12856 відвідувачів онлайн
5 738 32

В "Укрексімбанку" відсторонили голів департаментів безпеки та інформполітики

Про це повідомила радниця голови Офісу президента України, член Наглядової ради "Укрексімбанку" Вікторія Страхова, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Пікалов і Тельбізов відсторонені - вони не в підпорядкуванні наглядової ради, їх відстороняє менеджмент", - повідомила Страхова.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 4 жовтня журналісти "Схем" прийшли на інтерв'ю до голови правління державного "Укрексімбанку" Євгена Мецгера. Йому не сподобалося одне із запитань - і в оператора силоміць забрали техніку і видалили запис, а журналістів намагалися не випускати з кабінету. "Укрексімбанк" тепер стверджує, що розмову з журналістами лише перервали, та й то тому, що виявилося, що працівники ЗМІ намагалися заволодіти банківською таємницею. Сам Мецгер називає те, що трапилося, "провокацією". Тим часом справу про перешкоджання роботі журналістів розслідує Офіс генпрокурора, також те, що трапилося, розгляне комітет ВР з питань свободи слова.

Пізніше "Схеми" змогли відновити видалене відео і показали кадри нападу.

Голова правління "Укрексімбанку" Євген Мецгер написав заяву про складання повноважень на період розслідування. Пізніше наглядова рада "Укрексімбанку" відсторонила голову правління.

Топ коментарі
+8
ааа... "отстранили"...))) это много, это даже больше чем объявили выговор...строгий...)))
жестоко так... изверги)))
показати весь коментар
06.10.2021 17:41 Відповісти
+8
Відсторонили через професійну непридатність(не зуміли почистити пам'ять
відеокамери)
показати весь коментар
06.10.2021 17:41 Відповісти
+7
Тут не стільки дибілізм навіть, скільки впевнененість в свою безкарність, що їх відмажуть і т.п. Вони спіймали бога за бороду з цим Зеленським і їм все пох.
показати весь коментар
06.10.2021 18:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ааа... "отстранили"...))) это много, это даже больше чем объявили выговор...строгий...)))
жестоко так... изверги)))
показати весь коментар
06.10.2021 17:41 Відповісти
Дебілів які не знають що інформацію з носіїв зтирають записом нової інформації, а не видаленням заголовків файлів потрібно взагалі посадити. Як такі люди могли відповідати за безпеку та ІТ?
показати весь коментар
06.10.2021 18:25 Відповісти
а может наградить? )))) именно благодаря им стала доступна эта информация... (им теперь правда лучше по-тихому эмигрировать и сменить фамилию и внешность))))) ибо тупые жабы захотят на них отыграться)
показати весь коментар
06.10.2021 18:34 Відповісти
Вони виконали наказ дослівно. Їм сказали витерти вони витерли - вони молодці.
А от той хто віддав наказ відбирати майно в журналістів, і виконував цей наказ - заробили строк.
показати весь коментар
06.10.2021 19:55 Відповісти
и опять я спорить не буду ))))
показати весь коментар
06.10.2021 20:32 Відповісти
Наврят. Журналісти знали з ким мають справу і одночасно писали копію в "облако".
показати весь коментар
06.10.2021 22:23 Відповісти
Вот и "разобрались как следует" и "наказали кого попало".
показати весь коментар
06.10.2021 20:37 Відповісти
Обідело, да, Ігорьонь?).
Чув про таку хрєнь, як мобільний інтернет та "облако"? Так, що стирай хоч кувалдою, а копія вже в хмарах лежить).
показати весь коментар
06.10.2021 22:21 Відповісти
Яке облако для запису на відеокамеру?
показати весь коментар
07.10.2021 18:18 Відповісти
Відсторонили через професійну непридатність(не зуміли почистити пам'ять
відеокамери)
показати весь коментар
06.10.2021 17:41 Відповісти
ужас, а к кормушке яйцами приросли, режут по живому
показати весь коментар
06.10.2021 17:42 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2021 17:43 Відповісти
...хоча повинні були уже сидіти в СІЗО разом з своїм начальником...
показати весь коментар
06.10.2021 17:45 Відповісти
Зеля чемпион даже Кучму батька олегархии пабедиль...
показати весь коментар
06.10.2021 17:46 Відповісти
Предлагаю всем вкладчикам забрать все вклады из этого дерьма...
показати весь коментар
06.10.2021 17:46 Відповісти
А что толку? Нужно гнать с работы, и не по "собственному", а по конкретной статье за превышение полномочий.
показати весь коментар
06.10.2021 17:52 Відповісти
Смотрю я на этого Пикалова и понимаю, что великие Авицена и Гиппократ были правы в своём утверждении Они настаивали на том, что плешь (лысина) это естественный процесс превращения головы в жопу. Разница в том, что Авицена утверждал, что сначала голова плешивого превращается в жопу, а потом в жопу по её внутреннему содержание, а вот Гиппократ настаивал, что сначала голова превращается в жопу по внутреннему содержанию, а уж потом превращается в жопу по виду.

Надо быть полным дебилом, что бы не понимать того, что писать тебя будут с разных ракурсов и с дублированием.
показати весь коментар
06.10.2021 17:52 Відповісти
Тут не стільки дибілізм навіть, скільки впевнененість в свою безкарність, що їх відмажуть і т.п. Вони спіймали бога за бороду з цим Зеленським і їм все пох.
показати весь коментар
06.10.2021 18:04 Відповісти
ЗЕлені давно "бєрєга попуталі", як Трухіна відмазали, так тепер і далі бикують, "бульдоги" препіздєнта.
показати весь коментар
06.10.2021 18:51 Відповісти
Мыслить не трудно,если есть чем....у 70% жителей планеты,вместо мозгов-майонез...
показати весь коментар
06.10.2021 17:58 Відповісти
Так ось чому серед суддів так багато "мама русскя, папа юрист".
показати весь коментар
06.10.2021 19:36 Відповісти
Небось за то, что файлы не смогли удалить, а не за то, что журналистов буцали.
показати весь коментар
06.10.2021 18:41 Відповісти
Якби плівки не збереглися, то і далі б бикували, ще й Подоляка з поЗЕтивними блохєрамі підключили б.
показати весь коментар
06.10.2021 18:50 Відповісти
Вот поэтому Схемам и нужно было сутки подождать, чтобы замазалось как можно больше))) Поспешили они с видео.
показати весь коментар
06.10.2021 19:04 Відповісти
А Женю Мецгера відмаже жОПа, бо він кум ЗЕдєнта та відмиває бабло через власний банк "Великого крадівництва". Своїх - нє трогаєм .
показати весь коментар
06.10.2021 18:48 Відповісти
Посмотрите на эти интерьеры, просто максимальное жлобство
показати весь коментар
06.10.2021 19:08 Відповісти
Люди!!! Що ж це робиться!!! Двох щирих українців, патріотів, Пікалова і Тельбізова відсторонили від робити! Рятуйте!!!
показати весь коментар
06.10.2021 19:23 Відповісти
за то что флешку плохо отформатировали? вообще удивляюсь как они не выбросили её в унитаз...
показати весь коментар
06.10.2021 19:33 Відповісти
Ті глави департаментів більше на вишибал схожі, ніж на цивілізованих держслужбовців. Власне, коли американці дослідили так звану російську мафію у Нью-Йорку виявилось, що 80% жиди. Адєсіти, в основному. Таке враження, що чим південніші українські міста, тим більше там цих "веселих ребят".
показати весь коментар
06.10.2021 19:34 Відповісти
Володь выруби его пожалуйста! 😂😂😂Голова правління державного банку так вирішує питання. Красави!
Ось це початок кінця для кодлана
показати весь коментар
06.10.2021 19:34 Відповісти
Надо остранить кума Заленского - Мецгера, а не этих всех стрелочников.
показати весь коментар
06.10.2021 22:06 Відповісти
Вот это правильная быстрая реакция.
показати весь коментар
07.10.2021 06:45 Відповісти