12052 відвідувача онлайн

США знову запропонували енергетичне перемир’я: Україна погодилась, РФ - ні, - Зеленський

енергетичне перемир’я

Президент Володимир Зеленський повідомив, що під час перемовин в Абу-Дабі американська сторона знову виступила з ініціативою енергетичного перемир’я. Україна підтримала цю пропозицію, тоді як Росія наразі не підтвердила готовність до згоди.

Про це глава держави повідомив під час спілкування з журналістами, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Америка запропонувала обом сторонам знову підтримати ініціативу з деескалації президента Сполучених Штатів щодо енергетики. Україна підтвердила, Росія поки що ні", - розповів Зеленський.

Він зазначив, що зазвичай росіяни дають відповідь на такі ініціативи після повернення в РФ.

Мирні перемовини в ОАЕ

  • Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна, США та Росія мають провести тристоронні перемовини в ОАЕ.
  • Помічник російського диктатора Юрій Ушаков підтвердив участь російської делегації у тристоронній зустрічі в Абу-Дабі (ОАЕ) в п'ятницю, 23 січня.
  • Зеленський затвердив склад української делегації.
  • За словами Зеленського, питання Донбасу буде ключовим на зустрічі в Абу-Дабі.
  • За даними ЗМІ, жодного компромісу на перемовинах в Абу-Дабі не досягнуто. США та РФ тиснуть на Україну.
  • У суботу, 24 січня, відбувся другий раунд перемовин представників України, США та Росії в Абу-Дабі.
  • 4 та 5 лютого в Абу-Дабі відбулися наступні тристоронні зустрічі у межах мирних перемовин.
  • Спецпосланець президента США Стів Віткофф заявив, що делегації України, Росії та США дійшли згоди щодо обміну 314 полоненими. Це перший такий обмін за п’ять місяців.
Топ коментарі
+14
тому що клоуни все просрали і з голими жопами сидять, навіть на укриття підстанцій і те вкрали, кончені уроди отримують отримувати пор 40 млрд в рік і ніхера не зробити...., у свинособак всю зиму -30, а у нас пару тижнів -15, так хто повинен просити перемиря???
показати весь коментар
07.02.2026 11:26 Відповісти
+13
Кожний раз коли таке відбувається РФ просто собі думає - "вони на все погоджуються бо вони на гроні краху значить треба ще дожати". ВСЕ - більше думок там нема, що і логічно.

Нацисти коли їм віддали Чехословаччину думали що так само прокатить і з Польщею
показати весь коментар
07.02.2026 11:20 Відповісти
+13
Погодяться, погодятся, коли ти двушечкою по Москві лупанеш. Масовано так, двушечками лупанеш.
показати весь коментар
07.02.2026 11:23 Відповісти

Завантаження...