Анонімні телеграм-канали атакують НАБУ, називаючи детективів Бюро "російськими агентами"

Анонімні телеграм-канали після викриття НАБУ корупції в енергетиці атакують антикорупційні органи.
Про це у Фейсбуці повідомила нардепка "ЄС" Вікторія Сюмар, передає Цензор.НЕТ.
"А в Телеграмі - інша реальність. Тут "все НАБУ - російські агенти". При чому ці звинувачення в російському впливі всі ці "антикризові комунікаційники" пишуть в російському месенджері і абсолютно в стилі російської пропаганди, де біле завжди називають чорним і де немає місця фактам, суто інтерпретації", - зазначила парламентарка.
"І так, я добре розумію, що цей скандал матиме вкрай негативні наслідки для країни, яка потребує щонайменше 2 млрд євро лише на газ. А вже і без імпорту електроенергії ми ніяк не обійдемося.
Просто замість шукати кротів в НАБУ, інколи варто дивитися в дзеркало. І усвідомити, в якій катастрофі ми всі опинилися…", - додала вона.
Що передувало?
- Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
- Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
- Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
- НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
- Пізніше в НАБУ оприлюднили записи розмов та розповіли подробиці операції.
- У Раді ініціювали звільнення міністра юстиції Галущенка та міністерки енергетики Гринчук.


Zoлкін відробляє криваві грошики Д`єрьмака