10157 відвідувачів онлайн
14 958 56

ДБР повідомило про підозру Тупицькому

ДБР повідомило про підозру Тупицькому

Слідчі ДБР повідомили про підозру судді Конституційного Суду України, який здійснює адміністративні функції його Голови, в скоєнні кримінальних злочинів проти правосуддя, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України (завідомо неправдиві показання, з'єднані зі штучним створенням доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від дачі показань).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДБР.

"Нехтуючи вимогами Конституції України та положеннями Кримінального процесуального кодексу України, діючи з метою перешкоджання встановленню істини у кримінальному провадженні у якому він є підозрюваним, цей суддя продовжує прибувати на робоче місце, перешкоджати установленню істини у кримінальному провадженні, наданню його підлеглими документів на запити органу досудового розслідування та явці осіб за повістками слідчого", - йдеться в повідомленні.

У ДБР зазначили, що більше того, Голова КСУ після повідомлення про підозру імітує її невручення, ненабуття статусу підозрюваного, відвідуючи робоче місце.

"Секретаріат КСУ фактично перетворено на юридичну фірму його Голови, оскільки останній готує, друкує, реєструє, відправляє документи для Голови Суду, які не мають жодного відношення до конституційного судочинства, а лише пов’язані з його участю в кримінальному провадженні", - додали в ДБР.

"З огляду на суспільний резонанс щодо кримінального провадження, у якому судді Конституційного Суду України та його Голові повідомлено про підозру, інформуємо, що слідчими Державного бюро розслідувань з суворим дотриманням вимог чинного законодавства України вживаються вичерпні заходи для забезпечення виконання Указу Президента України від 29 грудня 2020 року № 607/2020, згідно з яким останній протягом двох місяців не має права виконувати повноваження судді Конституційного Суду та його Голови та перебувати в приміщенні зазначеного суду", - наголосили в ДБР.

Зауважується, що іншим чином, ніж шляхом відсторонення від посади судді КСУ й одночасно його Голови, неможливо запобігти ризикам впливу останнього на інших свідків у цьому кримінальному провадженні – співробітників КСУ, перешкоджання наданню ними документів на запит слідчого, явки на допит тощо.

Нагадаємо, 29 грудня президент України Володимир Зеленський на 2 місяці відсторонив від виконання обов'язків главу Конституційного Суду Олександра Тупицького. Пізніше Конституційний Суд повідомив, що проведе спецзасідання через відсторонення Тупицького. Указ Зеленського про відсторонення Тупицького Конституційний Суд вважає юридично нікчемним і вимагає його скасувати.

5 січня судді Конституційного Суду провели збори і затвердили спільну заяву, в якій нагадали, що основи і порядок звільнення судді КС або припинення його повноважень визначено Конституцією.

6 січня стало відомо, що глава КС Олександр Тупицький відпочиває на королівської віллі в ДубаїМедіа з'ясували, що добова оренда вілли в готелі Kempinski Palm Jumeirah - 300 тисяч гривень. 12січня пресслужба Суду повідомила, що відпочинок Тупицького в ОАЕ коштує 242,1 тис. грн, йогозарплата за грудень повністю покриває цю суму.

Топ коментарі
+27
А Татарову, Портнову, Ермаку не хочет объявить?
Прикроют все Тупицким?
показати весь коментар
19.01.2021 13:31 Відповісти
+16
За последние 7 лет НИ ОДИН судья не присел до буцегарни. Большинство из них, дорвались до корыта ещё при ПроФФесоре. Выводы делайте сами
показати весь коментар
19.01.2021 13:46 Відповісти
+13
Чомусь зелебобіки не переймались порушенням Конституції, коли розпускали раду попередньої каденції.
показати весь коментар
19.01.2021 13:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хтось може сказати, когось посадили з одіозних за останні роки? Чи все на гальмах було спущено?
показати весь коментар
19.01.2021 13:31 Відповісти
А ви хіба не чули, як тривав процес над корупціонеркою прибиральницею бабою Розою з Кабміну, котра вкрала тряпку і чим нанесла шкоду бюджету країни?
показати весь коментар
19.01.2021 13:35 Відповісти
Так наверняка суд был закрытым.Статья то ведь расстрельная.
показати весь коментар
19.01.2021 16:55 Відповісти
"Пренебрегая требованиями Конституции Украины и положениями Уголовно-процессуального кодекса Украины, действуя с целью препятствования установлению истины в уголовном производстве в котором он является подозреваемым, этот судья продолжает прибывать на рабочее место, препятствовать установлению истины в уголовном производстве, предоставлению подчиненными документов по запросам органа досудебного расследования и явке лиц по повесткам следователя" - Мы все учились понемногу чему-нибудь и как-нибудь (с)
показати весь коментар
19.01.2021 17:20 Відповісти
То ты може с Кнессетом попутал? Откуда в Украине уборщицы бабы-Розы?
показати весь коментар
19.01.2021 17:19 Відповісти
За последние 7 лет НИ ОДИН судья не присел до буцегарни. Большинство из них, дорвались до корыта ещё при ПроФФесоре. Выводы делайте сами
показати весь коментар
19.01.2021 13:46 Відповісти
"За последние 7 лет"? А кого именно из судей вообще когда-либо садили в Украине? Огласите весь списочек пожалуйста.
показати весь коментар
19.01.2021 17:07 Відповісти
Некоторым головы отрезали (в Харькове было)
показати весь коментар
19.01.2021 17:20 Відповісти
так а Колядник? (Зварич) той таки ж сів сидів, відсидів. ..
показати весь коментар
19.01.2021 21:03 Відповісти
а ще деяких судів вбили.... не Павліченки.
показати весь коментар
19.01.2021 21:04 Відповісти
Спектакль написанный портновым для шавки членограя 🤢🤡
показати весь коментар
19.01.2021 14:26 Відповісти
ЛК , со времен петра , в нашей стране каста неприкасаемых разрослась до неприличных размеров ( даже воры и авторитеты стали неподсудными ) , при зеленых ничего не изменилось в лучшую сторону
показати весь коментар
19.01.2021 16:26 Відповісти
Не при зеке-януковоще, а именно - "при петре".
Примитивная методичка у тебя, вновь прибывшего на цензор "андрея андрея".
показати весь коментар
20.01.2021 08:07 Відповісти
А Татарову, Портнову, Ермаку не хочет объявить?
Прикроют все Тупицким?
показати весь коментар
19.01.2021 13:31 Відповісти
А ще є сер Собачий-рот, його теж треба рятувати.
показати весь коментар
19.01.2021 13:39 Відповісти
Воно вже на ЦПК в суд подало.
Хоче, щоб зеленські Вовки спростували факт спільної прес-конференції тупого собачого рота із Деркачем?

"Народний депутат від "Слуги Народу" Олександр Дубінський подасть позов проти "Центру протидії корупції" за звинуваченнями у державній зраді через "листи до Міністерства фінансів США з проханням накласти санкції проти нього"

Про це заявила його адвокатка Тетяна Костіна, передає https://hromadske.ua/posts/advokatka-dubinskogo-porivnyala-cpk-iz-yanukovichem-i-zayavila-sho-pozivatimetsya-proti-nih-cherez-derzhzradu Hromadske .
За словами Костіної, факти, які "Центр протидії корупції" наводив у зверненні до американського відомства, є "брехливими" - зокрема те, що Дубінський вступив у змову з народним депутатом Андрієм Деркачем і намагався чинити вплив на виборчу кампанію у США."
показати весь коментар
19.01.2021 13:50 Відповісти
сашко в мережу виклав фото, як він та деркач фоткались разом з Руді десь під Києвом, саме руді був автором сценарія, сьогодні останній день для амністія. від Трампа, будемо наблюдати с и Одне цікавить - хто заплатив їм гроші - сашко ж безплатно не працює, он за фейк з автобусом він півляма здер з Янека.
показати весь коментар
19.01.2021 16:54 Відповісти
Що за історія з автобусом?
показати весь коментар
19.01.2021 17:15 Відповісти
янукович попросив Ігоря Валерійовича про допомогу під час майдану. І.В. погодився та направив на допомогу крупного спеціаліста по чорному піару мамкиного сашка. Останній придумав фейк, що на майдані є пересувний бордель - автобус. мамкин сашко здер з янека за це та інші фейки 500 000 дол.
показати весь коментар
19.01.2021 21:48 Відповісти
так эти трое и обьявляют тупицкому...шоб самим не обьявили.
показати весь коментар
19.01.2021 13:39 Відповісти
ишак рвет очко, что бы в КС поставить своего председателя. импичмент приЗЕденышу должен подтверждать КС.
показати весь коментар
19.01.2021 13:34 Відповісти
какой импичмент ? янек от одного яйца на землю грохнулся , а это ссср"лоо ( кам бэк ту-ту СССР " в законе " ) и подавно в штаны наложет !
показати весь коментар
19.01.2021 19:35 Відповісти
Йой! Почались посадки!!! Йой, ґвалт! А що там із Татаріновим і Вовком?
показати весь коментар
19.01.2021 13:36 Відповісти
А як ся мають Штепа, Єфремов та інші?
показати весь коментар
19.01.2021 13:39 Відповісти
ШТА?!
показати весь коментар
19.01.2021 13:52 Відповісти
Чомусь зелебобіки не переймались порушенням Конституції, коли розпускали раду попередньої каденції.
показати весь коментар
19.01.2021 13:36 Відповісти
і що там було порушено?
показати весь коментар
19.01.2021 13:44 Відповісти
Ми це питання на ЦН обговорювали півтора року тому. Мені лінь Вам пояснювати в 105 раз. Вибачте.
показати весь коментар
19.01.2021 13:51 Відповісти
криворожские VS донецких... тупое шоу от квартала
показати весь коментар
19.01.2021 13:41 Відповісти
Бондарєнчисі коли об'явите підозру? Єрмаку? Ківі? Медведчуку? Бужанському?
показати весь коментар
19.01.2021 13:43 Відповісти
ты с дуба рухнул? конечно же нет
показати весь коментар
19.01.2021 13:45 Відповісти
эти и другие замечательные вопросы в новой книге в.а.зеленского "никогда!"
показати весь коментар
19.01.2021 13:47 Відповісти
Мертвечуку підозру потрібно було висувати в 2014-2016 роках, а не чекати поки ця істота розжиріє, підніме носа, прибере до рук телеканали, ринок СПГ і виведе свою срану партію на 2-ге місце в парламенті.
показати весь коментар
19.01.2021 13:47 Відповісти
ще не запізно .
показати весь коментар
19.01.2021 14:02 Відповісти
заплутався це зрада чи перемога?
показати весь коментар
19.01.2021 13:43 Відповісти
Ой, після кількох десятків справ проти Пороха цьому ДБРу віри не має!
Їх самих судити треба.
Іде планомірне захоплення влади Зеленським. Скоро у нас буде друга Білорусь. Там теж з Конституційним судом у 90-ті розібралися.
показати весь коментар
19.01.2021 13:45 Відповісти
Цим суддям минула влада призначила довічне утримання 600 тис грн така мальдівська судова реформа.
показати весь коментар
19.01.2021 13:46 Відповісти
Я правильно понимаю, что преЗЕдент, сразу после вступления в должность, отменил эти перегибы "мальдивской судебной реформы"?...
показати весь коментар
19.01.2021 13:50 Відповісти
не шатайте будку!
показати весь коментар
19.01.2021 13:51 Відповісти
А у нас по конституции запрещено принимать законы снижающие уровень социальной защищенности граждан. Поэтому такой закон или указ был бы тут же опротестован прокуратурой или отменен тем же КС.
показати весь коментар
19.01.2021 13:53 Відповісти
Який президент ,і що він скасував? Жоден з них навіть не поміняли ригівських суддів призначених несудимим ,бо вони вваждали що то ручні судді а вони виявились ручні тільки не їхньої руки.
показати весь коментар
19.01.2021 13:56 Відповісти
До речі зеленський намагався скасувати їхнє утримання на період карантину і отримав рішення що це не конституційно.Вся країна може отримувати менше і сидіти без грошей окрім суддів бо це по потроховій реформі не конституційно.
показати весь коментар
19.01.2021 14:00 Відповісти
ох блін, ти ще й зєлєбобік! і як воно пагодка в Сінгапурі?
показати весь коментар
19.01.2021 17:22 Відповісти
Якщо до тебе ще не заходила медична сестра то ти звернувся не за адресою.Я не голов -лікар вашого дурдому,ти помилився адресою свинорилий песобот.
показати весь коментар
19.01.2021 17:29 Відповісти
Блин, человек только вернулся из отпуска. Весь на расслабоне и приятных воспоминаниях. И на тебе - не успел одуплиться и тут такая полянка. Нелюди!
показати весь коментар
19.01.2021 13:51 Відповісти
Махровое беззаконие.
показати весь коментар
19.01.2021 13:54 Відповісти
"Страшно,аж жуть!" (с)
показати весь коментар
19.01.2021 14:09 Відповісти
ДБР повідомило про підозру Тупицькому - Цензор.НЕТ 9152
показати весь коментар
19.01.2021 14:12 Відповісти
Бандитизм в законе. Одни бандиты смещают других, в расчете на то, что старых бандитов не любят больше, чем "новых". Не хочу никого огорчать, но "новые" бандиты куда более бандитские, чем старые.
показати весь коментар
19.01.2021 14:22 Відповісти
ПІсля того як Зелений посадить у крісло голови КСУ людину Єрмака, вони признають саму Україну неконституційною і повернуть УРСР.
показати весь коментар
19.01.2021 14:26 Відповісти
он не придёт.
показати весь коментар
19.01.2021 15:31 Відповісти
Протигази українського виробництва. Поставки по всій Україні. Приймаємо участь у тендерних процедурах (державних закупівлях). Повний пакет дозвільних документів https://czkr.com.ua/protygazy
показати весь коментар
19.01.2021 15:59 Відповісти
известно , что в США в 30-е годы смогли побороть мафию " случайными " пулями в лоб ... Георгий Константинович - людожер , конечно , но в Одессе после войны ничего лучшего , чем пулю бандитам не предложил , быстро и радикально ... в ситуации , когда судейские кланы ничем не ограничены ни законодательно , ни финансово ( зарплаты по 250 тыс гр , пенсии по 67 тыс гр ) ,при таком безграмотном ," пластелиновом " парламенте и , так званому , ********* коллапс и полное разрушение государства Украина неизбежны .. беззаконие - это то , что уничтожило Рим , Византию и 3-й Рейх... думайте!
показати весь коментар
19.01.2021 19:22 Відповісти
а чего жалеть, посидишь лет 14 , как ходарковский и выйдешь героем