10761 відвідувач онлайн

Ніколов про корупцію в енергетиці: У фігурантів вилучили долари в пакуванні американських банків, це загострює градус цікавості слідчих США

У корупціонерів Зеленського вилучили доларові брикети в упаковці банків США

У фігурантів схем щодо корупції у сфері енергетики вилучили доларові брикети в упаковці американських банків. Цей факт може загострити цікавість до справи в розслідувачів США.

Про це в соцмережі фейсбук написав журналіст Юрій Ніколов, повідомляє Цензор.НЕТ.

У фігурантів вилучили долари від американських банків

"Я досі не можу осягнути масштаб удару НАБУ по корумпантам. Це не шутка. Партнер Зеленського по "Кварталу-95" і любімий міністр енергетики з обойми зрадника України Деркача - це не клоунські жарти про ебонітові палички. Я зараз видам серію постів про цю історію, щоб було зрозуміло по аспектам. Базовий факт такий - самому Зеленському нічого не загрожує. Він де-юре захищений і від розслідувань НАБУ, і від ФБР. Хоча інтерес цих органів буде цілком природній. Бо у атомних жуліків Зеленського вилучили доларові брикети в упаковці американських банків (це видно на найбільшому фото на скріні). Тобто їх навіть не встигли перекласти в українські лахи. Зразу по прибуттю з США пакували на відкати. А це, так би мовити, загострює градус цікавості заокенських розслідувачів", - написав журналіст.

Водночас Ніколов додав, що "сам Верховний Головнокомандувач в жодному разі не має переживати за себе, оскільки "в розслідуванні можуть фігурувати тільки його бояри".

"І тому наброси з телеграм-помийок що це "удар по президенту" - це тупо наброси. Ніхто президента Україні не може і пальцем зачепити по корупційним статтям кримінального кодексу. Але він сам може допомогти правоохоронцям у викоріненні корупції. Відсторонити тих кого треба, зупинити своїх псів. Це як мінімум для входу в торг, депресію і прийняття", - додав журналіст.

допис ніколова

Корупція в енергетиці

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
  • Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
  • Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
  • НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
  • Чинна міністерка енергетики Світлана Гринчук фігурує на записах НАБУ в рамках розслідування корупції в енергетиці.
  • Згодом Національне антикорупційне бюро викрило офіс у центрі Києва, що належав родині екснардепа й нинішнього сенатора РФ Андрія Деркача. Там вели "чорну бухгалтерію", облік грошей і організовували відмивання.
  • Президент Володимир Зеленський відреагував на операцію антикорупційних органів "Мідас" щодо викриття корупції у сфері енергетики. Глава держави наголосив, що "кожен, хто будував схеми, повинен отримати чітку процесуальну відповідь".
Топ коментарі
+25
Зеля суши весла , після такого Трамп тебе точно не поцілує...огидно що гірше буде від наслідків цих бандитських морд тальки Україні.
показати весь коментар
10.11.2025 22:23 Відповісти
+24
«Якщо ви хочете побудувати ту країну, куди повертатимуться її сини та дочки, якщо ви хочете побудувати країну, звідки виїжджатимуть тільки в сезон відпусток, якщо ви хочете побудувати країну, яка не матиме почуття страху за майбутнє, то зробіть лише два кроки:

1. Прирівняйте корупцію до зради Батьківщини, а корупціонерів - до зрадників, аж до сьомого коліна.

2. Зробіть три професії найоплачуванішими і найшанованішими. Це - військові, вчителі та лікарі.

І найголовніше - працюйте, працюйте і працюйте, бо ніхто, крім вас, не захистить вас, ніхто не нагодує вас, крім вас самих, і ваша країна потрібна тільки вам і більше нікому.

Коли це стане не просто словами і простим гаслом, а стане образом вашого життя, значить, ви досягли свого...»

Голда Меїр.
показати весь коментар
10.11.2025 22:20 Відповісти
+23
показати весь коментар
10.11.2025 22:19 Відповісти

Завантаження...