9959 відвідувачів онлайн

Пєсков підтвердив закриті переговори РФ і України у Швейцарії: Зміст не розголошуватимуть

пєсков

Прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що переговори між делегаціями РФ та України у Швейцарії відбувалися в "різних форматах", однак їхній зміст розкривати не став.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

Пєсков послався на голову російської делегації Володимира Мединського, який раніше повідомив, що переговори проводилися в різних форматах.

"Мединський сказав, що переговори проводилися в різних форматах. Це один із форматів спілкування. За змістом ми не збираємося давати якусь інформацію", - заявив Пєсков.

Він також зазначив, що тристоронні переговори наразі перебувають "у тій стадії, яка не передбачає публічного обговорення".

Про наступні зустрічі повідомлять пізніше

Пєсков додав, що не має чого додати до характеристики попереднього раунду переговорів у Женеві, яку раніше озвучив Мединський.

Водночас він пообіцяв окремо повідомити про дату та місце наступних зустрічей щодо України, коли з’явиться конкретна інформація.

  • Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив, що наступний раунд переговорів пройде у Швейцарії. Він наголосив на важливості проведення зустрічей у Європі.

Що передувало?

Топ коментарі
+7
значить таки "женєвський сговор" і такий же "сєкрєтний протокол" ((
показати весь коментар
19.02.2026 13:10 Відповісти
+7
і арахамія не то алан даллес, не то чембурлєн )))))))
показати весь коментар
19.02.2026 13:13 Відповісти
+4
Ага, сєпаратні пєрєговори
показати весь коментар
19.02.2026 13:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
19.02.2026 12:55 Відповісти
забілі стрелку
показати весь коментар
19.02.2026 12:58 Відповісти
Трохи нагадало "Штирлиц получает задание Центра выяснить, кто из нацистских вождей ведет сепаратные переговоры о мире с американским резидентом в Швейцарии ..."
показати весь коментар
19.02.2026 13:21 Відповісти
я думаю все эти переговоры это не совсем театр. Когда театр, тогда бы наоборот было все напоказ как лекции про рюрика и прочее. Но многое стало делаться в тихую без публичной огласки что даже до прессы доходят только крохи того что там на самом делел происходит. Плюс стали вовлекаться европейцы в этот процесс усиленно, тогда как раньше игнорировали, так как раньше действительно была туфта. Я думаю ищут формат как продать в обеих странах заморозку как перемогу
показати весь коментар
19.02.2026 12:59 Відповісти
Так зеля ж не даремно таємно зустрічається на державних дачах з Єрмаком.
показати весь коментар
19.02.2026 13:13 Відповісти
На перемовинах пітуна ×уйлом назвали. Тому засекретили.
показати весь коментар
19.02.2026 13:02 Відповісти
значить таки "женєвський сговор" і такий же "сєкрєтний протокол" ((
показати весь коментар
19.02.2026 13:10 Відповісти
Ага, сєпаратні пєрєговори
показати весь коментар
19.02.2026 13:12 Відповісти
і арахамія не то алан даллес, не то чембурлєн )))))))
показати весь коментар
19.02.2026 13:13 Відповісти
А потім штурм Європи та через місяць полоскання сапогів на лазурному березі Франції. Цілком можливо, але в паралельній реальності
показати весь коментар
19.02.2026 13:14 Відповісти
"до ламанша за 7 днєй" тільки не як жирік хотів - сапоги сполоснуть в індійськом окєане ))
показати весь коментар
19.02.2026 13:16 Відповісти
но для начала надо как Купянск захватить а там 3 дня и ламанш))))
показати весь коментар
19.02.2026 13:18 Відповісти
ну купянск це вже лєгєнда мультізахвату )) скільки разів його вже захвачували за 3 дня )))
показати весь коментар
19.02.2026 13:21 Відповісти
Київ за три дня не вийшло тільки через те що у нас більш мен армія була. В Європі ж воювати нікому. А Трамп в житті по росії томагавками не вгатить. США не буде захищати Європу. Уяви: українська смєкалка, російська зброя та білоруси попереду загряд загонів. Та така орда до ламанша і бистріше б дошла
показати весь коментар
19.02.2026 13:19 Відповісти
даже без учета всяких венгрий словакий с население 2 миллиона,там с 400-450 млн,ляма 3-4 можно набрать армии + в разы по авиации превосхоящии ,так забавляет про "щит уеропы"...если цирозные наловленные с под генделя мыколы ну и дронщики не дают 1.5 года мегаполис покровск захватить то о какой войне с нато можно говорить.не смешите все это разговоры для бедных
показати весь коментар
19.02.2026 13:23 Відповісти
Коли дрони без вибухівки прилетіли до Польщі там ледь всі не всралися, розказуй мені тут про НАТУ
показати весь коментар
19.02.2026 13:25 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2026 15:37 Відповісти
Ця війна сто відсотків договорняк з самого початку, не здивуюся якщо під час ракетних ударів зеля тихо по секретній лінії дзвонив в кремль
показати весь коментар
19.02.2026 13:13 Відповісти
А трубо провод дружба це ***** не договорняк? Як так? Вони нас вбивають, а ми їм нафту качаєм? Прикинь Сталін качав нафту до Англії через Німеччину в 1942
показати весь коментар
19.02.2026 13:15 Відповісти
І здача заєс і розмінування чонгара..
показати весь коментар
19.02.2026 13:16 Відповісти
ніззя не качвть!!! по пустих трубах парашники, як саранча в тил європи полізуть )))
показати весь коментар
19.02.2026 13:18 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2026 13:20 Відповісти
Війна триває бо Зелі це вигідно! Щось наче знайоме...
показати весь коментар
19.02.2026 17:13 Відповісти
все українське племя вибрали свого пацана🤡 у президенти , він зробив їх життя , хай живуть тепер з обдовбашем у резерваціях ,які він їм відбудує з братами московії ,тільки треба буде вчити китайську теж...
показати весь коментар
19.02.2026 13:19 Відповісти
Довкола одні змови і агенти ворога. Повідомте про це ЦРУ та ЄС бо вони ні сном ні духом постачають зброю і утримують Україну на плаву
показати весь коментар
19.02.2026 13:21 Відповісти
Краще б провели сепаратні переговори не з Мединським, а з військовими представниками москальської делегації про умови здачі армією Путлера і Герасимова та військовий переворот на болотах.
показати весь коментар
19.02.2026 13:47 Відповісти
коли бачу, що на переговарах чомусь приймає участь якась обриганія, мені стає страшно за результат.
показати весь коментар
19.02.2026 14:17 Відповісти
Воно обнімашкалось з росіянами в Стамбулі ..
І вже майже здало в 2022. Та приїхав дядя Боря з Англії, зірвав капітуляцію...
... Зараз за старшого трампус....
Тривожно трохи..
показати весь коментар
19.02.2026 15:30 Відповісти
Зате по результатам цих перемовин в ООН готова нова резолюція по Криму. Чекають тільки офіційного проголошення Україною.
показати весь коментар
19.02.2026 15:00 Відповісти
Ішак проводить закулісну подвійну гру.
показати весь коментар
19.02.2026 15:10 Відповісти
Вот вы говорите "Оман" , ну хорошо, не говорите , думаете "Оман"....
А ведь есть еще Швейцария...
показати весь коментар
19.02.2026 15:25 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2026 15:36 Відповісти
Так вонож і так ясно..нашо бидлу лізти в " політику" тут їм нема місця..а в окопах валом пустого))
показати весь коментар
19.02.2026 16:06 Відповісти