9289 відвідувачів онлайн

Уряд достроково припинив повноваження Наглядової ради "Енергоатому", - Свириденко

прем’єр-міністр Юлія Свириденко

Кабінет міністрів достроково припинив повноваження Наглядової ради "Енергоатому" після викриття антикорупційними органами масштабної корупції в компанії.

Про це повідомила прем’єр-міністерка країни Юлія Свириденко, інформує Цензор.НЕТ.

Перезапуск "Енергоатому"

"Сьогодні ухвалили перші рішення для перезапуску НАЕК "Енергоатом". Уся повнота важелів впливу, від призначення менеджменту до контролю діяльності компанії, лежить на Наглядовій Раді. Важливо, що Уряд не втручався в її діяльність. Наглядова рада повинна нести відповідальність за ситуацію в компанії", - зазначила вона.

Свириденко зауважила, що Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства після консультаціях з міжнародними партнерами протягом тижня має подати на затвердження уряду новий склад Наглядової ради.

"Завдання нового складу — швидко перезапустити керівництво, провести повний аудит компанії та надати всебічне сприяння правоохоронним органам з розслідування фактів можливої корупції", - наголосила прем'єрка.

Аудит закупівель

Вона також доручила Державній аудиторській службі провести терміновий аудит "Енергоатому", зокрема щодо закупівель.

Вона додала, що очікує отримати результати аудиту в "найкоротші терміни". Матеріали передадуть правоохоронним та антикорупційним органам.

Що передувало?

Топ коментарі
+24
До сраки карі очі. Наче Свириденко не знала що коїться. Всі дії розраховані на дурнів.
показати весь коментар
11.11.2025 20:16 Відповісти
+22
Уряд має достроково скласти повноваження та піти втопитись.
показати весь коментар
11.11.2025 20:18 Відповісти
+17
Уряд скоріше лайно за Зедентом їстиме ніж подасть у відставку.
показати весь коментар
11.11.2025 20:20 Відповісти

Завантаження...