10578 відвідувачів онлайн

Сікорський подякував Маску за відключення росіян від Starlink: Краще пізно, ніж ніколи

Сікорський подякував Маску за відключення росіян від Starlink

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський подякував американському мільярдеру Ілону Маску за відключення російських військових від Starlink.

Про це Сікорський написав у соцмережі Х, повідомляє Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Так, польський міністр прокоментував допис про те, що російські військові блогери повідомляють про масове відключення терміналів Starlink, якими користуються війська РФ.

"Краще пізно, ніж ніколи. Дякую, Ілоне Маск", – написав Сікорський.

Сікорський подякував Маску за відключення росіян від Starlink

Що передувало?

Топ коментарі
+14
Это при том, что Маск недавно назвал Сикорского слюнявым идиотом.
Нужно понимать, чего это стоило Сикорскому
показати весь коментар
05.02.2026 20:18 Відповісти
+11
Це професійний дипломат, а не шут із сауни
показати весь коментар
05.02.2026 20:40 Відповісти
+5
Міністр Польші вирішує військові проблеми України. А чим займається сталевий Ішак, геймер Фьодоров та клон сівохи Сибіга?
показати весь коментар
05.02.2026 20:39 Відповісти

Завантаження...