4958 відвідувачів онлайн

Йдіть у сраку всі, хто думає, що я на зарплаті в Офісі Президента, - Мосейчук

Мосейчук послала критиків, які закидають їй роботу на ОП

Ведуча телеканалу "1+1" Наталія Мосейчук "послала" тих, хто закидає їй роботу на Офіс Президента.

Про це вона повідомила у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

Що сказала Мосейчук?

"Ті, хто стверджують, що я на зарплаті Офісу Президента, ПІШЛИ В С..КУ! Доповідь закінчила", - йдеться в повідомленні ведучої.

Мосейчук послала критиків, які закидають їй роботу на ОП

Цей допис Мосейчук оприлюднила після іншого великого посту, в якому виступила на захист ексглави ОП Андрія Єрмака, про якого журналіст Михайло Ткач випустив матеріал.

Що передувало?

Звільнення Єрмака

Мосейчук послала критиків, які закидають їй роботу на ОП
Мосейчук послала критиків, які закидають їй роботу на ОП

Топ коментарі
+71
Та ніхто і не сумнівався,що мосєйчучка-звичайне бидло та хабалка.
показати весь коментар
10.02.2026 09:43 Відповісти
+66
мосейчук, іди у с..ку
показати весь коментар
10.02.2026 09:42 Відповісти
+45
https://www.youtube.com/watch?v=sddAusVUNR0 Ідіть у сраку! (Володимир Зеленський) ВІДЕО
По завєтам своєго шефа

показати весь коментар
10.02.2026 09:52 Відповісти

Завантаження...