5420 відвідувачів онлайн

Анонімні телеграм-канали атакують НАБУ, називаючи детективів Бюро "російськими агентами"

Обшуки НАБУ в Міндіча та Галущенка. Подробиці

Анонімні телеграм-канали після викриття НАБУ корупції в енергетиці атакують антикорупційні органи.

Про це у Фейсбуці повідомила нардепка "ЄС" Вікторія Сюмар, передає Цензор.НЕТ.

"А в Телеграмі - інша реальність. Тут "все НАБУ - російські агенти". При чому ці звинувачення в російському впливі всі ці "антикризові комунікаційники" пишуть в російському месенджері і абсолютно в стилі російської пропаганди, де біле завжди називають чорним і де немає місця фактам, суто інтерпретації", - зазначила парламентарка.

Анонімні Telegram-канали атакують НАБУ

"І так, я добре розумію, що цей скандал матиме вкрай негативні наслідки для країни, яка потребує щонайменше 2 млрд євро лише на газ. А вже і без імпорту електроенергії ми ніяк не обійдемося.

Просто замість шукати кротів в НАБУ, інколи варто дивитися в дзеркало. І усвідомити, в якій катастрофі ми всі опинилися…", - додала вона.

Що передувало?

Анонімні Telegram-канали атакують НАБУ

Топ коментарі
+17
Дерьмак дав команду рятувати своїх друзів, поливачи брудом НАБУ
показати весь коментар
10.11.2025 15:31 Відповісти
+15
Zолкін дешева зелена шльондра, колишній мусор, вбивця, такі от (а)моральні авторитети обслуговють зелупу та його дєрмаковий офіс! Країна мрії зерусні!
Zoлкін відробляє криваві грошики Д`єрьмака
показати весь коментар
10.11.2025 15:54 Відповісти
+13
Ну що ви,сепар Золкін краще ж знає і в курсі ніж якесь НАБУ І САП! Його постійно інформує кумір Шарій та «кришталево чесні» підспівувачі зеленоі влади Іванов, Петров, Мосейчук,Лещенко і решта владних пропагандонів
показати весь коментар
10.11.2025 15:42 Відповісти

Завантаження...