрма,дєфєктівний)
показать весь комментарий
25.01.2026 00:12 Ответить
Таке враження, що вони там зібралися подрочити один одному.

Якщо так, то очевидно, що всі задоволені.
показать весь комментарий
25.01.2026 00:37 Ответить
Домовились домовлятись? Так цеж зовсім інший результат ніж на всіх перемовинах до цього!
показать весь комментарий
25.01.2026 00:57 Ответить
Условия капитуляции Украины обсудили. Ведь именно этого еврейско-сионисткая шайка Трамп-Уиткофф-Кушнер хочут.
показать весь комментарий
25.01.2026 02:22 Ответить
"Так це ж вже було!"
показать весь комментарий
25.01.2026 03:11 Ответить