8254 посетителя онлайн

Украина должна сделать "один серьезный шаг", чтобы приостановить боевые действия, - помощник Путина Ушаков

В Кремле назвали условие приостановки боевых действий

В Кремле заявили, что для приостановки боевых действий Украина должна сделать "один серьезный шаг".

Об этом заявил помощник российского диктатора Юрий Ушаков, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российские СМИ.

Подробности

"Киеву нужно сделать один серьезный шаг, чтобы приостановить военные действия и открыть перспективы для долгосрочного урегулирования", - цитируют его российские пропагандисты.

Также Ушаков заявил, что все участники трехсторонних переговоров (Украина, США и Россия) понимают, что "нужно сделать, чтобы достичь важного шага в урегулировании".

Что предшествовало?

Прекращение огня

  • Напомним, 29 апреля диктатор РФ Владимир Путин провел телефонный разговор с президентом США Дональдом Трампом, который длился более полутора часов.
  • Во время разговора Путин сообщил о готовности России к перемирию с Украиной на "день победы", который в России отмечают 9 мая.
  • Трамп сказал, что предложил диктатору "небольшое прекращение огня" в войне с Украиной.
  • В свою очередь президент Владимир Зеленский подчеркнул, что предложение Кремля о перемирии на "день победы" 9 мая является стремлением диктатора РФ Путина "спокойно" провести военный парад и после этого возобновить обстрелы.
  • 4 мая Россия в одностороннем порядке объявила перемирие 8 и 9 мая. В российском Минобороны заявили, что рассчитывают, что украинская сторона "последует" примеру. Если же Украина нанесет удар "с целью срыва празднования дня победы", то российские войска "нанесут ответный удар по центру Киева".
  • В то же время президент Владимир Зеленский сообщил, что Украина объявляет режим тишины с 00:00 в ночь с 5 на 6 мая и будет действовать зеркально в случае нарушения перемирия.
  • В МИД Украины заявили, что руководство России в очередной раз проигнорировало призыв к прекращению боевых действий и нарушило режим прекращения огня.
Топ комментарии
+35
Знищити вас всіх,нечисть кацапська,і тоді весь світ спокійно заживе
показать весь комментарий
07.05.2026 16:15 Ответить
+20
Україна має зробити один серйозний крок -запхати путлеру парасолю в анус і ВІДКРИТИ!!!!!!
показать весь комментарий
07.05.2026 16:16 Ответить
+16
На х#й пішов.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
і не важко здогадатись який саме.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:15 Ответить
Вбити хабадника шаломова ☝️
показать весь комментарий
07.05.2026 16:37 Ответить
Знищити вас всіх,нечисть кацапська,і тоді весь світ спокійно заживе
показать весь комментарий
07.05.2026 16:15 Ответить
Врага не буде, супостата,. А буде син, і буде мати,. І будуть люде на землі.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:18 Ответить
Коли ж воно вже буде.....
показать весь комментарий
07.05.2026 17:37 Ответить
Це ви такий хоробрий з фронту, чи з Варшави ?
показать весь комментарий
07.05.2026 17:39 Ответить
Україна має зробити один серйозний крок -запхати путлеру парасолю в анус і ВІДКРИТИ!!!!!!
показать весь комментарий
07.05.2026 16:16 Ответить
Це щось новеньке.)
показать весь комментарий
07.05.2026 16:25 Ответить
Я б вніс корективи - замість парасолі використав чучало дикобраза. Пітон, чи будь-який великий хижак може дикобраза заковтнути, аже не може зрионути, томв помирає у муках.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:28 Ответить
оооо.. а пан креативний в певних справах!
показать весь комментарий
07.05.2026 16:42 Ответить
На х#й пішов.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:18 Ответить
цей крок типу здатися? та ідіть ви на х-й орки епані!
показать весь комментарий
07.05.2026 16:19 Ответить
Виконати "оманські".
показать весь комментарий
07.05.2026 16:19 Ответить
Так про який "сер'йозний крок" веде мову "кремлівська шавка"? Чи, як завжди, як в кацапській пісні, "В каждой строчке - одни точки... Догадайся, мол, сама..."? Війну починали - мололи про "денацификацию" та "демилитаризацию"... "Нацистов" в Україні, не знайшли, а "додемілітаризовувалися" до того, що у них війна вже "дійшла до Уралу"... Гітлер "в гробу перевертається", від заздрощів...
показать весь комментарий
07.05.2026 16:19 Ответить
То він натякає за домбас, каторий дамбілі восімь лєт, домбілі бамбас
показать весь комментарий
07.05.2026 16:22 Ответить
А точно на Донбас? А якщо на всі новиє суб'єкти фєдєраціі?
Ніде ж не сказано. Розумій як розумієш.
А якщо виявиться, що нєправільно зрозумів - твої проблеми.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:24 Ответить
Херсонську область їм точно ніхто не дась, ніхто не пустить кацапню на правий берег, а вона у них в конституції. Так що думаю, що він натякає саме на те шо я написав
показать весь комментарий
07.05.2026 16:33 Ответить
Це ви так думаєте. А вони думають за принципом найобка - друг чєкіста.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:45 Ответить
Саме на це, таке "крутійство" і розраховане...
"Якщо ти не добився того, чого хотів - зроби вигляд, що саме те, чого ти зміг досягти, і було твоєю метою..."
показать весь комментарий
07.05.2026 16:58 Ответить
а кацапи ж не повинні нігуя робити
показать весь комментарий
07.05.2026 16:20 Ответить
рашисти зробіть ВАЖЛИВИЙ І СЕРЙОЗНИЙ крок- " ІДІТЬ НАКУЙ З УКРАЇНИ"
показать весь комментарий
07.05.2026 16:21 Ответить
спалити москву
показать весь комментарий
07.05.2026 16:24 Ответить
"Мацкву потрібно зробити один серйозний крок, щоб призупинити військові дії та відкрити перспективи для довгострокового врегулювання", - ваш Кеп!
показать весь комментарий
07.05.2026 16:24 Ответить
Один серйозний крок - ******* ракетою по диктатору ***** на 9 травня та знищити його разом із свитою
показать весь комментарий
07.05.2026 16:24 Ответить
Навіть знаю який )
Дати вам піз&юлей. Шоб аж гай шумів, коли ви додому бігли.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:27 Ответить
Україна має зробити важливий крок - не вірити кцапам і не робити того, чого вони вимагають.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:51 Ответить
Вбити "ісчадіє ада".

...а мєсних "ріббентропів" теж, або повісити, або на довічне у Гаагу.
показать весь комментарий
07.05.2026 16:55 Ответить
Враховуючи, що це "призупинити", а не "зупинити" - маю здогад, що він пропонує вбити *****.
Він здогадується, що з ним за те зроблять?
показать весь комментарий
07.05.2026 17:10 Ответить
я знаю, який: публічно каструвати пуцькіна. ...Але ж він не дається
показать весь комментарий
07.05.2026 17:14 Ответить
Два кроки:
1 жахнуть по госдурі в момент зібрання
2 рознести керченський міст вдрузки
показать весь комментарий
07.05.2026 17:15 Ответить
І отримати тактичний ядерний удар по центру Києва - на ранок подивитись по Fox News чудовий репортаж з місця події, так? Як казав один мій знайомий - нє умнічай
показать весь комментарий
07.05.2026 17:58 Ответить
Кто ж поверит террористам ?
Один "маленький крок " потом еще один "маленький крок ".... Тактика называется «ползучим наступлением»

Мы помним как рашисты в Грузии каждую ночь передвигали на пару метров пограничные столбы....
показать весь комментарий
07.05.2026 17:46 Ответить
...і крок цей називається "капітуляція"
показать весь комментарий
07.05.2026 17:55 Ответить
Тобто - навіть не для миру, а для "призупинки бойових дій". Призупинка тривала б до заняття кацапськими загарбниками цих територій, а далі вони почали б вимагати, щоб ЗСУ пішли з Запоріжння для наступної "призупинки", потім з Херсону, з Харкова, Дніпра і тд. Кацапи навіть не скривають, що жоден мир їх не цікавить.
показать весь комментарий
07.05.2026 17:57 Ответить
Тобто випустити по моцкві 3000 Фламінгів?
показать весь комментарий
07.05.2026 18:00 Ответить