7350 посетителей онлайн

Украина официально разрешает РФ провести парад 9 мая, — указ Зеленского

зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский издал официальный указ о разрешении провести парад россиянам в Москве 9 мая.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Что известно?

В частности, на сайте ОП появился указ о разрешении на проведение парада ко Дню Победы в России.

"На время парада (с 10 часов утра по киевскому времени 9 мая 2026 года) территориальный квадрат Красной площади исключить из плана применения украинского вооружения", — говорится в документе.

указ

Реакция России

Впоследствии спикер Путина Дмитрий Песков в комментарии росСМИ прокомментировал указ Зеленского:

"Нам не нужно ничье разрешение. Наверное, горе тому, кто пытается шутить над Днем победы и делать такие глупые шутки. Это, наверное, скорее его большая беда".

Прекращение огня

  • Напомним, 29 апреля диктатор РФ Владимир Путин провел телефонный разговор с президентом США Дональдом Трампом, который длился более полутора часов.
  • Во время разговора Путин сообщил о готовности России к перемирию с Украиной на "День Победы", который в России отмечают 9 мая.
  • Трамп сказал, что предложил диктатору "небольшое прекращение огня" в войне с Украиной.
  • В свою очередь президент Владимир Зеленский подчеркнул, что предложение Кремля о перемирии на "День Победы" 9 мая является стремлением диктатора РФ Путина "спокойно" провести военный парад и после этого возобновить обстрелы.
  • 4 мая Россия в одностороннем порядке объявила перемирие 8 и 9 мая. В российском Минобороны заявили, что рассчитывают, что украинская сторона "последует" примеру. Если же Украина нанесет удар "с целью срыва празднования Дня Победы", то российские войска "нанесут ответный удар по центру Киева".
  • В то же время президент Владимир Зеленский сообщил, что Украина объявляет режим тишины с 00:00 в ночь с 5 на 6 мая и будет действовать зеркально в случае нарушения перемирия.
  • В МИД Украины заявили, что руководство России в очередной раз проигнорировало призыв к прекращению боевых действий и нарушило режим прекращения огня.
  • 7 мая в России заявили, что приостановят боевые действия с 8 по 10 мая в "связи с перемирием" по случаю 9 мая. Однако если Украина нанесет удары по регионам или на линии соприкосновения, последует "абсолютный ответ".
Топ комментарии
+34
Клоунада наше все. А за закон вже проголосували? Чи можна писати закони на коліні за годину. Це не тролінг путіна це якесь позорище.
показать весь комментарий
08.05.2026 21:47 Ответить
+23
Це клоунада звісно, але тролінг вашого карло- пу зачьотний
показать весь комментарий
08.05.2026 21:51 Ответить
+19
Супер! Прямо в стилі 95-го кварталу. Для повноти картини, ще б на піаніні збацати.
показать весь комментарий
08.05.2026 21:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
ШАШЛИКИ №2. Щоб ти здохла мерзота. Рашистам вирішило дати сабантуй а в цей час українців вбивають не тільки рашисти а і банди ТЦК і поліцаїв. Після свого ''перемир'я'' ****** сам воювати. І шукай гроші на війну в міндічей. Тому що я ні копійки більше на дам на твою двіжуху.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:03 Ответить
Вкрав гроші на обіцяні Фламінго і засцяв вдарити по Пуйлу - включай 🤡.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:04 Ответить
Все добре.Рудого дурника не треба обижать.1000 полонених повернули-це добре.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:04 Ответить
...і тисячі Фламінго застигли у повітрі на шляху до москви...
показать весь комментарий
08.05.2026 22:04 Ответить
Лишнее подтверждение того, что военно-политическое руководство Украины - совершенно некомпетентные профаны, главный мотив к действию для которых - боязнь за собственные шкуры! Просрать такой колосальный шанс для извлечения немалой выгоды из ситуации- это нужно очень постараться! Твари!
показать весь комментарий
08.05.2026 22:05 Ответить
Якої вигоди ?
Якщо це дійсно буде працювати - нашим на фронті , така передишка , потрібна як повітря !
показать весь комментарий
08.05.2026 22:08 Ответить
Що трапилось, Пахом? Ти чому сумной?
показать весь комментарий
08.05.2026 23:25 Ответить
Чудове рішення !!! Путлєра опустили на дно. А було ж "кієфф за трі дня, гойда".
показать весь комментарий
08.05.2026 22:05 Ответить
Дебіл!!!
показать весь комментарий
08.05.2026 22:12 Ответить
Увесь світ сміється над кацапстаном після цього Указу Президента України. Це удар, потужніший за тисячу ракет і дронів.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:15 Ответить
Здувся((А завтра рудий покидьок скажи виходити з Запорізької,і буде промо про мир(((
показать весь комментарий
08.05.2026 22:07 Ответить
Ай, головне обмін буде, а це - ну, що ж, маємо що маємо. Та й потужний електорат повеселиться, він таке любить.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:08 Ответить
це чудовий доказ того, що ця страшна кривава війна для зеленого покидька лише привід попіаритися там де це можливо, причому воно ще з ранку розпускало свій півнячий хвіст та варнякало про військову відповідь мосалям на 9 травня, а вже після заяви Трампа перевзулося та почало дякувати Трампу за дипломатичне втручання. І тут же накалякало клоунський указ, ніби то від нього щось залежить... І це нікчемне клоунське лайно називає себе президентом??? З таким саме успіхом цей блазень може видати указ про схід чи захід сонця...
показать весь комментарий
08.05.2026 22:08 Ответить
воно 🤡 нюхнуло і на верхівки польоту планірує ...щасливий ...ти чмо зелене, верни людям нормальне життя в Україні , ти су* о , такий самий злочинець як і ху* ло , твої шашлики вбили сотні тисяч українцяв !...готуйся, відповідати будеш !!! 100% !!!...
показать весь комментарий
08.05.2026 22:10 Ответить
Що ти мелеш, троляко !!!
показать весь комментарий
08.05.2026 22:13 Ответить
Тюююю...
показать весь комментарий
08.05.2026 22:13 Ответить
показать весь комментарий
08.05.2026 22:14 Ответить
показать весь комментарий
08.05.2026 22:17 Ответить
ЗЄ вчергове не обісрався і не пішов на вимоги *****, а потужно "боневтік".
показать весь комментарий
08.05.2026 22:18 Ответить
Знаходяться дурачки,які вбачають перемогу потужного
показать весь комментарий
08.05.2026 22:20 Ответить
Ну у нашій чудовій країні ідіотами хоч греблю гати.
Це єдиний справжній скарб та невичерпний ресурс України. І, хто в курсі, дуже вдало ним користуються.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:31 Ответить
надо якось свій жидкий стілець якось зліпити після такого надування щоковини грозити та надуватися то як завжди спустили в клоунаду
Цого було і слід очікувати Зе такий передбачуваний привіт міндічам
показать весь комментарий
08.05.2026 22:21 Ответить
ВиСЄР в ногу.
Ну а що ви хотіли - мізки (піздіч) в ієхрушалемі- а буданов - ніграма не спіздВРОТутер - от і маємо.
Цирк і семеро козлят
показать весь комментарий
08.05.2026 22:23 Ответить
******* клоун дозволив .Зебіли потекли від такої новини.А чому клоун був 6-7 травня посланий накуй?
показать весь комментарий
08.05.2026 22:26 Ответить
У стада зелених ідіотів пам'ять як у рибки гуппі, а мізки заміняє зомбімарафон
показать весь комментарий
08.05.2026 22:33 Ответить
Ненавижу и презираю. Но красиво...хотя конечно тут кацапы сами подставились - нужно быть совсем уж каким то дурачком чтобы этим не воспользоваться.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:26 Ответить
І всеж таки зеленский сикло кончене. 70 людей за п'ять днів травня загинуло у містах та селах України від ударів рашистів - а йьому та йього пі....там смішно та весело. Та шоб вас від того сміху вже поразривало нахрін. Дебіли.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:26 Ответить
..та нормально..
а як трумпівське перемир'я закінчиться чи ***** його зірве, як завжди, помічені цілі на болотах мають бути максимально швидко та ефективно знищені..
показать весь комментарий
08.05.2026 22:28 Ответить
Под этой новостью вся опешная ботоферма светится. Хлопают в ладоши. Мы такие милостивые к врагу, ну и что что ***** убил под пол миллиона Украинцев и 5+ миллионов заставил уехать из страны.

Какая мерзоть.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:29 Ответить
Просто геніально ! За 4 роки - від "Київ за 3 дні" - до дозволу Президента України провести , кацапам , в москві свій парад ... в кацапів істерика !
показать весь комментарий
08.05.2026 22:30 Ответить
Лизни ще раз потужному.Ішак дозволив повторяй постійно
показать весь комментарий
08.05.2026 22:31 Ответить
і до чого тут твій ішак?
це народ України ставить в нєудобноє палаженіє хла дєда кабаєва..
показать весь комментарий
08.05.2026 22:41 Ответить
Ага. Істерика. Регочуть до сліз.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:33 Ответить
скорее всего, перемирия не будет и дроны все равно полетят,
а на москву ничего не полетит, бо фламингов нет, а бриты не разрешат бить своими шторм шадоу
показать весь комментарий
08.05.2026 22:30 Ответить
Тобто, по манежній площі та інших локаціях, навколо красної, можна хєрачити? Чи то вава згадав свій зірковий час в квк?
показать весь комментарий
08.05.2026 22:31 Ответить
Невже в оточенні зеленого опудала не залишилось нікого, хто б міг сказати, що найвеличніший лідор всесвіту - відвертий дебіл? Чи він вважає, що навколо всі тупі і не розуміють, що даним указом цей покидьок прагне прикрити свій відвертий куколдизм? Дорослі дяді, які дали йому за щоку, лише поблажливо посміхаються з ідіота!
показать весь комментарий
08.05.2026 22:31 Ответить
ну вокруг действительно все тупые.
обыватели всего западного мира верят всему что он говорит

сегодня знакомый был удивлен узнав что у нас есть "добровольная" мобилизация с доставкой бусиком.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:35 Ответить
Хто вийде за межі квадрату, тому звІзда!.
Та й сирена може замкнути та завити. То буде парад з мокрими штанами. ))))
показать весь комментарий
08.05.2026 22:31 Ответить
ну хоть так, бл...
показать весь комментарий
08.05.2026 22:33 Ответить
Якби я не знала зелену мавпу, вирішила б, що маємо тролінг 80-го левела. Але, на жаль, я його знаю...
показать весь комментарий
08.05.2026 22:33 Ответить
гулаг переміг бухенвальд..
свято приближається..
хто не в квадраті, той не вип'є і не закусить..
показать весь комментарий
08.05.2026 22:34 Ответить
Квартал95 прикрив обісцяні ппеленки Зе смішною реплікою.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:35 Ответить
Обкурене чмо корчить із себе "героя". Бидло безтолкове є бидло і тут нічого не вдієш.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:36 Ответить
Вона і не здатна була ніхера зробити. Тому щоб не обісратись вирішив хорошу міну при поганій грі зображати.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:36 Ответить
обісцяли плєшивого...
вся рф пєщєра - негодує..
показать весь комментарий
08.05.2026 22:38 Ответить
Воно на сцені... Пожиттєво...
показать весь комментарий
08.05.2026 22:40 Ответить
За "пожиттєво"!
показать весь комментарий
08.05.2026 23:28 Ответить
Дивно, чому зелений мародер до сих пір своїми потужними указами не приєднав кацапію до України, не призначив себе президентом США або не ліквідував юань як валюту для міжнародних розрахунків? Впевнений, що племені зелених дегенератів зайде аж на раз!
показать весь комментарий
08.05.2026 22:41 Ответить
1.Голосував проти.2. Морально ненавиджу. 3.Неможу підтримувати. При наявностя в країні дермаковщини(вагнер,узурпація влади в країні) міндічщина( корупція,крадіжка грошей платників податків іврітами) неможна не використати ситуацію в яку загнала сама себе лаптестанія. "Поржем" А час прийде -спитаеме за все в т.ч. за кооператив "Династія"
показать весь комментарий
08.05.2026 22:42 Ответить
Березовый сок
Погано коли капітан КВН так і не зрозумів, що він президент України. Указ "хоч посміємося" він зміг видати, а відповісти на запитання "хто такий Вова для якого будують дім в Дінастії?" і досі боїться.

Вибачте, але не розділяю захвату від трешу. Це не стратегічне рішення, а демонстрація вічного гасла ССО ""У найскладніші часи ти ніколи не підімешся до рівня свого очікування, а впадеш до рівня своєї реальної підготовки". Якщо людину готували у Маслякова в КВК у Москві, то і результат відповідний.

Володимир Зеленський а про Династію щось скажете? А про вбивства військовослужбовців ТЦК? А про бусифікацію? Чи це не так смішно?
показать весь комментарий
08.05.2026 22:44 Ответить
звичайно тупий чорт не здогадався виторгувати полонених азовців
показать весь комментарий
08.05.2026 22:46 Ответить
Геніальний хід, всі у виграші - Трамп великий миротворець, ***** проведе парад, наш лідор показав свою надпотужність видавши указ, а барани отримали шоу навіть не підозрюючи що їх розвели як котят. Браво!
показать весь комментарий
08.05.2026 22:46 Ответить
а про тисячу полонених на обмін з рабсійських концтаборів..
спеціально забули сказати?
показать весь комментарий
08.05.2026 22:51 Ответить
Підор опівський,що по Азову чутно?Твій зеблан обісрався двічі за декілька днів і вида це за перемогу .
показать весь комментарий
08.05.2026 23:33 Ответить
еще один дебильный "ход"! неужели он думает что это "смешно"??? ***** уже завтра может запускать ракеты и когда они будут сеять смерть, украинцы тебе вспомнят твой идиотский "указ", Вова!
показать весь комментарий
08.05.2026 22:48 Ответить
ти ДЕБІЛ не здатний за 35 років вивчити мову ! які ходи читай Український Буквар !
показать весь комментарий
08.05.2026 23:30 Ответить
Стаття в газеті "Дзеркало тижня". 16 квітня 2025 р.
"Розпіарений наліт українських дронів на москву у березні виявився провальним.. Чому ? - Юрій Касьянов."

11 березня 2025 року на Москву летіло 400 українських безпілотників. Жоден з них не дістався до межі міста, кілька штук потрапили в житлові будинки, а залізничний переїзд і в автостоянку біля маркету. Витрати - близько 40 млн доларів (тільки на безпілотники), ефективність - практично нуль, крім піару в пресі і закритих на кілька годин аеропортів.

14 березня 2025 року на Москву летіло два десятки дронів, половина з яких перетнула кордон міста, а кілька штук залетіли за Садове кільце. І в тому, і в іншому випадку не були вражені якісь важливі об'єкти противника, частина безпілотників була збита, частина заглушена, проте очевидно, що другий наліт виявився більш успішним, ніж перший, хоча зовсім не був помічений "телемарафоном".
показать весь комментарий
08.05.2026 22:50 Ответить
Зелений блазень або гаєр у відповідь на приниження від Путіна і Трампа вдає наче це його власна гра. Коли кривлявся на сцені, було байдуже, але як громадянину мені соромно через такого президента.
показать весь комментарий
08.05.2026 22:54 Ответить
Найгірше, що зелений дебіл в силу своєї тупості навіть не усвідомлює, що він перетворив на посміховисько як себе, так і Україну
показать весь комментарий
08.05.2026 22:56 Ответить
Він якраз все прекрасно усвідомлює, а от його шанувальники, навіть з оглядом на 2026... То напевно клініка. А взагалі що можна чекати від людей які в основному виросли на КВК і пошлятини 95 кварталу.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:03 Ответить
Воно навіть не усвідомлює, що цим кривлянням показує, чого насправді варті його укази.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:14 Ответить
Ну договорились и договорились. Вся война такая. Не первый и не последний раз.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:03 Ответить
3,14 дєц !

все що завгодно, але ось такого шутовського "хеппі енду" цієї срані з парадом НЕ чекав !
.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:08 Ответить
"командовать парадом буду я !"

ЗЄльоний навіть літературну класику обісрати вміє !

уроди !!!!!

.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:10 Ответить
Тысяча пленных вернётся домой и это прекрасно. Указ не бить по параду, с учётом отсутствия смысла по нему бить, - отличный троллинг.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:12 Ответить
Детаких дебілів,як ти клонують?
показать весь комментарий
08.05.2026 23:35 Ответить
а що такого доброго для України зробив оркостан, що так потужно заслужив на такий геніальний указ? якщо нічого, то чому йому такі поблажки? якщо за 1000 наших полонених бійців? ну тоді так і напишіть - згодні, за своїх віддаємо ваших 1000 орків, щоб наш борщ не жерли, і маршируйте там до хоч до усрачки!
показать весь комментарий
08.05.2026 23:14 Ответить
Понти продовжуються! Сонцесяйний великодушно щось зволили дозволити пуйлу! Мабуть пуйло дуже довго кланявся і лобизав зелені черевики.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:14 Ответить
Я говорил, что оно зассыт отдать приказ на атаку.
Политически конечно обставлено красиво, но... Ссыкливаядипломатия.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:19 Ответить
Я не удивлён, единственное что может эта власть это ляпать языком
показать весь комментарий
08.05.2026 23:21 Ответить
Ми б все одно завтра не стріляли по мацьквє. Навіщо витрачати ракети і дрони на локацію, де найжирніше у світі ПРО/ППО ??? Усі летючі апарати було б збито. А цей Указ Президента України про дозвіл проведення пішої ходи орків у межах невеличкого квадрата з бруківкою - геніальне рішення. Указ пробив усю оборону кацапів одним вбивчим жартом. Цей трюк увійде в Історію на десятиліття !!! Авторові ідеї слід надати премію і державну нагороду. Путлєра репутаційно розмастили, як гавелдик посеред Великої зали Кремльффскава дварца сьєздофф.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:21 Ответить
Якби ти сраку собаці так гарно вилизав це б виглядало менш огидно.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:30 Ответить
за собачу сраку йому не заплатять, а це лайно тільки за гроші працює
показать весь комментарий
08.05.2026 23:40 Ответить
Це скажене виття усіх без винятку підарських тролів на ЦН --- як та солодка медова музика!!!


Цікаво, що в указі президента України скромно обійдено увагою те, що буде творитися за межами окресленого квадрату.

Зі. Ціни на 🍿 🍿 🍿 🍿 🍿 🍿 🍿 🍿 🍿 🍿 🍿 в Україні оновили свій максимум з часів Євро-2012.

СЛАВА УКРАЇНІ!
показать весь комментарий
08.05.2026 23:24 Ответить
Воно паради свинособакм проводити дозволяє. Паталогічний клоун в кріслі презЕдента. Воно мабуть дійсно вважає що видало смішну репризу.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:26 Ответить
Не тільки парад провести, а ще й 10 та 11 передислокувати всі стягнуті до москви ППО! Хер тепер використаєш момент їх відсутності на важливих обʼєктах. Стратєх *уєв!
показать весь комментарий
08.05.2026 23:28 Ответить
А как дысал, как дысал..
показать весь комментарий
08.05.2026 23:30 Ответить
Писяграй висцався ***** у пику, та повертає до дому тисячу полонених солдат. Але у бiльшостi коментарiв тут знов зрада. Iнодi здається тут 90 вiдсоткiв коментаторiв сидять на Лахтi.
показать весь комментарий
08.05.2026 23:30 Ответить
Азовців повернуть?Ні?Іди накуй тупий уйопок
показать весь комментарий
08.05.2026 23:39 Ответить
всю ботоферму підняли в ружйо. адміни видаляйте зелених ботів, їх дуже багато
показать весь комментарий
08.05.2026 23:33 Ответить
Мінські угоди, які зупинили кацапську навалу це було ******. Бидлячий гумор замість миру - це потужно і прекрасно!
показать весь комментарий
08.05.2026 23:35 Ответить
да, макнули нас в лайно конкретно