9544 відвідувача онлайн

Свириденко повідомила послам G7 про новий законопроєкт президента про незалежність антикорупційної інфраструктури

Свириденко і Качка зустрілисьз послами

Прем`єр-міністр Юлія Свириденко провела зустріч послам країн G7 стосовно антикорупційної політики нового уряду.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Свириденко повідомила послам про налаштованість уряду на нульову терпимість до корупції, що знайде відображення у програмі дій Кабінету Міністрів, а також рішення президента Володимира Зеленського подати новий законопроєкт для посилення незалежності антикорупційних органів.

"Сьогодні ж президент України ухвалив рішення — подати новий законопроєкт, який не лише усуне всі наявні розбіжності, а й посилить незалежність антикорупційної інфраструктури", – написала Свириденко у телеграм-каналі.

"Особливо важливо, що ці зміни унеможливлять будь-який вплив з боку ворога та будь-яке втручання в роботу правоохоронних органів, зокрема НАБУ і САП", – додала прем’єрка.

Скандальний закон № 12414 щодо НАБУ і САП

Нагадаємо, 22 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт 12414, який ліквідує незалежність НАБУ та САП.

Ввечері його підписав президент Зеленський.

Директор НАБУ Семен Кривонос закликав президента не підписувати цей законопроєкт, оскільки це переведе НАБУ та САП в залежний режим.

У Дніпрі люди вийшли на акцію проти ухвалення Верховною Радою законопроєкту №12414, що фактично означає ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Також у Києві розпочалась акція протесту.

У відеозверненні Зеленський згодом заявив, що антикорупційна інфраструктура в Україні працюватиме. 23 липня Закон про обмеження повноважень НАБУ та САП набув чинності.

Згодом президент України Володимир Зеленський повідомив, що 23 липня зібрав усіх керівників правоохоронних та антикорупційних органів та домовився з ними про конструктивну роботу.

Топ коментарі
+38
Дооо, незалежність скасували за 1 день, а тепер будуть фейково відновлювати рік. За цей час прикриють всі справи проти "своїх".
показати весь коментар
23.07.2025 23:57 Відповісти
+32
Тобто з послами також вирішили поспілкуватись "на дурачка"?!
Підпорядкував Генпрокурору незалежні структури, щоб потім знову зробити їх незалежними?
Політика "я не лох" в усій красі
показати весь коментар
23.07.2025 23:57 Відповісти
+30
"Особливо важливо, що ці зміни унеможливлять будь-який вплив з боку ворога Джерело: https://censor.net/ua/n3564959
ННапевне Єрмака з Татаровим усунуть від ручного управління цими структурами. 🤔 Але так відверто про своїх корєшів Зєлєнскій ще не висловлювався. 😜
показати весь коментар
24.07.2025 00:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
***** ? ))
показати весь коментар
23.07.2025 23:53 Відповісти
"Особливо важливо, що ці зміни унеможливлять будь-який вплив з боку ворога Джерело: https://censor.net/ua/n3564959
ННапевне Єрмака з Татаровим усунуть від ручного управління цими структурами. 🤔 Але так відверто про своїх корєшів Зєлєнскій ще не висловлювався. 😜
показати весь коментар
24.07.2025 00:07 Відповісти
Так, за цій шкандаль мають політити голови Ермака і Татарова - бо пацані оборзелі

ЕРМАКА І ТАТАРОВА на гиляку або у відставку
показати весь коментар
24.07.2025 00:19 Відповісти
І під розслідування НАБУ підпадає ВОНА САМА - СЛАВА МОЇМ РІДНИМ ДАЛЕКИМ УКРАЇНЦЯМ , ЇХНІМ ДІТКАМ СТУДЕНТАМ ,СЛАВА ВОЇНАМ
ВИ НЕ ВТРАТИЛИ ТОГО ВАЖКОГО ШЛЯХУ ДО ВОЛІ ЯКИМ ПРОЙШЛИ ВАШІ БАБУСІ ДІДУСІ ПРАДІДИ ПРАБАБУСІІ
показати весь коментар
24.07.2025 01:16 Відповісти
Та що тепер говорити6 САМА ЮЛЯ ТІМАШОКА просрала своє політичне майбутнє вже навіки.
Але й це ще далеко не все . Слуги зільоногнидні рванули на моря 6 радіючи що й кожного з них корупційна справа вже їм не погрожує , та так саме ті котрі таки повернулися до зали госовувати за бабло , Арахамію теж купили їх повернути. А тепер їх повернеться ще менше , поперше зі страху, та й вже не вистачить голосів якщо закон новий буде лажовай атмазкай

СЛАВА УКРАЇНЦЯМ З УСІХ ПРОТЕСНИХ МІСЦЬ УКРАЇНИ - ВОНИ СДЄЛАЛИ МАРОДЕРАТ
показати весь коментар
24.07.2025 01:49 Відповісти
Step by step - зараз хороша нагода прибрати Ермака з татаровим, якщо у ЗЕ Є ЧУЙКА.
Ми таке проходили з першим звільненням Фіцо при Президенте Киске
показати весь коментар
24.07.2025 08:27 Відповісти
ідіотські виправдання ЗЄлі та його халдєїїв від качка малюка до свіріденко в очках про вплив на НАБУ ворогів нагадали пісню

Із сиром пироги

дьошево, хоботови !

.
показати весь коментар
24.07.2025 00:25 Відповісти
ця історія дуже дорого коштуватиме ЗЄлі:
втрата доовіри еліти та виборців Заходу, падінння рейтинга в Укрраїїнні і, не виключео, падінння самого режиму

.
показати весь коментар
24.07.2025 00:28 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2025 00:35 Відповісти
С тюардеса агента завгоспа
показати весь коментар
24.07.2025 06:26 Відповісти
Знає кішка, чиє сало з'їла.
показати весь коментар
23.07.2025 23:54 Відповісти
показати весь коментар
23.07.2025 23:56 Відповісти
Судячи з фото - ні ! У цієї породи очі червоні коли злиться , а коли жовті - йому все по барабану .
показати весь коментар
24.07.2025 01:57 Відповісти
це британська порода таббі
симпотюха
показати весь коментар
24.07.2025 03:09 Відповісти
це британська короткошертна. А "таббі" - це кішки, для яких характерні плями, смуги та інші смугоподібні візерунки на шерсті й характерний знак у вигляді державного герба України на лобі.
показати весь коментар
24.07.2025 04:07 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2025 04:26 Відповісти
ось це таббі. Його звуть Смокі. І він не британець.
показати весь коментар
24.07.2025 04:31 Відповісти
Я так розумію, що всі дії НАБУ, відносно того ж Чернишов, Міндіча і т.д, то все це було зроблено "агентами кремля"? А тепер, коли приймуть новий закон, то вони виходить і не винуваті ні в чому? А якщо, хтось не вірить, то не хай спробує довести це?
показати весь коментар
23.07.2025 23:56 Відповісти
все буде на контролі у кравченка, тобто за чернишова і міндіча буде віддуватись молочний.
показати весь коментар
23.07.2025 23:59 Відповісти
показати весь коментар
23.07.2025 23:57 Відповісти
Тобто зараз швидко нищать справи ?
показати весь коментар
24.07.2025 00:21 Відповісти
справа міндіча
показати весь коментар
24.07.2025 00:49 Відповісти
Цікаво https://youtu.be/cWsTiqvLUNk?si=75SeSxINTewc9O48
показати весь коментар
24.07.2025 00:58 Відповісти
Загородній дуре розумний але занадто гнучкий , скоро йому треба визнчатися - бо ця історія з закорупційним перворотом скоро стане смердючим знаком для працюючих на ЄрмакоМарафеті
показати весь коментар
24.07.2025 01:32 Відповісти
Ситуацію з політичним кризісом підготували зовні , тобто з мацкви . Вони вміють робити перевороти у країнах. Тобто ермак з Татаровим це зробили, і рвануть на Багами з грошима.
їх треба арештовати - а Малюк не розуміє того
показати весь коментар
24.07.2025 08:32 Відповісти
На Майдан вони, як завжди, не розраховували. Пращіталісь московські воші
показати весь коментар
24.07.2025 10:21 Відповісти
В Україні ще і своїх вошей досталь . І деяки партії все пробують зробити майдан. А тут Зе , дурачок, повівся на Ермака з татаровим.
Мені подобаються націоналісти - вони сказали що доки воюють у інтригах участь не беруть
А усі інші партії імені своїх олігархів тількі і мріють про кризу.
показати весь коментар
24.07.2025 16:26 Відповісти
Знову якість наперстки хочуть підготувати
показати весь коментар
23.07.2025 23:57 Відповісти
А тепер слідкуйте за руками! Декілька місяців будуть розробляти-переробляти і намагатись забалакати цю тему! А там і не згадає вже ніхто про це.. А тим часом татаров з єрмаком порозгоняють усі колективи у НАБУ та САП !
показати весь коментар
23.07.2025 23:58 Відповісти
Усі корупційні справи уже розслідувані і в процесі збору доказової бази злиті. Доказова база буде знищена чи знівельована привладними корупціонерами-фігурантами, самі вони втечуть при потребі.
За таку загальнодержавну корупційно-реваншистську диверсію малишу варто пропелер карсона вставити де його не мало б бути і впаяти десяточку під час війни.
показати весь коментар
24.07.2025 10:28 Відповісти
зельоні ******** вважають що всі навколо дебіли
показати весь коментар
23.07.2025 23:58 Відповісти
Особливо важливо, що ці зміни унеможливлять будь-який вплив з боку ворога та будь-яке втручання в роботу правоохоронних органів, зокрема НАБУ і САП Джерело: https://censor.net/ua/n3564959

Це вона про втручання зеленського?
показати весь коментар
24.07.2025 00:00 Відповісти
Ця шаболда з банди наперсточників не хоче пояснити чому не можна було просто внести відповідні правки у ВЖЕ діючий закон про НАБУ?

"Особливо важливо, що ці зміни унеможливлять будь-який вплив з боку ворога та будь-яке втручання в роботу правоохоронних органів, зокрема НАБУ і САП", - додала прем'єрка."

Джерело: https://censor.net/ua/n3564959
показати весь коментар
24.07.2025 00:00 Відповісти
А як же Зе може пояснити , якщо він закон не писав? Це зробив Ермак з Татаровим, а Зе підписав
вважаю що настав час звільняти Ермака і Татарова за підставу президента і України перед ЕС.
показати весь коментар
24.07.2025 00:24 Відповісти
"Царь хароший, баяре плахие"?
показати весь коментар
24.07.2025 01:16 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2025 05:22 Відповісти
!‼️ Відмивання коштів на фортифікаціях на Харківщині та Чернігівщині.

https://t.me/gononstopukraine/4444 #новина: у Чернігівській області виявили злочинну схему по відмиттю коштів на будівництві фортифікаційних споруд на кордоні з РФ та Білоруссю.

Бюджети на фортифікацію та відновлення виділяються суттєво завищені, уже з урахуванням так званих "відкатів"

👥Хто розкрадає?

Причетна перший віцепрем'єр-міністр Юлія Свириденко та її рідний брат Віталій Свириденко.

Відкатна схема реалізується із залученням місцевих чиновників, у кожного з яких своя "роль" та своя "доля". Мова йде про голову Чернігівської ОДА Вячеслава Чауса, його заступника Костянтина Мегема та начальника Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Ярослава Слєсаренко.

Всі технічні моменти вирішую "касир" та заступник голови ЧОДА Дмитро Синенко.

💁🏻‍♀️Цікавий факт, що призначення Вячеслава Чауса на посаду голови ОДА відбулось у серпні 2021 року, якраз в той час, коли Юлія Свириденко займала посаду Заступника Керівника Офісу Президента України.

Інших фігурант Слєсаренко проходить про розкрадання коштів на суму 37 млн грн

🖇️Пов'язані справи. У Харківській області ситуація не краща, а навіть гірша, адже голова ХОВА Синєгубов разом із прибічниками систематично розкрадає кошти на побудові фортифікацій, що призвело до їх відсутності та частковому успіху військ рф на кордоні.

📹Більше у https://youtu.be/Ys9HSzk1K2Q?si=TsVb0Sbs-hZ7-AUG ВІДЕО

За вказаними фактами ми подали заяву та вже Київською обласною прокуратурою внесено відомості до ЄРДР 42024110000000185 за ч. 1 ст. 212 ККУ
показати весь коментар
24.07.2025 01:12 Відповісти
Не треба цього наїбалова. Просто скасуйте 12414.
показати весь коментар
24.07.2025 00:01 Відповісти
і не "сьогодні ж", а на позавчора

або, пані Свириденко, прем'єрствовати будете з Кілєй Азіровим
показати весь коментар
24.07.2025 00:11 Відповісти
👍
показати весь коментар
24.07.2025 00:25 Відповісти
А так можна було? Ця ж Свириденко, не двлі, як сьогодні зранку переконувала, що то офігенний закон депутати прийняли. А шо сі стало? 😲. А що з мармизою? 😲 А де той Сірко сліпий, у якого очі Свириденчиха позичила? 🤔 У цій історії власне лише Сірка і жаль.
показати весь коментар
24.07.2025 00:02 Відповісти
А Свириденко на гиляку
показати весь коментар
24.07.2025 00:26 Відповісти
Посадити на ***** , чи підчепити? 🤔
показати весь коментар
24.07.2025 00:29 Відповісти
Якщо пан має час і натхнення
показати весь коментар
24.07.2025 00:32 Відповісти
Часу обмаль, з натхненням - проблеми. І до лісу зараз стосунку не маю. 😜
показати весь коментар
24.07.2025 00:40 Відповісти
В цьому законі саме головне - це те, що підозри вищим посадовим особам, і усім чиновникам ОП від Єрмака до прибиральніці, має вносити тільки генпрокурор. Який, нагадаю, призначається Зе.
показати весь коментар
24.07.2025 00:04 Відповісти
Наїдалово
показати весь коментар
24.07.2025 00:04 Відповісти
"Особливо важливо, що ці зміни унеможливлять будь-який вплив з боку ворога та будь-яке втручання в роботу правоохоронних органів, зокрема НАБУ і САП", - додала прем'єрка.
Вплив з боку кого млять?
Мало було Безуглої?
Зустрічайте!
Ще одна йо.нута🤦‍♂️
показати весь коментар
24.07.2025 00:06 Відповісти
Наплювали ротом лайна, в ТУРБОРЕЖИМІ, стефанчуки та зеленський, з усією привладно моноШоблою, в криницю, а тепер невідкладно починають висьобувати, бо почули думку про це, Українців та Західних Парнерів!!
А до цього, з 2019 року, глухуюваті, скотиняки були????
Вірьвки і автокранів, в Україні, вистачає!!!
Геть банду зкацаплену, з Урядового кварталу, з компенсацією грошовою, з їх «статків майнових», завданої Українцям та державі шкоди, з 2019 року!!!
показати весь коментар
24.07.2025 00:06 Відповісти
Цікавий комент https://www.youtube.com/@%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BF%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF8%D0%BF @СергейСкрипченко-п8пhttps://www.youtube.com/watch?v=cWsTiqvLUNk&lc=UgytU4ilMStD0tJMX9t4AaABAg 2 часа назад

Вся законодавча база і підзаконні акти по боротьбі з корупцією були прийняті в державі набагато раніше до створення НАБУ і САП. Це дозволяло існуючим правоохоронним органам втілювати їх на практиці виконуючи свої прямі обов'язки. Далі почалася епопея про створення "спеціальних " антикорупційних органів , яка по суті триває й понині. Цю епопею очолили корупціонери і керують нею і далі. Що стосується допуску до державної таємниці то це обов'язок СБУ перевіряти кандидата на держслужбу . Якщо такий допуск надали. а тепер виявили .що працівник не мав на це права. то хтось із СБУ. хто підписував документ про надання допуску має відповідати.
показати весь коментар
24.07.2025 00:14 Відповісти
ЗАГОРОДНИЙ: ЗЕЛЕНСКИЙ ДОВЕЛ ТРАМПА! БОЛЬШОЙ КОМПРОМАТ лежит в СБУ. Там схемы, которые ШОКИРУЮТ
https://youtu.be/cWsTiqvLUNk?si=L2B_9k2MA06sV3uP
показати весь коментар
24.07.2025 00:16 Відповісти
Другий Український Фронт.
показати весь коментар
24.07.2025 00:29 Відповісти
Як у дитячому садку , я не я і гівно не моє. А це тест на готовність суспільства прийняти диктатуру. Думали усе проде гладко. Хтось ще вірить владі? Хтось ще бачить в них патріотів? Зе- вирок Україні і це вже давно видно. Давно вже пора виходити з лозунгами за які мене багато разів банили і видаляли коментарі. Хай ще раз забанять , але це нічого не змінить , нами керує ворог. Якщо провести аналіз дій влади з 2020 року ( 2019 рік пішов на повне захоплення і укріплення влади) , то усе вкладається тільки в одну гіпотезу - Зе команда зрадники . Це пояснює усі їх дії. Не дурні , не крадії , не неосвідчені ділетанти , а вороги які під керівництвом ФСБ системно працюють над знищенням України як держави, над знищенням її людського потенціалу і в першу чергу патріотично налаштованих громадян , у другу будь кого хто може тримати зброю , над знищенням її економічного потенціалу , над деморалізацією ВСУ і усього суспільства в цілому. А усі яйця по 17, велике крадівництво і так далі , це тільки приємні бонуси , які наближають їх ціль і тому стимулюються. Тому ще раз напишу лозунг і баньте скільки хочете - ЗЛН-ПНХ , разом з ПТН-ПНХ.
показати весь коментар
24.07.2025 00:59 Відповісти
Здесь Паша Эмильевич, обладавший сверхъестественным чутьем, понял, что сейчас его будут бить, может быть, даже ногами.
показати весь коментар
24.07.2025 01:10 Відповісти
Свириденко повідомила послам про налаштованість уряду на нульову терпимість до корупції.... Джерело: https://censor.net/ua/n3564959 Родина полковника СБУ Прокопенка купила пентхаус у центрі Києва з терасою вартістю 15 мільйонів піл час війни, - розслідування Джерело: https://censor.net/ua/n3564951.
А про це ти послам не встигла розповісти? Зелені гниди щоб ви сдохли вже скоріше зі своїм потужним лідором....
показати весь коментар
24.07.2025 01:13 Відповісти
Хотів би я на хвилину стати одним з послів G7, тільки щоб сказати цій Свириденко: "Не *****, зелена курво!"
показати весь коментар
24.07.2025 01:16 Відповісти
Тобто, тупо збрехала.
показати весь коментар
24.07.2025 02:03 Відповісти
Зробили закон для корупціонерів дуже швидко. А ось тепер будуть довго брехати як вони його будуть змінювати, які вони тепер будуть непримиренні у боротьбі із ненависною корупцією. Чергова лапша на вуха довірливих громадян. І поки цей потік брехні буде литися, а народ очікувати результатів, вони продовжать красти. Красти масштабно, безсоромно, до-о-овго
показати весь коментар
24.07.2025 02:58 Відповісти
Яке позорище..
показати весь коментар
24.07.2025 03:19 Відповісти
Сьогодні зелений чмирь забздів масових страйків по країні,та вимушений подавати новий закон відносно незалежності НАБУ і САП,а не ВИРІШИВ ПОДАТИ ЗАКОН,як говорить свириденко,це дві зовсім різні речі.
показати весь коментар
24.07.2025 06:03 Відповісти
Це просто маневр щоб зняти накал, потягнути час та вивернутися з під неприємних питань західних союзників. Нікчемна імітація бурхливої діяльності. Нічого ця влада не буде робити для реальної боротьби з корупцією бо безкарний дерібан всього і вся - сенс її існування.
показати весь коментар
24.07.2025 06:39 Відповісти
Геть зелену банду!
показати весь коментар
24.07.2025 07:12 Відповісти
Включає задню чи блефує?Незалежність антикорупційних органів повинна бути від оп❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
24.07.2025 07:30 Відповісти
они сейчас закон будут принимать долго и нудно и опять в этот закон засунут какую нибудь гадость
показати весь коментар
24.07.2025 08:19 Відповісти
Зелені брехуни вкотре довели партнерам, що вони цинічні брехуни.
показати весь коментар
24.07.2025 07:39 Відповісти
шмара вертихвостова
показати весь коментар
24.07.2025 07:44 Відповісти
Є проста істина "Не помиляється той, хто нічого не робить. ОДНАК той, хто виправляє помилки, часто є більш цінним, ніж той, хто їх робить. Визнання та виправлення помилок свідчить про відповідальність, здатність до навчання та самовдосконалення"

Всі наші в президенти не дотримувалися цієї простої істини, а були вперті - кожний по своєму впертими. Найбільш впертими були Кучма, керований Медведчуком, і Янукович,загіпнотизований Путіним, маріонетка Льовочкіна і того ж Медведчука, , і Порошенко хитро впертий по - своєму, вже ніби врахував досвід Кучми і Януковича і був певен, що йому вдасться... - всі вони прагнули мати все і всіх, як Путін, Лукашеско, євроазійські деспоти.

Ця "стратегічна мета": мати все і всіх, як Путін, Лукашеско, євроазійські деспоти, - стала "путєводной звєздой" і для нинішнього президента. ОП, ВР, партія&правИтельство, як рояль налаштовано на теж: "мати все і всіх".



*************************************************************************************************************Наступає момент істини: чи стане Президент Зеленський виправляти помилки, спочатку визнавши їх. Чи дасть Путіну можливість знову скористатися Майданом. На цей раз Майдан підчас війни. **************************************************************************************************************" Все смешалось в доме Облонских. Жена узнала, что муж был в связи с бывшею в их доме француженкою-гувернанткой, и объявила мужу, что не может жить с ним в одном доме. Положение это продолжалось уже третий день и мучительно чувствовалось и самими супругами, и всеми членами семьи, и домочадцами. Все члены семьи и домочадцы чувствовали, что нет смысла в их сожительстве и что на каждом постоялом дворе случайно сошедшиеся люди более связаны между собой, чем они, члены семьи и домочадцы Облонских. Жена не выходила из своих комнат, мужа третий день не было дома. Дети бегали по всему дому, как потерянные; англичанка поссорилась с экономкой и написала записку приятельнице, прося приискать ей новое место; повар ушел вчера со двора, во время самого обеда; черная кухарка и кучер просили расчета."
показати весь коментар
24.07.2025 07:52 Відповісти
чушка, твой зеленый бог автократ, он точно такой же как и *****, он хочет быть царем. вот только с народом ему не повезло. таких плосколобых рабов как ты очень мало
показати весь коментар
24.07.2025 08:17 Відповісти
Читайте уважніше, антиватник черниговский! Не кваптеся, антиватник черниговский давати "отлуп", не подумавши.

В моєму тексті "Ця "стратегічна мета": мати все і всіх, як Путін, Лукашеско, євроазійські деспоти, - стала "путєводной звєздой" і для нинішнього президента. ОП, ВР, партія&правИтельство, як рояль налаштовано на теж: "мати все і всіх".
показати весь коментар
24.07.2025 08:23 Відповісти
Купуємо попкорн бо шоу починається , кручу верху наіпати хочу. Цим зеленим виродкам не можна вірити це кляті шулери.
показати весь коментар
24.07.2025 07:55 Відповісти
Дебіли зелені..
показати весь коментар
24.07.2025 08:00 Відповісти
гоните эту зелину подстилку нахрен. такая же брехуха как и ее патрон
показати весь коментар
24.07.2025 08:14 Відповісти
вся беда Украины в том что после выборов ни президент, ни парламент , ни меры не подконтрольны народу Украины. мы не можем отозвать никого.
показати весь коментар
24.07.2025 08:24 Відповісти
З перших кроків на новій посаді усе глибше та глибше занурюється у зелено-синє лайно. Прикро, але очікувано.
показати весь коментар
24.07.2025 08:28 Відповісти
так вона в цьому лайні вже 5 років....Ви не помітили
показати весь коментар
24.07.2025 09:29 Відповісти
Вона ще по нотам грає
показати весь коментар
24.07.2025 08:30 Відповісти
Шановна пані Президентко фон дер Ляєн,

Звертаюся до Вас сьогодні з нагальним закликом щодо нещодавнього голосування за законопроєкт №12414. Цей законопроєкт є значним кроком назад для демократичних принципів та прав людини, і його наслідки викликають глибоке занепокоєння.

Ті, хто активно підтримував і голосував за це законодавство, повинні нести відповідальність за свої дії. Тому я з повагою закликаю Європейський Союз розглянути можливість запровадження цільових санкцій щодо депутатів, які проголосували за законопроєкт №12414.

Зокрема, я прошу Європейський Союз запровадити обмеження на поїздки для цих осіб та членів їхніх найближчих родин. Такі заходи надішлють чіткий сигнал, що підрив демократичних цінностей та прав людини не буде терпітися, і що за такі дії існують відчутні наслідки.

Європейський Союз послідовно відстоює демократію, верховенство права та основні свободи. Запровадження цих санкцій стало б вирішальним доказом непохитної відданості ЄС цим принципам та його підтримки тим, хто прагне справедливого та демократичного суспільства.

Дякую Вам за Ваш час та розгляд цього надзвичайно важливого питання.
показати весь коментар
24.07.2025 08:40 Відповісти
Стюардесса воды!
показати весь коментар
24.07.2025 09:09 Відповісти
вона бреше.....
показати весь коментар
24.07.2025 09:28 Відповісти
Мудак - это когда сперва подписывает хер знает что, а потом переделывает.
показати весь коментар
24.07.2025 14:04 Відповісти