11036 відвідувачів онлайн

Малюк підбив підсумки роботи СБУ: "Я йду з гордо піднятою головою"

Малюк

Герой України, генерал-лейтенант Василь Малюк підбив підсумки роботи Служби безпеки України у своїй колонці для 24 Каналу, розповівши про найгучніші спецоперації та результати боротьби з ворогом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 24 Канал.

Малюк зазначив, що відтоді, як очолив СБУ, "служба безперервно била агресора - на землі, у повітрі, на воді та навіть під водою". Він наголосив, що завдяки СБУ українське слово "бавовна" отримало новий сенс: "Вона палала, палає і буде палати, допоки рашисти не зупинять війну проти України".

Головними досягненнями він назвав:

  • спецоперацію "Павутина" проти стратегічної авіації Росії;

  • тричі ефективні удари по Кримському мосту;

  • ураження 11 російських кораблів морськими дронами Sea Baby та підводним Sub Sea Baby;

  • враження понад 2200 ворожих танків, 3979 броньованих машин, 4276 артилерійських систем, 310 РСЗВ, 649 засобів ППО та 885 засобів РЕБ/РЕР;

  • захоплення в полон 102 російських військовослужбовців у комбінованій дронно-штурмовій операції на Курщині;

  • виявлення 128 агентурних мереж та близько 3 тисяч зрадників на території України.

Малюк також підкреслив роботу СБУ щодо нейтралізації агентів ФСБ у рясах та самоочищення служби від недобросовісних співробітників.

"Я йду з гордо піднятою головою і знаю, що можу прямо дивитися людям в очі", - зазначив він, додавши, що виконання обов’язків голови покладено на начальника "Альфи" Євгенія Хмару.

Що передувало?

12 січня Комітет Верховної Ради з питань оборони не підтримав подання Президента про звільнення голови СБУ Василя Малюка.

13 січня Комітет ВР переглянув рішення та підтримав звільнення Василя Малюка з посади глави СБУ.

Звільнення Малюка

  • Нардеп Гончаренко 5 січня повідомив, що Малюк написав заяву про відставку з посади голови СБУ.
  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський планує звільнити голову СБУ Василя Малюка та призначити на інші посади.
  • Джерела Цензор.НЕТ у владних колах розповіли, що зараз є спроби зняти Малюка з посади очільника СБУ, однак наразі це питання ще не вирішено.
  • На підтримку Малюка виступили військові, народні депутати та активісти.
  • Зеленський зустрівся із Малюком та запропонував йому зосередитися на бойовій роботі в СБУ.
  • 9 січня до Ради надійшло подання Зеленського про звільнення Малюка.
Топ коментарі
+21
Єрмак і зеленський з татаровим і ДБР, виконали наказ ****** і бєсєди!! Малюка, покарано за Павутину і НАБУ та САП!
Баканов, з кулінічем, деркачем та іншими зрадниками України, задоволені діями зеленського!!!
Памятаймо, про цих діяння виродків з Урядового кварталу95!!!
Армія! Мова! Віра!! Вірьовка, завжди міцніша за статті ККУ!!!
показати весь коментар
13.01.2026 15:35 Відповісти
+9
це ваші зеленошмаркаті "разборки" - тільки Україну шкода (правда не всім)
показати весь коментар
13.01.2026 15:32 Відповісти
+9
Розборки. А татаровці з іншими на місці. І вічний зеленський. Ото і все.
показати весь коментар
13.01.2026 16:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
13.01.2026 15:30 Відповісти
дякуємо за службу, пане Генерал !
чекаємо на Ваше повернення з....
повними магазинами до пістолета -
"двох магазинів" на ЗЄрадників України цілком вистачить !

.
показати весь коментар
13.01.2026 15:59 Відповісти
Людині честі достатньо і одного патрона.
показати весь коментар
13.01.2026 17:43 Відповісти
Певно дякуєш за "двушкі" на мацкву?
показати весь коментар
13.01.2026 17:51 Відповісти
Малюк на москву відправляв самокати, павутину та сі бебі...

амнезійний ти наш

.
показати весь коментар
13.01.2026 21:15 Відповісти
Nataliia Mykhailova #463829 не дружить зі своєю головою: два магазини ВасіДвамагазини були призначені для співробітника НАБУ при виконанні службових обов'язків, а не ЗЄрадників.
показати весь коментар
13.01.2026 18:03 Відповісти
тепер пан Генерал Малюк, як вже вільний стрілець Шервудського лісу, має повне моральне і юридичне !!! право використати два і більше магазинів за прямим призначенням...

.
показати весь коментар
13.01.2026 21:19 Відповісти
над Малюком з'явилася хмара....
показати весь коментар
13.01.2026 15:31 Відповісти
Фаберже у ВасіДвамагазини виявились зовсім не стальні: папка з компроматом д'Єрьмака так його налякала, що він вирішив піти.
показати весь коментар
13.01.2026 18:11 Відповісти
це ваші зеленошмаркаті "разборки" - тільки Україну шкода (правда не всім)
показати весь коментар
13.01.2026 15:32 Відповісти
Хрінов тільки що тебе звільнили, а не ти пішов. Якщо не було на тебе того, що вплинуло на таке твоє рішення триматися треба було, а не йти
показати весь коментар
13.01.2026 15:32 Відповісти
Головне шоб ту собачку маленьку не забув, з якою фоткався на фоні оперативних карт.
показати весь коментар
13.01.2026 15:33 Відповісти
Фото з собакою 🐕 на фоні оперативних карт, викладав "любимчик" Сирського - Начальник Управління Штурмових військ Валентин Манько.
показати весь коментар
13.01.2026 15:50 Відповісти
Так і до високого рейтингу було не далеко. За це і звільнили. Ефект пса Патрона.
показати весь коментар
13.01.2026 15:34 Відповісти
що і Патрона звільнили через ВЛК ?

казав песику щоб стерігся зайвої популярності - перший прім України маленький, злий та мстивий.

.
показати весь коментар
13.01.2026 16:03 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2026 15:35 Відповісти
Чому ніхто з депутатів на засіданні не згадали незаконне ув'язнення Дудіна і Червінського,які працювали у його відомстві,тим більше,що він сам приклався до їх арешту.А вони кращі профі від нього і скільки би користі принесли країні,якби і надалі виконували свої обов'язки.
По Павутині: це блискавична операція оперативників,рівня Червінського,а не його особисто,ну сфоткався над картою-то сфоткався.
Чому депутати-демократи виступали на його захист: в світлі близьких виборів бояться призначення відверто ідіозної особи,бо посада глави СБУ - це друга посада після посади президента.Тому краще для них-щоб залишався.
Але ув'язнення Дудіна і Червінського -це дно і однако,що звільнили його.
показати весь коментар
13.01.2026 15:40 Відповісти
закомплексоване та сцикливе зеленське лайно, ну, як вже може, відтерміновує Українську Перемогу задля себе Найвеличнівшивого-Односрачного.. с.ка зрадливо-брехлива..
показати весь коментар
13.01.2026 15:41 Відповісти
Москвичей нагрiв двушками бiжи
показати весь коментар
13.01.2026 15:41 Відповісти
Москву грів двушками довгоносик міндич - друг довгоносика ЗЄлі.

геть довгоносиків !

.
показати весь коментар
13.01.2026 21:23 Відповісти
справжній очільник служби безпеки завжди має компромат на босса, і йде тоді коли ворога знешкоджено, а не тоді коли боссу треба зручного виконавця перед виборами
показати весь коментар
13.01.2026 15:43 Відповісти
компромат використовується в потрібний час

.
показати весь коментар
13.01.2026 21:24 Відповісти
Читаю комменты.. Как легко ******* наш народ. (А я ещё удивлялся, как нашлось 73% дураков. Теперь удивляюсь что их не было 99%.
показати весь коментар
13.01.2026 15:47 Відповісти
Ще Арістотель знав, що охлос складає десь 80% населення. З тих пір на цій планеті нічого не змінилося.
показати весь коментар
13.01.2026 17:36 Відповісти
Аристотель...
"Не следуй за большинством на зло"
Читайте Библию
показати весь коментар
13.01.2026 18:23 Відповісти
Аристотель ещё не знал что в будущем будут выборы президента Украины в апреле девятнадцатого года)
показати весь коментар
13.01.2026 19:29 Відповісти
А 1 процент ти для себе залишив? Не тішся, ти в нього не входиш. Навіть не надійся.
показати весь коментар
13.01.2026 22:01 Відповісти
я штучный товар.таких и одного процента не найдется.в отличие от тебя.
показати весь коментар
13.01.2026 22:34 Відповісти
. Кацапня ніяк не може пробачити Малюку літаків і підводного човна .. Спустили на нього всіх собак !!
показати весь коментар
13.01.2026 16:07 Відповісти
Так можна було сказати, якби не було заяви за власним бажанням.
показати весь коментар
13.01.2026 16:09 Відповісти
...після "розмови" з Президентом.
Чи Ви насправді вірите у його "власне бажання" звільнитися?
показати весь коментар
13.01.2026 16:38 Відповісти
Подяка, Васильович.
показати весь коментар
13.01.2026 16:11 Відповісти
За "двушкі" на мацкву?
показати весь коментар
13.01.2026 17:48 Відповісти
За ******. До чого тут Малюк?
показати весь коментар
13.01.2026 17:50 Відповісти
****** в тебе в голові, якщо немає клепки прочитати чим має опікуватися СБУ.
показати весь коментар
13.01.2026 17:54 Відповісти
Аби не роті, як у такого знатока як ти.
показати весь коментар
13.01.2026 18:06 Відповісти
міг і не признаватися, що в тебе в роті. Ніхто б і не знав, що захоплюєшся віслюковими випорожненями
показати весь коментар
13.01.2026 19:45 Відповісти
Замість мізків у тебе випорожнення. Та й коменти з тої ж речовини.
показати весь коментар
13.01.2026 20:09 Відповісти
А лишь бы *********.. а вы спрашиваете, причём тут малюк.
показати весь коментар
13.01.2026 19:30 Відповісти
Про замовні репресії детективів НАБУ сцикливо промовчав із гордо піднятою головою.
показати весь коментар
13.01.2026 16:13 Відповісти
так там в НАБУ шпіонів повно,чого замовні?
показати весь коментар
13.01.2026 16:16 Відповісти
Пий зеленку - в тебе вавки в голові. ))
показати весь коментар
13.01.2026 16:21 Відповісти
Насправді пішов, як побитий пес, навіть огризнутися не зміг.
показати весь коментар
13.01.2026 16:15 Відповісти
Розборки. А татаровці з іншими на місці. І вічний зеленський. Ото і все.
показати весь коментар
13.01.2026 16:18 Відповісти
Президент про всяк випадок усуває набувшого популярність можливого конкурента на президентських виборах. Так само, як Залужного.
показати весь коментар
13.01.2026 16:40 Відповісти
Маркіз ти випадково не Карабас, який він конкурент, він служака зеленського, коли став не потрібен , то й викинули.
показати весь коментар
13.01.2026 18:14 Відповісти
Малюк - служака "з тормозами", а ЗЄлі потрібен безпрєдєльщик перед майбутніми виборами і Майданом

.
показати весь коментар
13.01.2026 21:28 Відповісти
а міг би з високо піднятою головою залишитися.але прийшлося опустити голову під тиском рашистської агентури в Україні і залишити СБУ....
показати весь коментар
13.01.2026 16:53 Відповісти
Погано закривав очі на "двушкі" на мацкву?
показати весь коментар
13.01.2026 17:47 Відповісти
Вот за что я люблю наших релокантов за бугром, особенно в USA-это за их бескомпромиссность!!!)
показати весь коментар
13.01.2026 19:31 Відповісти
Фома ,рашистів Ти любиш
показати весь коментар
13.01.2026 19:33 Відповісти
Макс-я люблю таких печриотов,как ты)
показати весь коментар
13.01.2026 21:31 Відповісти
Парадокс! за все годы независимости Украины керманычи которых снимали шли "С высоко поднятой головой". Так почему, Украине сейчас там..., где есть?
показати весь коментар
13.01.2026 17:27 Відповісти
Агент сивковича в раде аплодирует герою стоя.
показати весь коментар
13.01.2026 17:29 Відповісти
стосовно агента СБУ ще має розслідувати, але помічником в резидента рашки сивковича працював точно !

.
показати весь коментар
13.01.2026 21:30 Відповісти
Работать годами помощником агента ФСБ и не замечать,что работаешь на агента ФСБ мог либо идиот либо такой же агент,тут не нужно никакого расследования бакановцами, которые даже на один формальный допрос не потрудились вызвать этого помошничка.
показати весь коментар
13.01.2026 21:40 Відповісти
Так старанно виконував всі забаганки дєрьмачини
Нє щядя живота свого, оберігав гундосу зе!гніду.
І така подяка від хазяїна?
Чи там нормальна подяка?
Шалє біля яйцеясного резнікова та чорта авакова?
показати весь коментар
13.01.2026 17:41 Відповісти
Тобто, не бачити "двушки на мацкву", це гордо піднята голова...
показати весь коментар
13.01.2026 17:45 Відповісти
Особливо можеш гордитися тим ,як ламали Магамедрасулова. Це був подвиг.
показати весь коментар
13.01.2026 18:11 Відповісти
Ото б робив свою справу, а так на забаганках. І скоріше вороги можуть розквитаться, бо охорона не та
показати весь коментар
13.01.2026 18:19 Відповісти
Після обурення, що Зеля валить СБУ звільненням Малюка, на Малюка наїхали, і заставили самому подати у відставку. Що він і виконав. Це називається піти з гордо піднятою головою?
показати весь коментар
13.01.2026 18:51 Відповісти
а що, він мав харакірі зробити ?
голосування в Раді бачили ?
ото ж !

не зважаючи на Холодомор зРада слухняно виконує забаганки ЗЄлі по політичному мєльтешінню

.
показати весь коментар
13.01.2026 21:34 Відповісти
І з плівками голих дівчат з команди Бігуса, і зі справою Магомедрассулова, і з листом в оп на на зраду Порошенка, і зами з хто зна з якими статками. Від гімна ніяка павутина не відмиє.
показати весь коментар
13.01.2026 19:19 Відповісти
Малюк підтримав зеєрмаків що не було програми по здачі перехоплення вагнерівців. Ми незабули! Пам"ятаємо!
показати весь коментар
13.01.2026 20:46 Відповісти
малюк після наїздив на НАБУ ,не міг вриматися , США таке не пробачають ...фактично він став на сторону захисту корупції ...треба було розуміти ,шо це був вирок...дуже шкода ,він зруйнував довіру до себе , як незалежна людина ...дякуючі 🤡...
показати весь коментар
13.01.2026 20:55 Відповісти
Вікторія Сюмар:
...
Показово, як сьогодні для звільнення Малюка в Раді найбільше зробив Давид Арахамія, якому Малюк відмовився виписати підозру про держзраду. Показово, як його хвалила Тимошенко, а потім голосами її фракції була проголосована відставка.
...
показати весь коментар
13.01.2026 22:32 Відповісти