6937 відвідувачів онлайн

Рішення про ліквідацію підрозділу ухвалив Зеленський через мої свідчення в НАБУ, родину переслідують, мене утримують в скотських умовах, - Касьянов

Касьянов про ліквідацію підрозділу

Офіцер ДПСУ, фахівець з аеророзвідки Юрій Касьянов вважає, що рішення про ліквідацію його підрозділу було ухвалено особисто президентом Володимиром Зеленським.

Про це Касьянов пише у фейсбуку, інформує Цензор.НЕТ.

"Рішення про ліквідацію нашого підрозділу було принято президентом Володимиром Зеленським, тому що я є викривачем у справі Fire Point і ключовим свідком. 2 жовтня я дав свідчення детективам НАБУ. 3 жовтня вранці було оголошено про ліквідацію підрозділу", - наголосив він та закликав НАБУ забезпечити йому та його родині захист за програмою захисту свідків.

Касьянов виклик в НАБУ

"Я залишав президенту поле для маневру - закликав його змінити рішення, виходив на Майдан, звинувачував тільки Єрмака, вів кулуарні переговори з членами його команди, навіть підняв білий прапор у спробі зберегти ефективний підрозділ і не переслідувати мене та членів моєї родини.

Я боровся за консолідацію в суспільстві навколо фігури президента і верховного головнокомандувача. Президент не почув і ухвалив рішення розправитися. Тому що в моїх показаннях є і його прізвище", - пише Касьянов.

"Переслідування детективів НАБУ, спроба поставити НАБУ під контроль через правки в законодавстві, а тепер і ліквідація нашого підрозділу, переслідування мене і членів моєї сім'ї, потоки "компромату" в мережі, напад на сімейний бізнес - все це акт показової розправи топкорупціонерів, які заробляють мільярди доларів на війні", - додає військовий.

Він також повідомив, що зараз перебуває в Рівненській області, в збірно-пересильному пункті 1-го прикордонного загону (бригада "Гарт") в скотських умовах, фактично в положенні заарештованого.

"Мене, старшого офіцера, добровольця з 2014 року, поселили в одній казармі з мобілізованими, не дозволяють вийти, охороняють як ухилянта. Мій фізичний стан погіршується з кожним днем. Дейнека мене звідси живим не випустить", - резюмує Касьянов.

Що передувало?

3 жовтня офіцер ДПСУ, фахівець з аеророзвідки та засновник бюро безпілотної авіації Matrix-UAV Юрій Касьянов заявив, що розформування очолюваного ним підрозділу роти ударних безпілотних комплексів 10-го мобільного загону ДПСУ відбулось за наказом керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

За його словами, бійців підрозділу "тягають" на допит у службу Внутрішньої безпеки та на поліграф. Він звернувся з попередженням до Єрмака через тиск та переслідування.

Також Касьянов звернувся із закликом до президента Зеленського через ліквідацію ефективного підрозділу. Окрім того, він повідомив, що виходить до ОП на Майдан.

Ввечері неділі, 5 жовтня, Касьянов разом із родиною та прихильниками вийшов на Майдан в знак протесту проти розформування його ефективного підрозділу. Військовий розповів, що понад дві години вони чекали на президента Володимира Зеленського, проте він так і не прийшов.

Згодом Касьянов заявив, що командування звільнило з посади офіцера, який виконував обов'язки командира. Військового з суботи утримували на території військової частини.

6 жовтня у ДПСУ повідомили, що підрозділ Касьянова вирішили розформувати через відсутність результативності під час виконання завдань.

Юрій Касьянов назвав заяви Держприкордонслужби про відсутність результатів у підрозділу роти ударних БпЛА брехнею.

Топ коментарі
+64
"Мене, старшого офіцера, добровольця з 2014 року, поселили в одній казармі з мобілізованими" - все що вам треба знати про скотів і їхнє ставлення до звичайних людей, нас з вами
показати весь коментар
12.10.2025 10:04 Відповісти
+40
Нікому не вистачає сміливості визнати що в країні давно вже махрова диктатура.
показати весь коментар
12.10.2025 10:05 Відповісти
+38
Тобто він еліта повинен жити в хаті або готелі,інша чернь(мобілізовані) в скотських умовах!?Оце і є водорозділ між скотом і касьяновим.
показати весь коментар
12.10.2025 10:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Спробуй всі свої проблеми вирішити і власні комплекси побороти. А куди кому ходити і що робити люди без тебе вирішать, бліндажний психолог диванно-штурмових військ
показати весь коментар
12.10.2025 15:01 Відповісти
Ой блін,та йди накуй з своїми
показати весь коментар
12.10.2025 15:15 Відповісти
Гарна порада зєленському!
Трохи запізніла,всього на 10 років,алеж краще пізно,ніж ніколи.
показати весь коментар
12.10.2025 14:30 Відповісти
Зєльонскому це не допоможе. Це допомагає на всю голову патріотам диванних військ
показати весь коментар
12.10.2025 14:34 Відповісти
То навіщо давати такі поради?
Мабуть радник в ОПі зє,це саме їх рівень.
показати весь коментар
12.10.2025 15:03 Відповісти
а в загалі то , ставлення до пана Касьянова ,це натяк від 🤡 військовим ,які за нього драли д* пу ,шо з ними буде те саме ,як шо почнуть піднімати хвіста ... а скількі ж таких військових були ,шо підставили Пороха , ой ой ой ...
показати весь коментар
12.10.2025 11:10 Відповісти
Ти би військових не торкалася, терпіть не можу тих хто втік а потім починає учити
показати весь коментар
12.10.2025 11:18 Відповісти
А шо не так? Вiйськовi на 99.9% проголосували за невiгласа. ЗЫ... "терпіть не можу тих хто втік а потім починає учити" - не чiпляйтеся до жiнки, на вiдмiну вiд вашого 4 рази ухилянта-вави, вона вам нiчим не завинила.
показати весь коментар
12.10.2025 11:32 Відповісти
ігорок , скількі тобі нагадувати ? тобі на туди ...
показати весь коментар
12.10.2025 11:50 Відповісти
.. ну це вже як додаток , до всих агрохімій , умерій , гогилашвилій ... українці з діда-прадіда мля.. класно " паржалі" в 19 ..
показати весь коментар
12.10.2025 11:23 Відповісти
Якщо стати між Азнавуром і пляшкою коньяка азнаурі, то можна загадувати бажання
показати весь коментар
12.10.2025 11:36 Відповісти
....навіть підняв білий прапор у спробі зберегти ефективний підрозділ і не переслідувати мене та членів моєї родини....
Може, це за то що не визначився, хто хазяїн.
показати весь коментар
12.10.2025 11:13 Відповісти
Посилили з мобіками?!? Я гадав що він феєричний ідіот в "воно" звичайна гнида! Чмо а не старший офіцер.
показати весь коментар
12.10.2025 11:17 Відповісти
бенин Омански Нарик это проект кремля "буратино" со смотрящим фсбэшником Елдаком поставленным патрушевым в Омане в 20 году место бениного смотрящего богдана и пока это гундявое Животное играет роль "гидранта" Украине ни чего не светит!!!
показати весь коментар
12.10.2025 11:19 Відповісти
Fire Point міндича недоторканий....хто проти крадених у Держави мільярдів зелені-міндича, одразу стають ворогами опи)))
показати весь коментар
12.10.2025 11:20 Відповісти
І добрі люди разом з декількома подоляцькими ботами в унісон завзято будуть поливати брудом будь кого, хто піде проти зєльоних клептократів. Якщо бог хоче покарати людей, то він забирає у них розум.
показати весь коментар
12.10.2025 13:37 Відповісти
Армiя - це постйнi ротацii, з перекиданням iз однiеi частини в другу... А тут шо не так. В свiй час самопальних дронщикiв розформували, та на iх базi створили державнi пiдроздiли... Правда у вiйськовому статутi не прописано, що держслужбовець може злигувати держслужбу з особистим бiзнесом...
показати весь коментар
12.10.2025 11:25 Відповісти
в ротацію йдуть підрозділи а не бійці
показати весь коментар
12.10.2025 15:06 Відповісти
Вийди отсюда, розбійник (с)
показати весь коментар
12.10.2025 11:26 Відповісти
Опытный боец Касьянов теперь узнал как большая часть армии живет. Спасите, помогите...
показати весь коментар
12.10.2025 11:30 Відповісти
Чого ти ниєш, Касьянов? Ти ж переміг Порошенка. Випив на радостях. Так випий ще.
показати весь коментар
12.10.2025 11:35 Відповісти
Шо, Касянчік? Порошенко, Порошенко, а то путін нападе? Да? #Ацетобінепорошенко
показати весь коментар
12.10.2025 11:38 Відповісти
Зєлю геть. Вибори. І так має і може сміливо, твердо, але у межах дозволеного казати кожен. Якщо ми не хочемо КАТАСТРОФИ, якої Україна ще не бачила
показати весь коментар
12.10.2025 11:38 Відповісти
ДайошЪ баб Юльку i баста.
показати весь коментар
12.10.2025 11:43 Відповісти
КАТАСТРОФА - це Юлька ходяча. ВАНА - ще й торба з дустом
показати весь коментар
12.10.2025 11:44 Відповісти
Кого б необрали в 2019: Петра, Юльку, Бойка такої б біди небуло.
Нажаль 13 млн з тогочасної 40 млн. країни повелись на дешевий сери.альчик.
показати весь коментар
12.10.2025 12:14 Відповісти
Пане, iiз 49 претендентiв, тiльки Порох мае досвiд державника-дипломата, господарника. Тому ваша тега - не переконлива. Чи може для вас Бойко - толкова людина?
показати весь коментар
12.10.2025 14:02 Відповісти
ЗЫ... А Юлька була проти супротиву пынi, а значить, вана б здала Украiну пынii.
показати весь коментар
12.10.2025 14:06 Відповісти
Є кращі пропозиції? Нема?, то мовчи
показати весь коментар
12.10.2025 12:15 Відповісти
Мабуть це був би найкращий вибір враховуючи, що кращої і з таким досвідом управління країною на політичному горизонті України немає. Яворівський гарно цю тему розписав свого часу, навіть добавити нічого, бо зміни стались лише в гірший бік https://www.youtube.com/watch?v=IpK7HOfORDI . Так що ваш гумор недоречний.
показати весь коментар
12.10.2025 12:14 Відповісти
"Зєлю геть. Вибори. І так має і може сміливо, твердо, але у межах дозволеного казати кожен", - так де ж ви були з баб Юлькою пiд час виборiв, бубочку пiдтримували? I не соромно вам пiсля цього тут дефiлювати?
показати весь коментар
12.10.2025 11:53 Відповісти
Юрко, не пи*ди, такого не може бути, щоб весельчак Зеленський таке зробив це маячня. Як ви, придурки, казали: "Хоч посміємсяч." Близько мільйона померли від сміху.
показати весь коментар
12.10.2025 11:54 Відповісти
ДПСУ не хоче в піхоту. Забув мабуть як хлопців передавав тцкшникам
показати весь коментар
12.10.2025 12:08 Відповісти
Так ж...и кончать Україну,а потім втечуть до Лондона!
показати весь коментар
12.10.2025 12:09 Відповісти
Щоб тут не посади "знатаки", але по уму (точніше по соввсті) людині потрібно допомогти, тому що Касьянових які в війні з14 -го року у нас не багато. Касьянових які знаються на безпілотнікпх - ще менше. А Касьянових, які б мали сміливість проти ермака і зеленського РЕАЛЬНО виступити Ви знаєте? Я, наприклад, крім самого Касьянова, не знаю. Тому робить висновки самі.
І дуже потужно чиплятись за помилки в минулому, яки сьогодні, для притомних очевидні , можуть виглядати не здорово.
показати весь коментар
12.10.2025 12:11 Відповісти
То що зєлєнской займається людоловством, відстрілює людей на західному кордоні - цього мужнього воена не їбало. А коли його барське тіло поселили в казармі поруч, поруч з "нелюдами" з його слів, цей боригоборець возмутілсо.
Бєспрєдєл, але розплата його догнала
показати весь коментар
12.10.2025 12:16 Відповісти
Цькуєш військового - ти або придурок, або кацап.
показати весь коментар
12.10.2025 12:18 Відповісти
Якщо зеленський легетимен, то навіщо йому закінчувати війну. Якщо диктатор без вибору, як стоїть у Трампа то його треба відсторонити від влади.
показати весь коментар
12.10.2025 12:19 Відповісти
1.Чому Касянов вважає себе кращим від " мобілізованих"? Він якийсь Ктулху, чи вже не військовий?
2. Допис підтверджує рівень Касянова. Він же коли давав покази на у НАБУ щиро вважав, що дає покази на " Міндіча", не розуміючи навіть, що ніякго "міндіча" без Зеленьського не існує.
3.істерика "МАЙОРА КАСЯНОВА" також показова. " Його тримають у казармі і Дейнека не дасть вийти звід ти живим...." І сміх і гріх..
показати весь коментар
12.10.2025 12:34 Відповісти
Вилизував, мудак, ваЗЕліна, Порошенко йому заважав. Бачили очі, що вибирали - їжте, бодай повилазили. Тепер нєфіг жалітися.
показати весь коментар
12.10.2025 12:36 Відповісти
Не їж Рошен - він увесь на пальмовій олії, а вона шкодить здоров'ю. Читай на етикетках продукції - скрізь пальмова олія від гетьмана. Ввімкни голову і подумай, чи буде патріот труїти своїх громадян? Касьянов віддав справі захисту України частину свого життя, а ти все звів до примітивного вірування в ідола.
показати весь коментар
12.10.2025 12:53 Відповісти
Більш дебільно гоменту ніж ваш немає.Дуже смішно читатати поради іншим від таких як ви " увімкнути голову",дякую вмієте розрядити обстановку.😅😅😅
показати весь коментар
12.10.2025 13:57 Відповісти
Чому САУ "Богдана" перестала бити далекобійними? Економія на снарядах від ОПУ?
https://www.youtube.com/watch?v=H_CU3bMITIg
показати весь коментар
12.10.2025 12:36 Відповісти
Для тих, хто купляє, чим гірші снаряди, тим вони дешевші, а отже на них можна зробити більшу накрутка, видаючи за нормальні.
показати весь коментар
12.10.2025 12:45 Відповісти
А зеленського з ермаком гризти, так само як Кась янова , слабо?
показати весь коментар
12.10.2025 12:37 Відповісти
Ка́рма (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82 санскр. कर्म, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F трансліт. karma), Ка́мма (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BB%D1%96 палі kamma) - універсальний закон зв'язку причин і наслідків у https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0 дгармічних https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%B3%D1%96%D1%8F релігіях.
показати весь коментар
12.10.2025 12:40 Відповісти
Зелена влада майже нічим не відрізняється від російської. Це - оті самі братні "народи" в сенсі корупції, беззаконня, підлості. Тільки активна частина нашого народу поки що не дає цим зеленим пройдисвітам встановити тут авторитарне правління. Хоча ознаки всі є.
показати весь коментар
12.10.2025 12:41 Відповісти
А за часів яких президентів українська влада відрізнялась від російської?
Але ж хто вирішиться це визнати?
показати весь коментар
12.10.2025 13:25 Відповісти
Этот пассажир уже достал похлеще нелоха за последние пару недель. С мобилизованными его ахвицерчика держат, бедняжка, ну ничего, корону может поправят. Уже и НАБУ сюдя приплел, понимая что ничего не помогает. Давай показания под запись если такой супер важный свидетель (наверное такой же как и ахвицерчик с 0 кпд) и вали на фронт, толку будет больше
показати весь коментар
12.10.2025 12:56 Відповісти
Це ще комплімент для Ішака. Як це ухвалював??
Він може хібо що доріжку з коксом вибирати, і то коли не в обіймах завгоспа
показати весь коментар
12.10.2025 13:00 Відповісти
Сумно. Після належного оцінювання Найулюбленішим Президентом власного внеску в Перемогу - Касьянов, колишній топ-агітатор Електорального Майдану, вдався до жахливого наклепництва проти найсвятішого в ********* габітаті українського життя...

Яка чорна невдячність на адресу тих невтомних фахівців, які зараз готують п. Касьянова до виконання місії його мрії - одноосібно-філігранної ліквідації Лукашенка.

Недовго йому лишилося розслаблятися в накопичувачі для звичайного бидла: невдовзі під його повний контроль потрапить Бус Незламності...
показати весь коментар
12.10.2025 13:08 Відповісти
Вибори, вибори нескінченні вибори. За основним законом влада належить народу і кого цей народ обирає з 90-х? Угу
...чому перешкоджає спільним навчанням з НАТО?

Так було згаяно час разом з вікном можливостей...

Чорновіл програв поміркованому комуняці одному і потім другому.

Починається доба випестовування олігархів і лерібану дерд.власності, її концентрація в колі найспритніших під зонтиком...

Майдан1 - обрали юща, як гриби виросли любі друзі, які ...невдовзі перегризлися і що?

мудрі виборці...обирають кого?! - янук?! проти якого стояли на Майдані

Знов Майдан2...і змішались коні-люди..

Держава мусить виконувати свої функції:
зовнішні - оборона, зовн.справи/відносини і внутрішні...

Так от: при жодному керманичі функція оборони держави була не в пріоритеті, покладались на паперові запевнення...від потенційного агрессора..

от і результат: слабких і непідготовленних зжирають.

Ще в Мюнхені в 2007 р.пу відкрито окреслив свою стратегію і забаганки. Більш дипломатично про це ж саме було у відповіді Примакова (якій свого часу мав дуже тісни зв"язки з інститутом історіі НАН України) на лист Горбуліна в добу Кучми. І що?
Не почули там, на укр капітанському мостику, лише посміхнулись і... продовжували розброюватися.

Зараз треба не голову пеплом посипати, а розрулювати халепу і бачити не себе любого в лержаві, а державу в собі.

Вразило прикро в словах касьянова про мобіків те, що він не пропонує шляхи вирішення, поліпшення умов, а лише каже особисто про себе, бачить себе вищим за ін.людей. це ганьба для офіцера.
До того ж результативність ...типа три дрони долетіли аж ло москальскої обл.... вражає

Армія - це не худ.самодіяльність і не те місце, куди хочу- туди ворочу.
В укр.алфабетці літера Я посідає останнє місце, на відміну від думки деякіх "геніїв".

Тільки за принизливе ставлення до мобілізованних, які як ніхто інший потребують уваги і підтримки бувалих, касьнов заслуговує на ганьбу і пониженню у званні.
показати весь коментар
12.10.2025 13:22 Відповісти
Ну чого це Касьянов так роздухопелився, в..бав би з пацанами коньяку, потім місцевої смаги скуштував, а потім можна й всцяться чи обисраться, мобіки зрозуміють це в них заположняк.
показати весь коментар
12.10.2025 13:27 Відповісти
Це все жахливо! Крали на великому будівництві, а тепер ще більше на темі безпілотників. Касьянова розчавили,про корупцію ні слова...Україно! Як довго ти зможеш все це терпіти?
показати весь коментар
12.10.2025 13:55 Відповісти
Чому Касьянов не порівнює зеленського з путіним,він же так гарно вміє це робити?
показати весь коментар
12.10.2025 13:58 Відповісти
Наконец Касьянов признал, что во всем виноват Зеленский. И он прекрасно понимал с самого начала , что за всем этим стоит лично Зеленский. Но до последнего заявлял , что во всем виноват Ермак. И выгораживал Зеленского. И вот по этому Касьянова мало кто подержал с его протестом, потому что все это прекрасно понимали.
показати весь коментар
12.10.2025 14:05 Відповісти
Свідчення дав ще в червні? В помиритися хотів в вересні? І поле для маневру залишив... ))
Одному мені це здається дивним?
показати весь коментар
12.10.2025 14:06 Відповісти
Його тримають в " скотських" умовах.... Це як? Хай зробить відео.
показати весь коментар
12.10.2025 14:10 Відповісти
Ну что дядя, цвет настроения зелёный? 🤢
показати весь коментар
12.10.2025 14:33 Відповісти
Сторінка 3 з 3