4993 відвідувача онлайн

Єрмак досі спілкується із Зеленським та зберігає обмежений вплив, - Железняк

Зеленський, Єрмак

Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак досі зберігає свій вплив та спілкується з президентом Володимиром Зеленським.

Про це народний депутат "Голосу" Ярослав Железняк сказав "24 Каналу", передає Цензор.НЕТ.

Яка роль Єрмака сьогодні?

Як зазначив Железняк, Єрмак справді має вплив, але дуже обмежений. При цьому він також спілкується з керівником ГУР Олегом Іващенком і низкою представників правоохоронних органів.

Водночас спілкування із Володимиром Зеленським має певні "точкові" завдання.

"Він спілкується з президентом. Я переконаний, що коли журналіст Михайло Ткач фіксував його заїзд через санаторій "Конча-Заспа", тоді вони зустрічалися з президентом. За даними від джерел, вони також спілкуються телефоном", - розповів Железняк.

Звільнення Єрмака

Топ коментарі
+4
обмежений ))

на пів шишечки ? )
показати весь коментар
02.03.2026 23:32 Відповісти
+3
Стара любов не ржавіє
показати весь коментар
02.03.2026 23:32 Відповісти
+3
Занадто обережно: спілкується,обмежений вплив.
Не стільки спілкується,як передає директиви бсф для виконання.
Не обмежений вплив,а безмежний вплив,який він отримав після того,як затягнув того в Оман.
показати весь коментар
02.03.2026 23:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
обмежений ))

на пів шишечки ? )
показати весь коментар
02.03.2026 23:32 Відповісти
Стара любов не ржавіє
показати весь коментар
02.03.2026 23:32 Відповісти
Сім'я розпалася, але дружні відносини збереглися (я не здивований)
показати весь коментар
02.03.2026 23:34 Відповісти
Занадто обережно: спілкується,обмежений вплив.
Не стільки спілкується,як передає директиви бсф для виконання.
Не обмежений вплив,а безмежний вплив,який він отримав після того,як затягнув того в Оман.
показати весь коментар
02.03.2026 23:36 Відповісти
Таке враження, наче Железняк ревнує. Якась нездорова в нього фобія на рахунок "триваючих відносин" Президента з Єрмаком😂
показати весь коментар
02.03.2026 23:45 Відповісти
...отель "атлантІк", алі баба....
показати весь коментар
02.03.2026 23:46 Відповісти
Михайло Ткач нам вже розповів і показав, як президент "не має часу на друзів", що друзі до нього городами пробираються самі
показати весь коментар
02.03.2026 23:57 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2026 00:05 Відповісти
Прямо з передової, з окопу?
показати весь коментар
03.03.2026 00:08 Відповісти
Чому Єрмак не на фронті?
Інвалід... на голову?
показати весь коментар
03.03.2026 00:21 Відповісти
"Єрмак досі зберігає свій вплив та спілкується з президентом Володимиром Зеленським." - Серйозно? а нахіба там Буданов? чи він професійно прикриває махінації цієї парочки?
показати весь коментар
03.03.2026 00:53 Відповісти
Зеля без Дерьмака повний НУЛЬ